GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kto lepszy Real Madryt czy Liverpool???

28.02.2009
17:59
smile
[1]

thrundil [ Centurion ]

Kto lepszy Real Madryt czy Liverpool???

Jakie jest wasze zdanie???Bo moje zdanie to Real!!!

28.02.2009
18:00
smile
[2]

PitbullHans [ Things Will Be Different ]

Nienawidzę obydwóch!

spoiler start

BARCA!!!

spoiler stop

28.02.2009
18:01
[3]

mefsybil [ Relapse ]

Oba są do dupy.

28.02.2009
18:07
[4]

kubeusz_k [ Pretorianin ]

Hala Madrid! :) ale i tak znowu odpadniemy z Ligi Mistrzow znajac zycie...

28.02.2009
18:08
[5]

Nikos007 [ Pretorianin ]

Liverpool oczywiście :P

28.02.2009
18:09
smile
[6]

Kacik [ Konsul ]

Moim zdaniem... Real Madryt. Są w formie.

28.02.2009
18:11
[7]

Behemoth [ i want to believe ]

4 wątki w przeciągu 5-ciu minut... idziesz po rekord? :P

28.02.2009
18:11
[8]

Majezon [ Konsul ]

Liverpool.

No może nie licząc dzisiejszego meczu w lidze...
Ale z Realem wygrają, jeśli o to Ci chodzi :P

28.02.2009
18:12
smile
[9]

kosik007 [ FreeLancer ]

The Reds wciągają Real lewą dziurką nosa!

01.03.2009
16:31
smile
[10]

pawlak__skc [ Chor��y ]

LIVERPOOL

01.03.2009
16:33
[11]

Ciekawy Fryzjer™ [ Generaďż˝ ]

Real 4ever.

01.03.2009
16:42
smile
[12]

KorniSHoN 11 [ Leo Messi ]

<< [2]

ale jak wybierac to Liverpool ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.