GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gears of War 2 xbox 360 czy się opłaca?

28.02.2009
22:58
[1]

wojak5 [ Don ]

Gears of War 2 xbox 360 czy się opłaca?

mam pytanie czy opłaca się kupować gears of war 2? czy lepiej burnout paradise nie wiem bo ja jutro chce coś kupić z tych 2 tytułów

28.02.2009
22:59
smile
[2]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

Bierz Burnout Paradise. Ja bym się nawet nie zastanawiał!

28.02.2009
23:01
[3]

wojak5 [ Don ]

a czemu burnout? wydaje mi się że gears of war 2 jest lepszy

28.02.2009
23:02
[4]

_Slasher_ [ Konsul ]

gow 2 ! gierka jest dojechana

28.02.2009
23:04
[5]

wojak5 [ Don ]

też mi się tak wydaje grałem w 1 na kompie i gra wymiata! a burnouta kupię po gears of war 2

28.02.2009
23:05
[6]

Jack6464 [ The Godfather ]

wojak -> grałem w demo Burnouta i przez 1,5h Gearsy 2.... i przeszedłem jedynkę. I cóż mogę powiedzieć - obydwa tytuły są świetne. Gearsy są takie, jak mówią - filmowe, przepełnione akcją. Dostarczą Ci niedługiej (krótszej niż Burnout) ale naprawdę przedniej zabawy. Naprawdę nie wiem, co Ci polecić - może kup najpierw Gearsy, później Burnouta? Wiesz, w swojej kolekcji warto mieć obydwa tytuły :)

P.S
No i wszystko jasne :D

28.02.2009
23:06
[7]

KrisK [ Centurion ]

Opłaca? Ani jednej, ani drugiej. Najlepiej wpłać pieniądze na lokatę - wtedy zarobisz trochę grosza. Bardzo opłacalne.

Chcesz wyścigi bierz Burcia, chcesz shootera - bierz GoW'a. Obie gry mają w sobie spore pokłady grywalnośći. Obie gry są idealne dla gracza samotnego, oraz dla siecio-maniaków.

28.02.2009
23:06
[8]

wojak5 [ Don ]

najpierw gow 2 a później BP

28.02.2009
23:10
[9]

Storm93 [ Hardstyle Lover ]

To po kij pytasz, skoro z góry zakładasz, że GoW2 jest lepszy i jego kupisz pierwszego?

28.02.2009
23:13
[10]

PatriciusG [ pink floyd ]

Gears 1 bardziej mi się podobał. Na 2 się zawiodłem. Tyle.

28.02.2009
23:15
smile
[11]

CHESTER80 [ Uroboros ]

Pytanie z cyklu co lepsze, wódka czy ogórki. Zagraj koniecznie w obydwa tytuły, a zacznij od tego który bardziej cię kręci czyli GoW2.

28.02.2009
23:17
[12]

pompaziom [ Konsul ]

Obydwie gry są warte kupna

01.03.2009
12:29
[13]

Scortch [ Runner ]

obie są świetne ale nie da się ich porównac bo jedna to shooter a druga to ścigałka. kup co wolisz.

01.03.2009
12:31
smile
[14]

rogalinho [ God's Son ]

GoW2 wymiata. Ja przy kupnie się długo nie zastanawiałem:)

01.03.2009
15:28
smile
[15]

pawlak__skc [ Chor��y ]

GOW2!!

01.03.2009
15:32
[16]

wojak5 [ Don ]

kupiłem dzisiaj na allegro o powinno we wtorek przyjść mowa o GOW 2

01.03.2009
15:48
[17]

tankem3 [ sergant Hale ]

to po co pytałes??

01.03.2009
16:16
[18]

Neostradek [ Pretorianin ]

obydwie gry są super. Powiedz, jaki gatunek bardziej wolisz, shootery cz wyścigi?

01.03.2009
16:40
smile
[19]

Prisonbull [ Konsul ]

Ja bym brał Girls'y

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.