claudespeed18 [ Senator ]
Problem z grafiką - pozioma migająca kreska na ekranie
no więc od kilku dni zauwazylem ze co kilka/naście sekund podczas gry wzdłuż ekranu miga pozioma kreska koloru białego, na niektorych tłach czarnego...wszystkie zbędne probramy mam wyłączone...co to moze byc?

Alick [ Konsul ]
co to moze byc?
z opisu wynika, ze jest to migajaca kreska
Snakepit [ aka Hohner ]
czy ta pozioma krecha porusza sie hmh...pionowo? :D
jak tak to włącz vsync w grze
mirencjum [ operator kursora ]
Podkręcałeś? Popraw mocowanie karty i kabla monitora. Jest możliwość zmiany podłączenia, DVI lub D-Sub? Temperatura jest w normie? To tylko w jednej grze, czy w innych też? Próbowałeś w ustawieniach gry włączać/wyłączać synchronizację poziomą?
claudespeed18 [ Senator ]
tez myslalem o vsync ale nigdy tego nie wlaczalem i zawsze bylo ok, nie podkrecam sprzetu, nie ruszalem ani kabli ani grafy, temperatura tez ok, sam nie wiem...
claudespeed18 [ Senator ]
własciwie to zauwazylem to w 2 grach ktore akurat ostatnio instalowalem, sa to gry fps/fpp natomiast w Most Wanted nie ma tej kreski...