GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tryb awaryjny

01.03.2009
00:50
smile
[1]

l3miq [ Konsul ]

Tryb awaryjny

Da się wejść w tryb awaryjny bez używania klawiatury?

01.03.2009
01:04
[2]

narmiak [ nikt ]

Nie

01.03.2009
01:07
[3]

Rahim_14 [ Centurion ]

Start => Uruchom => MsConfig => Przechodzimy do zakładki BOOT.INI i zaznaczamy kwadracik ptaszkiem obok opcji /SAFEBOOT. Następnie naciskamy Zastosuj i klikamy OK.

no tak tylko ze bez klawiatury nie wpiszesz msconfig
wiec chyba sie nie da

01.03.2009
01:09
[4]

wysiak [ Senator ]

Bez klawiatury to komputer sie nie uruchomi..

01.03.2009
01:10
smile
[5]

mefsybil [ Relapse ]

no tak tylko ze bez klawiatury nie wpiszesz msconfig

Klawiatura ekranowa.

<- #6

01.03.2009
01:11
[6]

narmiak [ nikt ]

Uruchomi się. Tylko wyskoczy błąd na samym początku i trzeba będzie nacisnąć F1, aby kontynuować ;)

01.03.2009
01:13
smile
[7]

Blendon [ Generaďż˝ ]

Rahim_14 --> MsConfig jest w Windows/System32 wiec mozna myszka odpalic ;-)

01.03.2009
01:15
[8]

Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]

Zaznaczyć myszką słowo "msconfig" występujące w tym wątku, kopiuj/wklej, kliknąć na znaleziony wynik. Tak to działa na Viście. Na XP wypadałoby chyba najpierw wybrać 'wyszukaj pliki/foldery', czy coś koło tego...

01.03.2009
01:18
[9]

l3miq [ Konsul ]

Klawa zaczyna mi działać dopiero jak się winda uruchomi.

01.03.2009
01:35
[10]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]

Czyli pewnie masz podlaczone przez port USB ktory w BIOSie nie dziala [choc podobno da sie wlaczyc aby dzialal]. Nie masz takiej przejsciowki aby podlaczyc ja pod zwykle, zielone czy tez fioletowe, okragle gniazdo ?

01.03.2009
01:39
[11]

mefsybil [ Relapse ]

Nie masz takiej przejsciowki aby podlaczyc ja pod zwykle, zielone czy tez fioletowe, okragle gniazdo ?

To się nazywa PS2. ;)

01.03.2009
02:14
[12]

Narmo [ nikt ]

Wejdź do BIOSu i poszukaj opcji USB legacy support. Ustaw ją na Enable.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.