
R3ch0T [ Pretorianin ]
Głośniki
Planuje kupić jakieś w miarę dobre głośniki do około 300zł. Myślałem nad Creative'm lub Logitech'em co polecacie?

raphunder [ Mów mi Daruś ]
2.1 czy 5.1??
Więcej szczegółów podaj.

Bad Olo [ Stoprocent ]
Mam zestawik 5.1 logitech x530, polecam i jeszcze Ci 100zł zostanie na jakiś mały melanż ;]
x540 też polecam, sąsiad ma i równie dobrze grają, może ciut lepiej, ale mi na wygląd bardziej spodobały się x530 ;]
R3ch0T [ Pretorianin ]
raphunder--> raczej 5.1
R3ch0T [ Pretorianin ]
Ale zależy mi na jakosci i mocy łośników
R3ch0T [ Pretorianin ]
logitech x530 są ładne chyba kupie. Dzięki

Bad Olo [ Stoprocent ]
Sprawdź dokładnie właściwości tych głośników. Jak dla mnie to one wystarczają jeśli chodzi o moc, dla Ciebie mogą być za słabe ;)
grompablo [ Ocaleniec ]
Napewno będziesz z nich zadowolony :) ja mam x230 i są bajer.

MatteoDA [ Generaďż˝ ]
Korzystam od dwóch lat z Logitech X540 i z czystym sumieniem polecam, bardzo dobrze grają :))

Gadzuki [ Soul_Collector ]
Też polecam X-540, mam pół roku i jestem bardzo zadowolony.
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Ja 4 lata dałem 200 pln za jakieś trusty 5:1, i dobrze grają do dziś - polecam

fazikjunior [ Generaďż˝ ]
Logitech X-540
Mam już je przez jakiś czas i polecam. Bardzo ładnie i czysto grają, a BASY są miodzio:)

wysiak [ Senator ]
Nie wiem jak graja x540, ale stawiam, ze niewiele lepiej, niz x530. A te moga zodowolic tylko bardzo malo wymagajacego odbiorce.. Za ta cene w ogole nie ma zbytnio sensu szukac 5.1, duzo lepiej miec przyzwoite 2.1, niz kiepskie 5.1. Konkretnego modelu nie polece, ale moze cos z logitechow serii Z..
CzykiRapMen [ Konsul ]
Logitech x-540 :-)