GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fajna gra z bardzo małymi wymaganiami sprzętowymi

27.02.2009
17:32
[1]

karamba1234 [ Junior ]

fajna gra z bardzo małymi wymaganiami sprzętowymi

witam mam problem, szukam gier które maja bardzo małe wymaganie sprzętowe mam:
-procesor intel Pentium 3, 1,MHz
-384 Ram
-A karte graficzną: Intel 82815 graphics Controller
Naj bardziej mnie interesują gry takie jak lineage, Metin 2, Heroes

Bardzo prosze o pomoc

27.02.2009
17:33
smile
[2]

RaZoR_247 [ Generaďż˝ ]

-procesor intel Pentium 3, 1,MHz
Na takim procku to chyba żadna gra ci nie pójdzie

27.02.2009
17:58
smile
[3]

karamba1234 [ Junior ]

No właśnie i tu jest problem..

27.02.2009
18:01
[4]

PitbullHans [ Things Will Be Different ]

1Ghz...

No gdyby nie karta graficzna to może nawet Carbon(sam w niego grałem na ciut lepszym sprzęcie, bo miałem Radka 9550)
A tak to może Quake, II, III.
Jakiś ze starszych NFS-ów, Porsche 2000, itd.
FIFA 2001, 2002?

27.02.2009
18:02
[5]

RaZoR_247 [ Generaďż˝ ]

karamba1234>>Chyba mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi o pomyłkę, bo chyba chciałeś napisać 1Ghz a nie 1 Mhz a to różnica.

27.02.2009
18:04
[6]

†h0ly† [ Chor��y ]

Spróbuj Diablo 2 albo 1.

27.02.2009
18:04
[7]

prick [ All of you are DEAD! ]

Chyba 1 Ghz, a nie Mhz. -_- Starcraft 2, warcraft 2, quake2/3, unreal tournament, nfs porshe (dla mnie najlepszy z całej seri)

27.02.2009
18:26
smile
[8]

Czezzy [ Centurion ]

Jak przez neta to Dekaron, a jak normalnie to, np.:
Brothers in arms earned in blood,
Tony Hawk, Dave Nira,
World of goo - tego typu rzeczy.
Kiedyś miałem ten sam problem (rzadna fajna gra mi nie chodziła), ale zainwestowałem w nowy sprzęt i jestem zadowolony.

27.02.2009
18:30
[9]

ronn [ moralizator ]

pelno tego jest.. przykladowe pozycje :

no one lives forever 1 & 2
incubation : time is running out
clive barker's undying
american mcgee's alice

27.02.2009
18:31
[10]

kluha666 [ ...Adam Małysz... ]

Unreal zajebista gra :)

27.02.2009
18:33
[11]

żelazna_pięść [ Chris Redfield ]

Na taki "sprzet" polecalbym:
Quake 2 i 3
Gothic
NOLF 2
Age of Empires II

27.02.2009
18:45
[12]

KOY [ Legionista ]

heroes 3 ;)

27.02.2009
19:45
smile
[13]

xNaruto [ Konsul ]

Silkroad?

27.02.2009
21:06
[14]

karamba1234 [ Junior ]

Właśnie o to chodzi że 1 MHz
A wie ktoś jak podkręcić procesor??

27.02.2009
21:20
[15]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Polecam serię Age of Empires z Kolekcji Klasyki

27.02.2009
21:27
[16]

Gmp3 [ Konsul ]

Pentium 3 i 1MHz? o.O

27.02.2009
21:32
[17]

karamba1234 [ Junior ]

Barodzo przepraszam za pomyłkę chodzi mi o 1 Ghz

01.03.2009
13:25
[18]

zoombiak [ Junior ]

Kangurek Kao - wbrew nazwie naprawde świetny.

01.03.2009
13:44
smile
[19]

MirekHeros [ Centurion ]

Broken Sword 2 The Smoking Mirror

Bardzo fajna gra... Miło wspominam :)

01.03.2009
13:47
smile
[20]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Elastomania!

01.03.2009
13:49
[21]

HuntERjf [ Krevetka ]

Quake Live!

01.03.2009
13:50
smile
[22]

Monther [ Generaďż˝ ]

Wątek jest w kategorii "strategiczne", więc może spróbuj serii Panzer General - chyba jednej z najlepszych serii strategii turowych, albo nieśmiertelnej Civilization, Sim City i tego typu historii.
To są w zasadzie evergreeny - zawsze dają ogromnie dużo satysfakcji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.