GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam gry :)

28.02.2009
13:45
[1]

kluha666 [ ...Adam Małysz... ]

Sprzedam gry :)

Witam mam do sprzedania gry :)

1.Sins of Solar Empire (nieużywany CD-KEY, wydanie premierowe) 30zł

2.Toca Race Driver 2 (Extra Klasyka Next) 10zł

3.Warhammer 40k Dawn of War + Dark Crusade (XK) razem 20zł

4.Tony Hawk's American Wasteland (XKN) 10zł

5.Rise & Fall Civilizations At War ( z biedronki ;P) 5zł

6.Supreme Commander (dodatek do karty graf.) 10zł

7.Neverwinter Nights 2 (dodatek do karty graf.) 15zł

8.Guild Wars Factions + konto (Platynowa Kolekcja) 30zł

9.Titan Quest Złota Edycja (PK) 30zł

10.Unreal Antalogia (PK) 20zł

11.HellGate London (EA Classics) 20zł

12. Stranglehold (Topseller) 20zł

13.Splinter Cell Chaos Theory (Kolekcja Klasyki) 10zł

14.Serious Sam 2 ( Wydanie premierowe) 15zł

15.F.E.A.R (XK) 10zł

16.Sacred Złota Edycja (KK) 10zł

17.Red Orchestra + konto Steam ( wydanie premierowe) 20zł

18.Twierdza Warchest (KK) 10zł


Wysyłam tylko za pobraniem,koszt przesyłki 7zł :)
Stworzyłem nowy wątek bo w poprzednim było za dużo konkurencyjnych ofert :D

28.02.2009
13:53
[2]

Behemoth [ i want to believe ]

Hehe, Sins of Solar Empire to jest chyba najczęściej sprzedawana gra świata "z drugiej ręki" :>

28.02.2009
14:58
[3]

kluha666 [ ...Adam Małysz... ]

up ;)

28.02.2009
18:43
[4]

kluha666 [ ...Adam Małysz... ]

upik :P

01.03.2009
12:12
[5]

kluha666 [ ...Adam Małysz... ]

ostatni up ;>

01.03.2009
16:28
smile
[6]

MirekHeros [ Centurion ]

Stranglehold (Topseller) 20zł -----> Zjedź na dyche to może kupie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.