LECHPoznań [ Pretorianin ]
Siłka
hej mam takie pytanie :) mam 15 lat ... i postanowiłem zacząć chodzić na siłownie i nie wiem jak sie za to zabrać jak ćwiczyć żeby były efekty !!! nogi mam bardzo silne jestem piłkarzem i dużo biegam :) może jakiś przepis na ćwiczenia ???
NequliX [ Made in Poland. On a bed ]
LECHPoznań [ Pretorianin ]
nie odpala ten link
Luridor [ Konsul ]
Tu spytaj: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8227933&N=1