GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Głośniki

28.02.2009
23:40
smile
[1]

R3ch0T [ Pretorianin ]

Głośniki

Planuje kupić jakieś w miarę dobre głośniki do około 300zł. Myślałem nad Creative'm lub Logitech'em co polecacie?

28.02.2009
23:41
smile
[2]

raphunder [ Mów mi Daruś ]

2.1 czy 5.1??

Więcej szczegółów podaj.

28.02.2009
23:44
smile
[3]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Mam zestawik 5.1 logitech x530, polecam i jeszcze Ci 100zł zostanie na jakiś mały melanż ;]

x540 też polecam, sąsiad ma i równie dobrze grają, może ciut lepiej, ale mi na wygląd bardziej spodobały się x530 ;]

28.02.2009
23:51
[4]

R3ch0T [ Pretorianin ]

raphunder--> raczej 5.1

28.02.2009
23:52
[5]

R3ch0T [ Pretorianin ]

Ale zależy mi na jakosci i mocy łośników

28.02.2009
23:57
[6]

R3ch0T [ Pretorianin ]

logitech x530 są ładne chyba kupie. Dzięki

01.03.2009
00:21
smile
[7]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Sprawdź dokładnie właściwości tych głośników. Jak dla mnie to one wystarczają jeśli chodzi o moc, dla Ciebie mogą być za słabe ;)

01.03.2009
01:01
[8]

grompablo [ Ocaleniec ]

Napewno będziesz z nich zadowolony :) ja mam x230 i są bajer.

01.03.2009
01:19
smile
[9]

MatteoDA [ Generaďż˝ ]

Korzystam od dwóch lat z Logitech X540 i z czystym sumieniem polecam, bardzo dobrze grają :))

01.03.2009
06:01
smile
[10]

Gadzuki [ Soul_Collector ]

Też polecam X-540, mam pół roku i jestem bardzo zadowolony.

01.03.2009
10:51
[11]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Ja 4 lata dałem 200 pln za jakieś trusty 5:1, i dobrze grają do dziś - polecam

01.03.2009
11:10
smile
[12]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

Logitech X-540
Mam już je przez jakiś czas i polecam. Bardzo ładnie i czysto grają, a BASY są miodzio:)

01.03.2009
11:24
smile
[13]

wysiak [ Senator ]

Nie wiem jak graja x540, ale stawiam, ze niewiele lepiej, niz x530. A te moga zodowolic tylko bardzo malo wymagajacego odbiorce.. Za ta cene w ogole nie ma zbytnio sensu szukac 5.1, duzo lepiej miec przyzwoite 2.1, niz kiepskie 5.1. Konkretnego modelu nie polece, ale moze cos z logitechow serii Z..

01.03.2009
11:27
[14]

CzykiRapMen [ Konsul ]

Logitech x-540 :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.