Adaśś [ Konsul ]
Sprzedam Xbox360 Premium + gierki, i monitor

narmiak [ nikt ]
I NIESPODZIANKA. 14 KOPII ROBOCZYCH GIER, nie odpowiadam za używanie ich bez wersji orginalnych. GRY

Adaśś [ Konsul ]
Uczciwym trzeba być!
Valem [ Generaďż˝ ]
Uczciwym trzeba być!
i dlatego masz 14 piratow i jes sprzedajesz ?
narmiak [ nikt ]
Uczciwym trzeba być!
Szkoda, że nie pomyślałeś o tym ściągając te piraty
unclesam [ Konsul ]
Jakieś niepełnosprawne to Premium... dysk osobno sprzedałeś to nie nazywaj tej konsoli Premium.
Ogólnie cena z kosmosu.
Adaśś [ Konsul ]
Konsola premium tak jak w opisie. A dysk nie świadczy o jej nazwie. ;p
Kopie robocze, wiecie co to znaczy? No jeśli tak to pozdrawiam : )
Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]
Myslisz ze da Ci ktos 850 za uzywana konsole bez dysku? Myslisz ze jak dodasz 15 (14?)piratow to wszyscy sie zbiora i kupia? Ktos dolozy z 50zl i ma nowke ! Powodznia Ci zycze :)
Adaśś [ Konsul ]
Powodzenia życze Tobie,
konsola używana 2 miesiące.. o kurde. żeczywiście się naużywała.
Patrz na kategorie. Ogłoszenia. nie pytam Cie o zdanie na ten temat.

Super Kotlet [ Schabowy ]
Adaśś - nie rozśmieszaj nas. Za 850zł można mieć nowego 360 Arcade, czyli de facto to samo co ty próbujesz wcisnąć tylko że nowe ;-)
_Slasher_ [ Konsul ]
buahhahaha za 1000 zl buAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA
SPRZEDAJACY TO IMBECYL NA MAXA , KONSOAL BEZ GWARY ZA TAKA KASE , CHYBA OCIPIALES