
foroe [ Pretorianin ]
Zakup samochodu
Wtam,
W najblizszym okresie chce kupic sobie jakies cztery kolka, moze jest tu ktos obeznany w temacie i mi poradzi co mniej wiecej kupic a czego nie :) Moj budzet to 25000-27000pln. Szukam autka wygodnego, w miare nowego min. 2003. Autkiem bede robil rocznie ok. 20000km wiec nie wiem czy sie pakowac w klekota czy benzyniaka. Wstepnie znalazlem Forda Mondeo(zonie sie bardzo podoba:)) z 2004 kombi diesel, ale ma najechane 200000km i nie wiem czy to nie za duzo oby... cena 25000pln
przemek100 [ Generaďż˝ ]
ford mondeo to niezly wybor ;]
podbne autko to vw passat B5 mysle ze znajdziesz w takiej cenie ;]
wiem ze kupisz tez sharana w tych granicach ale chyba nie z 2003 chociaz moze cos sie trafi
Wedlug mnie jak ma to byc samochodzik rodzinny to lepiej dieselek, oszczedniejszy i praktyczniejszy ;]

Punk z Woodstocku [ Dancehall god ! ]
z 2003 to polecam Lancię Lybrę :)
rrrr [ DonBuaEsko ]
Toyoty, Audi też są dobre
Łysack [ Przyjaciel ]
gdybyś dołożył ze 3-4 tysiace, mógłbyś znaleźć Mazdę 6, albo Saaba lub Volvo z podobnego rocznika :)
Mondeo też złym wyborem nie będzie, o ile będziesz o niego dbał i był zadbany przez poprzedniego właściciela :)

Bac02 [ Generaďż˝ ]
Volkswagen Passat np.
foroe [ Pretorianin ]
Bac02--> automat:/ i jakos nie wierze w te 70tys.km .....
Łysack--> taaa doloze 2-3tys, pozniej jeszcze 2 i tak dalej i dalej:) ta kasa to na dzien dzisiejszy moj max.
To jak myslicie, ten mondi 200000km- warto? ile to moze max pochodzic 400000? wiem ze wtryski i dwumasa pada...
Coolabor [ dajta spokój! :) ]
Passat będzie ciekawą propozycją.
Poczekaj jeszcze trochę, a zaczną polecać Toyoty i Hondy. I w sumie to "pewniejsze" marki niż Ford Mondeo. A tak czy inaczej każde auto, z tego samego modelu także, przed zakupem trzeba dobrze obadać.

foroe [ Pretorianin ]
maly up :)
settoGOne [ Konsul ]
Kupując Passata pamiętaj o jego zawieszeniu i złodziejach, którzy go sobie upodobali.
Szkoda, ze KIA Cee'd nie potaniala tak jeszcze, bo bym Ci ja polecil.
W zasadzie uderzałbym w Volvo lub Mercedesa (zrobisz nim mnóstwo km).