GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozmowa zdenerwowanego faceta z konsultantem Tele 2

01.03.2009
00:18
smile
[1]

LAJTUS [ Konsul ]

Rozmowa zdenerwowanego faceta z konsultantem Tele 2


facet wymiata.

01.03.2009
00:19
[2]

raphunder [ Mów mi Daruś ]

Nie chce być złośliwy, ale było z tysiąc razy.

01.03.2009
00:21
[3]

mefsybil [ Relapse ]

To jest starsze od Jezusa...

<- Tu masz coś podobnego

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.