GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

AHa

28.02.2009
21:04
smile
[1]

popo123456 [ Legionista ]

AHa

pytam sie bo kupilem gre po ukrainsku bo moja mam umie czytac.Ale jet zrombanie bo nie moge sie doczytac i ona jest bez instrukcji.Mamie nie chce sie cztac a ja nie raz mialem powyżej 40 punktów i nic mi nie wyskakiwalo ?

28.02.2009
21:05
smile
[2]

neVen [ Pretorianin ]

A skąd ją ściągałeś?

28.02.2009
21:07
[3]

narmiak [ nikt ]

1. Odpowiedz w tym wątku a nie nowy wątek
2. Co?

01.03.2009
16:26
[4]

Scortch [ Runner ]

człowieku, nie zakładaj nowych wątków co chwilę - istnieje opcja "opdowiedz W TYM wątku"


AHa - Scortch
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.