GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak zagrać w gta4 na playstation online?

28.02.2009
11:08
smile
[1]

pilswr [ Junior ]

jak zagrać w gta4 na playstation online?

jak zagrać w gta4 online? Na playstation 3.Czy musze kupić zestaw live?Czy trzeba dokupić jakiś dodatek?

28.02.2009
11:15
[2]

kubicBSK [ Senator ]

No więc tak, najpierw musisz zaopatrzyć się w GTA. Wlożyć do napędu, potem krótka instalacja. Na końcu wchodzisz do single i z telefonu komórkowego wybierasz multi. Grasz!

28.02.2009
11:20
smile
[3]

pilswr [ Junior ]

dzieki wielkie

01.03.2009
11:06
[4]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

pilswr-->Zestaw LIVE na ps3 mówisz? eeech...

01.03.2009
11:41
[5]

Bazuukaa [ Centurion ]

No nie jest to takie proste, bo należy jeszcze podłączyć do konsoli internet, czego tutejsi "fahofcy" oczywiście nie zauważyli, więc pewnie koledze chodziło o modem, czy coś w tym stylu. Jeśli używa się neostrady to w konsoli trzeba jeszcze ustawić hasło i login do Neo, ale jeśli masz router, to wpinasz kabel, ustawiasz parametry i grasz.

01.03.2009
11:50
smile
[6]

kubicBSK [ Senator ]

Bazuuka znaffco, kolega tak sformulowal pytanie, że nie wiadomo, o co mu chodzi. Także, nie wiadomo, o co jemu chodzilo. Jego sprawa, co chce wiedzieć, a czego nie;)

01.03.2009
14:37
smile
[7]

tankem3 [ sergant Hale ]

jeśli masz router, to wpinasz kabel,

przewodowe Wi-fi??

jaki kabelek? nic nie wpinasz, samo ci wykrywa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.