GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nazwa gry

01.03.2009
00:22
[1]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Nazwa gry

Czy ktoś może wie jak nazywała się gra gdzie miało się do obrony zamek i można go było rozbudowywać itp. Trzeba było się bronić przed wrogami których można było likwidować za pomocą kursora.

01.03.2009
00:26
[2]

pecet007 [ - ]

Rampart ?

01.03.2009
00:28
[3]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Nie to nie to tam po prostu szybo trzeba było brać ziomków kursorem do góry i zrobić żeby spadali na ziemie. Likwidując ich przy tym

01.03.2009
00:30
[4]

pecet007 [ - ]

flashowe?
moze to

01.03.2009
00:39
[5]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Też nie to, ale jak się na początku zaczynało to były takie same ludziki i też waliły jak podeszły w brame.

01.03.2009
09:53
[6]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

up

01.03.2009
11:04
[7]

Darth Father [ Mr. Monster Kill ]

poszukaj na wszystkich indeksach z grami chyba gdzieś tam to jest.

01.03.2009
12:18
smile
[8]

Axonn77 [ Konsul ]

Defend your Castle - pamiętam, bo grałem w to.

01.03.2009
17:55
[9]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

Axonn77--->To to dzienx.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.