GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z grafiką - pozioma migająca kreska na ekranie

28.02.2009
21:59
[1]

claudespeed18 [ Senator ]

Problem z grafiką - pozioma migająca kreska na ekranie

no więc od kilku dni zauwazylem ze co kilka/naście sekund podczas gry wzdłuż ekranu miga pozioma kreska koloru białego, na niektorych tłach czarnego...wszystkie zbędne probramy mam wyłączone...co to moze byc?

28.02.2009
22:10
smile
[2]

Alick [ Konsul ]

co to moze byc?

z opisu wynika, ze jest to migajaca kreska

28.02.2009
22:11
[3]

Snakepit [ aka Hohner ]

czy ta pozioma krecha porusza sie hmh...pionowo? :D

jak tak to włącz vsync w grze

28.02.2009
22:14
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Podkręcałeś? Popraw mocowanie karty i kabla monitora. Jest możliwość zmiany podłączenia, DVI lub D-Sub? Temperatura jest w normie? To tylko w jednej grze, czy w innych też? Próbowałeś w ustawieniach gry włączać/wyłączać synchronizację poziomą?

01.03.2009
00:19
[5]

claudespeed18 [ Senator ]

tez myslalem o vsync ale nigdy tego nie wlaczalem i zawsze bylo ok, nie podkrecam sprzetu, nie ruszalem ani kabli ani grafy, temperatura tez ok, sam nie wiem...

01.03.2009
00:52
[6]

claudespeed18 [ Senator ]

własciwie to zauwazylem to w 2 grach ktore akurat ostatnio instalowalem, sa to gry fps/fpp natomiast w Most Wanted nie ma tej kreski...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.