
popo123456 [ Legionista ]
AHa
pytam sie bo kupilem gre po ukrainsku bo moja mam umie czytac.Ale jet zrombanie bo nie moge sie doczytac i ona jest bez instrukcji.Mamie nie chce sie cztac a ja nie raz mialem powyżej 40 punktów i nic mi nie wyskakiwalo ?

neVen [ Pretorianin ]
A skąd ją ściągałeś?
narmiak [ nikt ]
1. Odpowiedz w tym wątku a nie nowy wątek
2. Co?
Scortch [ Runner ]
człowieku, nie zakładaj nowych wątków co chwilę - istnieje opcja "opdowiedz W TYM wątku"