GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

niemieckie dziecko neo

01.03.2009
00:20
[1]

[bd,[55,pb5i [ Generaďż˝ ]

niemieckie dziecko neo



01.03.2009
00:21
[2]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Wczoraj dostales internet ?

01.03.2009
00:21
smile
[3]

Herman_ [ Shogun ]

Ktoś dopiero wydobył Cię z lodowca?

01.03.2009
00:22
[4]

mefsybil [ Relapse ]

Dałeś czadu.

01.03.2009
00:25
[5]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

Brawo

01.03.2009
00:29
smile
[6]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Tego jeszcze nie było!

01.03.2009
00:50
smile
[7]

Kazio5 [ Kazimierz Pionty ]

Tego pewnie też jeszcze nie widziałeś

01.03.2009
01:04
[8]

narmiak [ nikt ]

A już miałem nadzieję, że umarłeś.

01.03.2009
01:24
[9]

Rasta' [ Konsul ]

prawie jak premiera

01.03.2009
01:25
smile
[10]

Deton [ klein Zwerg ]

W Niemczech nie mają neostrady.

01.03.2009
01:25
[11]

ihateyou [ Junior ]

kurfa znowu mnie nakrecili.....

01.03.2009
08:02
smile
[12]

BuBaZ [ Konsul ]

Ameryki to ty nie odkryłeś :(

01.03.2009
08:48
[13]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Wróciłeś właśnie do cywilizacji, czy jak?

01.03.2009
09:02
smile
[14]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Wrócił po pół roku poszukiwań...

01.03.2009
09:03
smile
[15]

kluha666 [ ...Adam Małysz... ]

To już 679109385 raz ktoś wstawia ten filmik...

01.03.2009
11:21
[16]

sliwonk [ wiem , beznadziejny nick ]

oczywiście wszyscy od [2] musieli go zjechać ....

01.03.2009
11:21
smile
[17]

Serson ( Wasylus) [ Konsul ]

W Niemczech nie mają neostrady.

01.03.2009
11:26
smile
[18]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]

stare jak swiat

p.s. gdyby moje dziecko w przyszlosci zniszczylo klawiature to z pewnoscia nie mialoby u mnie dostepu do kompa, wzialbym pc do innego pokoju i zamknal drzwi na klucz hehehe ];>

01.03.2009
15:24
[19]

PrzeEemek [ Pretorianin ]

Gratki koleś... >< jakbyś tak poszukał znalazłbyś z 20 takich wątków od początku GOL-a

01.03.2009
15:37
smile
[20]

call of hajs [ Pretorianin ]

Brakuje mi tu tylko stare jak internet

Było.

01.03.2009
16:29
smile
[21]

filetzogona [ Pretorianin ]

Starsze niż internet

01.03.2009
16:31
[22]

mackof [ Prypiat ]

Ale siara?

01.03.2009
16:32
smile
[23]

yo dawg [ Pretorianin ]

Jak to mówią koledzy na zachodzie, Old shit is old :)

01.03.2009
16:37
[24]

Modern User [ Centurion ]

Stare jak GOL :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.