GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PSN vs XBL

27.02.2009
22:48
smile
[1]

R0berto [ Chor��y ]

PSN vs XBL

Jak myślicie które lepsze. Osobiście posiadam Ps3 i czasami a nawet często (gry wchodzą poźniej niż na XBL) ale tam z koei trzeba płacić .Co lepsze ?

27.02.2009
23:15
[2]

pompaziom [ Konsul ]

PSN i XBL są równe

01.03.2009
11:02
smile
[3]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Tu się nie wypowiem bo mam i PSN(PSP), i XBL(X360).

01.03.2009
11:45
[4]

Bazuukaa [ Centurion ]

Skoro nawet posiadacze PS3 uważają, że XBL jest o niebo lepsze, to chyba odpowiedź jest jasna :) Nikt rozsądny nie będzie polemizował z faktem, że XBL jest o wiele lepsze, bo tak już jest. Co prawda jest płatne, ale oferuje znacznie więcej np. Video Marketplace, XBLA, Netflixa i masę innych opcji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.