wojak5 [ Don ]
Gears of War 2 xbox 360 czy się opłaca?
mam pytanie czy opłaca się kupować gears of war 2? czy lepiej burnout paradise nie wiem bo ja jutro chce coś kupić z tych 2 tytułów

Rod1 [ Generaďż˝ ]
Bierz Burnout Paradise. Ja bym się nawet nie zastanawiał!
wojak5 [ Don ]
a czemu burnout? wydaje mi się że gears of war 2 jest lepszy
_Slasher_ [ Konsul ]
gow 2 ! gierka jest dojechana
wojak5 [ Don ]
też mi się tak wydaje grałem w 1 na kompie i gra wymiata! a burnouta kupię po gears of war 2
Jack6464 [ The Godfather ]
wojak -> grałem w demo Burnouta i przez 1,5h Gearsy 2.... i przeszedłem jedynkę. I cóż mogę powiedzieć - obydwa tytuły są świetne. Gearsy są takie, jak mówią - filmowe, przepełnione akcją. Dostarczą Ci niedługiej (krótszej niż Burnout) ale naprawdę przedniej zabawy. Naprawdę nie wiem, co Ci polecić - może kup najpierw Gearsy, później Burnouta? Wiesz, w swojej kolekcji warto mieć obydwa tytuły :)
P.S
No i wszystko jasne :D
KrisK [ Centurion ]
Opłaca? Ani jednej, ani drugiej. Najlepiej wpłać pieniądze na lokatę - wtedy zarobisz trochę grosza. Bardzo opłacalne.
Chcesz wyścigi bierz Burcia, chcesz shootera - bierz GoW'a. Obie gry mają w sobie spore pokłady grywalnośći. Obie gry są idealne dla gracza samotnego, oraz dla siecio-maniaków.
wojak5 [ Don ]
najpierw gow 2 a później BP
Storm93 [ Hardstyle Lover ]
To po kij pytasz, skoro z góry zakładasz, że GoW2 jest lepszy i jego kupisz pierwszego?
PatriciusG [ pink floyd ]
Gears 1 bardziej mi się podobał. Na 2 się zawiodłem. Tyle.

CHESTER80 [ Uroboros ]
Pytanie z cyklu co lepsze, wódka czy ogórki. Zagraj koniecznie w obydwa tytuły, a zacznij od tego który bardziej cię kręci czyli GoW2.
pompaziom [ Konsul ]
Obydwie gry są warte kupna
Scortch [ Runner ]
obie są świetne ale nie da się ich porównac bo jedna to shooter a druga to ścigałka. kup co wolisz.

rogalinho [ God's Son ]
GoW2 wymiata. Ja przy kupnie się długo nie zastanawiałem:)

pawlak__skc [ Chor��y ]
GOW2!!
wojak5 [ Don ]
kupiłem dzisiaj na allegro o powinno we wtorek przyjść mowa o GOW 2
tankem3 [ sergant Hale ]
to po co pytałes??
Neostradek [ Pretorianin ]
obydwie gry są super. Powiedz, jaki gatunek bardziej wolisz, shootery cz wyścigi?

Prisonbull [ Konsul ]
Ja bym brał Girls'y