GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam Xbox360 Premium + gierki, i monitor

28.02.2009
12:51
[1]

Adaśś [ Konsul ]

Sprzedam Xbox360 Premium + gierki, i monitor





28.02.2009
12:52
smile
[2]

narmiak [ nikt ]

I NIESPODZIANKA. 14 KOPII ROBOCZYCH GIER, nie odpowiadam za używanie ich bez wersji orginalnych. GRY

28.02.2009
13:05
smile
[3]

Adaśś [ Konsul ]

Uczciwym trzeba być!

28.02.2009
13:15
[4]

Valem [ Generaďż˝ ]


Uczciwym trzeba być!
i dlatego masz 14 piratow i jes sprzedajesz ?

28.02.2009
13:17
[5]

narmiak [ nikt ]

Uczciwym trzeba być!
Szkoda, że nie pomyślałeś o tym ściągając te piraty

28.02.2009
13:18
[6]

unclesam [ Konsul ]

Jakieś niepełnosprawne to Premium... dysk osobno sprzedałeś to nie nazywaj tej konsoli Premium.
Ogólnie cena z kosmosu.

28.02.2009
18:55
[7]

Adaśś [ Konsul ]

Konsola premium tak jak w opisie. A dysk nie świadczy o jej nazwie. ;p

Kopie robocze, wiecie co to znaczy? No jeśli tak to pozdrawiam : )

28.02.2009
22:13
[8]

Damian1539 [ Ja tu tylko sprzatam ]

Myslisz ze da Ci ktos 850 za uzywana konsole bez dysku? Myslisz ze jak dodasz 15 (14?)piratow to wszyscy sie zbiora i kupia? Ktos dolozy z 50zl i ma nowke ! Powodznia Ci zycze :)

01.03.2009
17:39
[9]

Adaśś [ Konsul ]

Powodzenia życze Tobie,
konsola używana 2 miesiące.. o kurde. żeczywiście się naużywała.

Patrz na kategorie. Ogłoszenia. nie pytam Cie o zdanie na ten temat.

01.03.2009
17:53
smile
[10]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Adaśś - nie rozśmieszaj nas. Za 850zł można mieć nowego 360 Arcade, czyli de facto to samo co ty próbujesz wcisnąć tylko że nowe ;-)

01.03.2009
17:55
[11]

_Slasher_ [ Konsul ]

buahhahaha za 1000 zl buAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA


SPRZEDAJACY TO IMBECYL NA MAXA , KONSOAL BEZ GWARY ZA TAKA KASE , CHYBA OCIPIALES

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.