karamba1234 [ Junior ]
fajna gra z bardzo małymi wymaganiami sprzętowymi
witam mam problem, szukam gier które maja bardzo małe wymaganie sprzętowe mam:
-procesor intel Pentium 3, 1,MHz
-384 Ram
-A karte graficzną: Intel 82815 graphics Controller
Naj bardziej mnie interesują gry takie jak lineage, Metin 2, Heroes
Bardzo prosze o pomoc

RaZoR_247 [ Generaďż˝ ]
-procesor intel Pentium 3, 1,MHz
Na takim procku to chyba żadna gra ci nie pójdzie

karamba1234 [ Junior ]
No właśnie i tu jest problem..
PitbullHans [ Things Will Be Different ]
1Ghz...
No gdyby nie karta graficzna to może nawet Carbon(sam w niego grałem na ciut lepszym sprzęcie, bo miałem Radka 9550)
A tak to może Quake, II, III.
Jakiś ze starszych NFS-ów, Porsche 2000, itd.
FIFA 2001, 2002?
RaZoR_247 [ Generaďż˝ ]
karamba1234>>Chyba mnie nie zrozumiałeś. Chodziło mi o pomyłkę, bo chyba chciałeś napisać 1Ghz a nie 1 Mhz a to różnica.
†h0ly† [ Chor��y ]
Spróbuj Diablo 2 albo 1.
prick [ All of you are DEAD! ]
Chyba 1 Ghz, a nie Mhz. -_- Starcraft 2, warcraft 2, quake2/3, unreal tournament, nfs porshe (dla mnie najlepszy z całej seri)

Czezzy [ Centurion ]
Jak przez neta to Dekaron, a jak normalnie to, np.:
Brothers in arms earned in blood,
Tony Hawk, Dave Nira,
World of goo - tego typu rzeczy.
Kiedyś miałem ten sam problem (rzadna fajna gra mi nie chodziła), ale zainwestowałem w nowy sprzęt i jestem zadowolony.
ronn [ moralizator ]
pelno tego jest.. przykladowe pozycje :
no one lives forever 1 & 2
incubation : time is running out
clive barker's undying
american mcgee's alice
kluha666 [ ...Adam Małysz... ]
Unreal zajebista gra :)
żelazna_pięść [ Chris Redfield ]
Na taki "sprzet" polecalbym:
Quake 2 i 3
Gothic
NOLF 2
Age of Empires II
KOY [ Legionista ]
heroes 3 ;)

xNaruto [ Konsul ]
Silkroad?
karamba1234 [ Junior ]
Właśnie o to chodzi że 1 MHz
A wie ktoś jak podkręcić procesor??
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Polecam serię Age of Empires z Kolekcji Klasyki
Gmp3 [ Konsul ]
Pentium 3 i 1MHz? o.O
karamba1234 [ Junior ]
Barodzo przepraszam za pomyłkę chodzi mi o 1 Ghz
zoombiak [ Junior ]
Kangurek Kao - wbrew nazwie naprawde świetny.

MirekHeros [ Centurion ]
Broken Sword 2 The Smoking Mirror
Bardzo fajna gra... Miło wspominam :)

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Elastomania!
HuntERjf [ Krevetka ]
Quake Live!

Monther [ Generaďż˝ ]
Wątek jest w kategorii "strategiczne", więc może spróbuj serii Panzer General - chyba jednej z najlepszych serii strategii turowych, albo nieśmiertelnej Civilization, Sim City i tego typu historii.
To są w zasadzie evergreeny - zawsze dają ogromnie dużo satysfakcji.