GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zakup samochodu

28.02.2009
12:40
smile
[1]

foroe [ Pretorianin ]

Zakup samochodu

Wtam,
W najblizszym okresie chce kupic sobie jakies cztery kolka, moze jest tu ktos obeznany w temacie i mi poradzi co mniej wiecej kupic a czego nie :) Moj budzet to 25000-27000pln. Szukam autka wygodnego, w miare nowego min. 2003. Autkiem bede robil rocznie ok. 20000km wiec nie wiem czy sie pakowac w klekota czy benzyniaka. Wstepnie znalazlem Forda Mondeo(zonie sie bardzo podoba:)) z 2004 kombi diesel, ale ma najechane 200000km i nie wiem czy to nie za duzo oby... cena 25000pln

28.02.2009
13:03
[2]

przemek100 [ Generaďż˝ ]

ford mondeo to niezly wybor ;]
podbne autko to vw passat B5 mysle ze znajdziesz w takiej cenie ;]
wiem ze kupisz tez sharana w tych granicach ale chyba nie z 2003 chociaz moze cos sie trafi

Wedlug mnie jak ma to byc samochodzik rodzinny to lepiej dieselek, oszczedniejszy i praktyczniejszy ;]

28.02.2009
13:06
smile
[3]

Punk z Woodstocku [ Dancehall god ! ]

z 2003 to polecam Lancię Lybrę :)

28.02.2009
13:08
[4]

rrrr [ DonBuaEsko ]

Toyoty, Audi też są dobre

28.02.2009
13:17
[5]

Łysack [ Przyjaciel ]

gdybyś dołożył ze 3-4 tysiace, mógłbyś znaleźć Mazdę 6, albo Saaba lub Volvo z podobnego rocznika :)

Mondeo też złym wyborem nie będzie, o ile będziesz o niego dbał i był zadbany przez poprzedniego właściciela :)

28.02.2009
13:25
smile
[6]

Bac02 [ Generaďż˝ ]

Volkswagen Passat np.

28.02.2009
13:56
[7]

foroe [ Pretorianin ]

Bac02--> automat:/ i jakos nie wierze w te 70tys.km .....
Łysack--> taaa doloze 2-3tys, pozniej jeszcze 2 i tak dalej i dalej:) ta kasa to na dzien dzisiejszy moj max.
To jak myslicie, ten mondi 200000km- warto? ile to moze max pochodzic 400000? wiem ze wtryski i dwumasa pada...

28.02.2009
14:02
[8]

Coolabor [ dajta spokój! :) ]

Passat będzie ciekawą propozycją.

Poczekaj jeszcze trochę, a zaczną polecać Toyoty i Hondy. I w sumie to "pewniejsze" marki niż Ford Mondeo. A tak czy inaczej każde auto, z tego samego modelu także, przed zakupem trzeba dobrze obadać.

01.03.2009
00:33
smile
[9]

foroe [ Pretorianin ]

maly up :)

01.03.2009
01:47
[10]

settoGOne [ Konsul ]

Kupując Passata pamiętaj o jego zawieszeniu i złodziejach, którzy go sobie upodobali.

Szkoda, ze KIA Cee'd nie potaniala tak jeszcze, bo bym Ci ja polecil.

W zasadzie uderzałbym w Volvo lub Mercedesa (zrobisz nim mnóstwo km).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.