Rapture [ Pretorianin ]
program do wycinania fragmenów filmów
Jakim programem mogę wyciąć fragment filmu?Chodzi o to że mam na przykład Pianistę i potrzebuje fragment z końcówki filmu do prezentacji multimedialnej?

ronn [ moralizator ]
virtualdub

kozak_007 [ Konsul ]
Movie maker jest org. w Windowsie :D

Modern User [ Centurion ]
Windows movie maker wystarczy. Jest w każdym windowsie XP posiadający SP2.

Drako18 [ Pretorianin ]
Movie maker na prawdę wystarczy :) Sam używam i jestem zadowolony :)
Rapture [ Pretorianin ]
WVirtualdub nawet nie chce mi odczytać tego pliku.jak można to podzielić Windows movie maker bo mi nie wychodzi