GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wypisanie/wyrzucenie ze studiów

20.02.2009
16:58
[1]

Szokująca opowieść o wiewiórce [ Junior ]

Wypisanie/wyrzucenie ze studiów

Chciałbym się czegoś dowiedzieć od kogoś kto już ma w tym doświadczenie lub zna się na tym temacie. Otóż postanowiłem zrezygnować ze studiów w tym semestrze (pierwszym). Właściwie to decyzję podjąłem i realizuję już od jakichś dwóch miesięcy. Nie, nie chcę zostać ninją, ale użytkownik N|NJA, jako fachowiec w dziedzinie kolekcjonowania indeksów, mógłby mi pomóc.
Na razie jestem jeszcze studentem (chyba) i żeruję sobie na zniżkach, ale nie wiem kiedy te przywilej mi się skończą? Sesja już trwa, mnie w promieniu kilku kilometrów od uniwersytetu nie było od 2 miesięcy... no, niedawno wypożyczyłem sobie książkę, ale to nic. I co dalej? Dostanę jakiś list? Zawiadomienie? Jakaś informacja od nich kiedy mam przyjść po papiery i oddać co należy? Czy może sam mam lecieć do nich z rezygnacją?

20.02.2009
16:59
[2]

Milka^_^ [ Zjem ci chleb ]

Obiegówka i latasz po wszystkich bibliotekach w mieście. To w przypadku samorezygnacji.

20.02.2009
17:00
[3]

Gangsta_^ [ Siła i Siła ]

Dostaniesz list, że jesteś skreślony z listy studentów.

20.02.2009
17:00
smile
[4]

mefsybil [ Relapse ]

Powiedz, że obraz bez gajowego jest pełniejszy. Przestał być takim tanim bawarskim landszaftem.

Od razu cię wywalą. ;)

20.02.2009
17:04
[5]

shadzahar [ Generał ]

Czy Ciebie skreślą, czy sam zrezygnujesz, dostaniesz karte obiegową i będziesz musiał biegać po bibliotekach, aby udowodnić, że nic nie masz wypożyczonego(ach ten XXI wiek, gdzie wszystko jest skomputeryzowane) jeśli chcesz odzyskać papiery. No i oczywiście legitymacje musisz wtedy oddać.
Ja zrezygnowałem na początku tego roku i na razie się nie wybieram nigdzie na uczelnie, bo jeszcze legitymacje mam podbitą do końca 3.09

20.02.2009
17:20
[6]

erton2 [ Pretorianin ]

Legitymacje chyba widac do kiedy jest podbita nie? W zaleznosci od sekretariatu i zwyczajow legitymacje czasem mozna jeszcze podbic na drugi semestr bez zadnego sprawdzania jak Ci idzie w nauce, jesli to panstwowa uczelnia mozesz sprobowac.

Ta obiegowka wszedzie funkcjonuje? Ja juz dawno jestem skreslony z drugiego kierunku, ale jeszcze nie odebralem papierow, mam nadzieje, ze jesli cos takiego jest to tyczy sie co najwyzej biblioteki instytutu...

20.02.2009
17:39
[7]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

jak mnie wyrzucali z UWr to ładnie wysłali pocztą wszystkie dokumenty, a żadnej obiegówki nie miałem

20.02.2009
17:48
[8]

Szokująca opowieść o wiewiórce [ Junior ]

Eeee tam. Na legitymacji mi tak bardzo nie zależy. Po prostu niepokoiło mnie to, że tak dużo czasu minęło, a oni mnie nie wykreślili. W końcu to już koniec lutego.
W takim razie czekam sobie spokojnie na jakiś liścik z uniwersytetu. A co do obiegówki, to UMK ma chyba na tyle zinformatyzowany system biblioteczny, że mnie to nie będzie dotyczyło.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.