thrundil [ Centurion ]
Co myślicie o Gta 4???
Co myślicie o Gta 4 i jakie powinno być Gta 5 jeśli będzie???pozdrawiam wszystkich którzy się udzielą w wątku!!!
Neostradek [ Pretorianin ]
GTA IV jest super, lecz jest słabo zoptymalizowane, i dlatego trzeba mocarnego kompa.
A do gta 5 jeszcze trochę czasu minie...
^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
przeciez gta5 niedlugo wyjdzie(wmarcu bodajze)
F.L.E.R. [ Pretorianin ]
[2] dokładnie tak....
jak dla mnie gta 4 wymiata tylko jeden mały problem jest taki że mam tak dobrego kompa że u siebie nawet nie próbowałem zainstalować...bo pewnie to by sie nawet nie udało...ale grałem u ziomka...mega giera...
hipppciu [ Pretorianin ]
mało jest wątków o gta 4? nie łatwiej było w oficjalnym się zapytać?
jasonxxx [ Szeryf ]
Dla mnie GTA 4 nie wymiata, wkurza mnie to, ze:
1. praktycznie po kazdej ostrzejszej misji trzeba łapać taxi i udawac sie na zakup pancerza/zbroi/kamizelki -
2. save powinien byc przed misją, a zazwyczaj jest tak, że jak się nie uda to trzeba dojechać - ludzie, mamy XXI wiek... A ludzie z Rockstar jeszcze nie wyciągnęli wnoisków z GTA3.
3. Fabuła - bez niej GTA by umarło.
4. Muza - w tej edycji wymiata :)
2a. Na pocieszenie zostaje L&D - powyższe błędy wyeliminowano. Ale GTA 4 samo w sobie za specjalnie odkrywcze nie jest i IMO przereklamowane.
Alien.pl [ Konsul ]
Hm..?? GTA IV. U mnie na X-e zdeklasował go Saints Row 2. GtA co prawda wygrywa z nim pod względem grafy i jakości optymalizacji i bugów. Ale grywalniejsze jest Sr2, bo bardziej na luzie jest gierka, co powoduje że się lepiej gra. Natomiast wg. mnie na PC obie gry są do bani, beznadziejna optymalizacja, powoduje że zbyt dużo by trzeba włożyć w kompa aby sobie pograć. mając na pokładzie E8400 2GB RAM i GF 8600 zrezygnowałem z obu, na PC. No i te bugi. Szkoda nerwów na użeranie się z tym, na konsoli przynajmniej obie gry bezproblemowo hulają.
fazikjunior [ Generaďż˝ ]
Gta 4 to bardzo dobra gra tylko brak w niej optymalizacji niestety. I ma ogromne wymagania.
Gta 5 musi być lepiej zoptymalizowane.

kyaku_19 [ Pretorianin ]
save powinien byc przed misją, a zazwyczaj jest tak, że jak się nie uda to trzeba dojechać
Jak się nie uda to dostajesz esemesiaka z szybkim riplejem ;P
thrundil ----------> trzeba było w oficjalnym pisać... https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8674399&N=1
Gra "masywna"

Dosia34 [ Chor��y ]
Mi się podoba.
.Eric Cartman. [ Black Sabbath Army ]
Jak zakupię sobie jakąś konsole, to Ci odpowiem :P