GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siłka

01.03.2009
10:14
[1]

LECHPoznań [ Pretorianin ]

Siłka

hej mam takie pytanie :) mam 15 lat ... i postanowiłem zacząć chodzić na siłownie i nie wiem jak sie za to zabrać jak ćwiczyć żeby były efekty !!! nogi mam bardzo silne jestem piłkarzem i dużo biegam :) może jakiś przepis na ćwiczenia ???

01.03.2009
10:15
[2]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]



01.03.2009
10:16
[3]

LECHPoznań [ Pretorianin ]

nie odpala ten link

01.03.2009
10:51
[4]

Luridor [ Konsul ]

Tu spytaj: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8227933&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.