[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]
niemieckie dziecko neo
|LoW|Snajper [ Senator ]
Wczoraj dostales internet ?

Herman_ [ Shogun ]
Ktoś dopiero wydobył Cię z lodowca?
mefsybil [ Relapse ]
Dałeś czadu.
Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]
Brawo

Chudy The Barbarian [ Senator ]
Tego jeszcze nie było!

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]
Tego pewnie też jeszcze nie widziałeś
narmiak [ nikt ]
A już miałem nadzieję, że umarłeś.
Rasta' [ Konsul ]
prawie jak premiera

Deton [ klein Zwerg ]
W Niemczech nie mają neostrady.
ihateyou [ Junior ]
kurfa znowu mnie nakrecili.....

BuBaZ [ Konsul ]
Ameryki to ty nie odkryłeś :(
Neo12 [ Prince of Persia ]
Wróciłeś właśnie do cywilizacji, czy jak?

K4B4N0s [ Filthy One ]
Wrócił po pół roku poszukiwań...

kluha666 [ ...Adam Małysz... ]
To już 679109385 raz ktoś wstawia ten filmik...
sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]
oczywiście wszyscy od [2] musieli go zjechać ....

Serson ( Wasylus) [ Konsul ]
W Niemczech nie mają neostrady.

raziel88ck [ Senator RaZieL ]
stare jak swiat
p.s. gdyby moje dziecko w przyszlosci zniszczylo klawiature to z pewnoscia nie mialoby u mnie dostepu do kompa, wzialbym pc do innego pokoju i zamknal drzwi na klucz hehehe ];>
PrzeEemek [ Pretorianin ]
Gratki koleś... >< jakbyś tak poszukał znalazłbyś z 20 takich wątków od początku GOL-a

call of hajs [ Pretorianin ]
Brakuje mi tu tylko stare jak internet
Było.

filetzogona [ Pretorianin ]
Starsze niż internet
mackof [ Prypiat ]
Ale siara?

yo dawg [ Pretorianin ]
Jak to mówią koledzy na zachodzie, Old shit is old :)
Modern User [ Centurion ]
Stare jak GOL :D