kluha666 [ ...Adam Małysz... ]
Sprzedam gry :)
Witam mam do sprzedania gry :)
1.Sins of Solar Empire (nieużywany CD-KEY, wydanie premierowe) 30zł
2.Toca Race Driver 2 (Extra Klasyka Next) 10zł
3.Warhammer 40k Dawn of War + Dark Crusade (XK) razem 20zł
4.Tony Hawk's American Wasteland (XKN) 10zł
5.Rise & Fall Civilizations At War ( z biedronki ;P) 5zł
6.Supreme Commander (dodatek do karty graf.) 10zł
7.Neverwinter Nights 2 (dodatek do karty graf.) 15zł
8.Guild Wars Factions + konto (Platynowa Kolekcja) 30zł
9.Titan Quest Złota Edycja (PK) 30zł
10.Unreal Antalogia (PK) 20zł
11.HellGate London (EA Classics) 20zł
12. Stranglehold (Topseller) 20zł
13.Splinter Cell Chaos Theory (Kolekcja Klasyki) 10zł
14.Serious Sam 2 ( Wydanie premierowe) 15zł
15.F.E.A.R (XK) 10zł
16.Sacred Złota Edycja (KK) 10zł
17.Red Orchestra + konto Steam ( wydanie premierowe) 20zł
18.Twierdza Warchest (KK) 10zł
Wysyłam tylko za pobraniem,koszt przesyłki 7zł :)
Stworzyłem nowy wątek bo w poprzednim było za dużo konkurencyjnych ofert :D
Behemoth [ i want to believe ]
Hehe, Sins of Solar Empire to jest chyba najczęściej sprzedawana gra świata "z drugiej ręki" :>
kluha666 [ ...Adam Małysz... ]
up ;)
kluha666 [ ...Adam Małysz... ]
upik :P
kluha666 [ ...Adam Małysz... ]
ostatni up ;>

MirekHeros [ Centurion ]
Stranglehold (Topseller) 20zł -----> Zjedź na dyche to może kupie :)