
R0berto [ Chor��y ]
PSN vs XBL
Jak myślicie które lepsze. Osobiście posiadam Ps3 i czasami a nawet często (gry wchodzą poźniej niż na XBL) ale tam z koei trzeba płacić .Co lepsze ?
pompaziom [ Konsul ]
PSN i XBL są równe

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Tu się nie wypowiem bo mam i PSN(PSP), i XBL(X360).
Bazuukaa [ Centurion ]
Skoro nawet posiadacze PS3 uważają, że XBL jest o niebo lepsze, to chyba odpowiedź jest jasna :) Nikt rozsądny nie będzie polemizował z faktem, że XBL jest o wiele lepsze, bo tak już jest. Co prawda jest płatne, ale oferuje znacznie więcej np. Video Marketplace, XBLA, Netflixa i masę innych opcji.