GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z wyborem gry

21.02.2009
23:30
smile
[1]

heri peter [ S1braS ]

Problem z wyborem gry

Mam do wyboru 3 gry: Left 4 Dead, Call of Duty: Modern Warfare, Cs Source i którą z nich wybrać ?

21.02.2009
23:41
smile
[2]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

CoD 4 ;)

21.02.2009
23:43
smile
[3]

MajkelFPS [ Generaďż˝ ]

Bierz CoD'a multi jest godne uwagi KAŻDEGO gracza:D

21.02.2009
23:45
[4]

Serek55 [ Sercio Polski ]

CoD 4 Jak najbardziej. Świetny (ale krótki) singleplayer i jeszcze lepszy multiplayer.

21.02.2009
23:48
[5]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Oczywiście że CoD:MW, ewentualnie L4D

22.02.2009
08:14
smile
[6]

szpenio [ Konsul ]

Popieram
Call of Duty the best

22.02.2009
08:44
[7]

Drako18 [ Pretorianin ]

A ja polecę CS-a :) bo gram i fajnie mi się gra.

Ale CoD4 lepsze

22.02.2009
08:45
[8]

adrem [ Joker ]

CoD4.

22.02.2009
08:52
[9]

DVDdawDVD [ Wszedłem ]

cod

22.02.2009
08:59
[10]

Sky Angel [ Semper Paratus ]

COD/L4D

22.02.2009
09:08
[11]

Jim Raynor [ I'm On Fire ]

Zależy czy nastawiasz się na multi, czy na single.

CoD 4 single (chociaż multi też dobre), L4D świetny co op.

22.02.2009
09:11
[12]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Call of Duty 4, a dopiero potem Left 4 Dead.

22.02.2009
09:37
smile
[13]

Twój stary xD [ Pretorianin ]

CoD 4

22.02.2009
16:48
smile
[14]

pawlak__skc [ Chor��y ]

CoD 4

22.02.2009
17:02
[15]

PitbullHans [ Legend ]

CoD: MW

22.02.2009
17:08
smile
[16]

Vaerin [ I liek Mudkipz ]

Polecam Call of Duty

31.03.2009
19:24
smile
[17]

x21 [ Pretorianin ]

CoD 4

31.03.2009
19:25
[18]

Orl@ndo [ Blade Runner ]

Call of Duty 4: Modern Warfare

31.03.2009
21:50
[19]

Fan Chaos Theory Splinter Cell [ Pretorianin ]

cod 4 po czym left 4 dead

31.03.2009
21:52
[20]

rog1234 [ This is the ENDGAME! ]

Left 4 Dead. CoD się chowa.

31.03.2009
21:54
smile
[21]

Eleeist [ Centurion ]

Zdecydowanie Left 4 Dead. Masa zabawy, na długie godziny.

31.03.2009
21:59
[22]

pompaziom [ Konsul ]

CoD4 i tylko gra na promodzie

31.03.2009
22:00
[23]

Pr0Gh0sT [ Jack Bauer ]

Left 4 Dead, jak kupisz możemy razem zagrać :)
STEAM- ZinxPL

31.03.2009
22:01
[24]

PrzemaSek44 [ Nie weszłes! ]

Call of Duty 4:) multi w tej grze rzadzi ;]

31.03.2009
22:28
[25]

kyaku_19 [ Pretorianin ]

CoD 4

spoiler start


+1


spoiler stop

31.03.2009
22:46
[26]

ejnar [ Konsul ]

COD4 najlepsza

01.04.2009
10:26
smile
[27]

CESAR VIALPANDO [ Centurion ]

COD rzadzi i tyle a L4D do chrzanu

01.04.2009
10:37
[28]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

COD 4

01.04.2009
10:56
[29]

DVDdawDVD [ Wszedłem ]

cod

01.04.2009
11:27
[30]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

CoD 4

01.04.2009
11:46
[31]

mikas(PL)!!!!! [ Człowiek z Gitarą ]

do singla cod4 do multi l4d bym wzail

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.