Pit17 [ Mr.Pyro ]
Nazwa gry
Czy ktoś może wie jak nazywała się gra gdzie miało się do obrony zamek i można go było rozbudowywać itp. Trzeba było się bronić przed wrogami których można było likwidować za pomocą kursora.
pecet007 [ - ]
Rampart ?
Pit17 [ Mr.Pyro ]
Nie to nie to tam po prostu szybo trzeba było brać ziomków kursorem do góry i zrobić żeby spadali na ziemie. Likwidując ich przy tym
pecet007 [ - ]
flashowe?
moze to
Pit17 [ Mr.Pyro ]
Też nie to, ale jak się na początku zaczynało to były takie same ludziki i też waliły jak podeszły w brame.
Pit17 [ Mr.Pyro ]
up
Darth Father [ Mr. Monster Kill ]
poszukaj na wszystkich indeksach z grami chyba gdzieś tam to jest.

Axonn77 [ Konsul ]
Defend your Castle - pamiętam, bo grałem w to.
Pit17 [ Mr.Pyro ]
Axonn77--->To to dzienx.