
l3miq [ Konsul ]
Tryb awaryjny
Da się wejść w tryb awaryjny bez używania klawiatury?
narmiak [ nikt ]
Nie
Rahim_14 [ Centurion ]
Start => Uruchom => MsConfig => Przechodzimy do zakładki BOOT.INI i zaznaczamy kwadracik ptaszkiem obok opcji /SAFEBOOT. Następnie naciskamy Zastosuj i klikamy OK.
no tak tylko ze bez klawiatury nie wpiszesz msconfig
wiec chyba sie nie da
wysiak [ Senator ]
Bez klawiatury to komputer sie nie uruchomi..

mefsybil [ Relapse ]
no tak tylko ze bez klawiatury nie wpiszesz msconfig
Klawiatura ekranowa.
<- #6
narmiak [ nikt ]
Uruchomi się. Tylko wyskoczy błąd na samym początku i trzeba będzie nacisnąć F1, aby kontynuować ;)

Blendon [ Generaďż˝ ]
Rahim_14 --> MsConfig jest w Windows/System32 wiec mozna myszka odpalic ;-)
Radzik [ Jaroo the PiSsmaker ]
Zaznaczyć myszką słowo "msconfig" występujące w tym wątku, kopiuj/wklej, kliknąć na znaleziony wynik. Tak to działa na Viście. Na XP wypadałoby chyba najpierw wybrać 'wyszukaj pliki/foldery', czy coś koło tego...
l3miq [ Konsul ]
Klawa zaczyna mi działać dopiero jak się winda uruchomi.
Dryf Wiatrów Zachodnich [ Konsul ]
Czyli pewnie masz podlaczone przez port USB ktory w BIOSie nie dziala [choc podobno da sie wlaczyc aby dzialal]. Nie masz takiej przejsciowki aby podlaczyc ja pod zwykle, zielone czy tez fioletowe, okragle gniazdo ?
mefsybil [ Relapse ]
Nie masz takiej przejsciowki aby podlaczyc ja pod zwykle, zielone czy tez fioletowe, okragle gniazdo ?
To się nazywa PS2. ;)
Narmo [ nikt ]
Wejdź do BIOSu i poszukaj opcji USB legacy support. Ustaw ją na Enable.