GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie do fachowców w sprawie PS2

15.02.2009
22:44
smile
[1]

Kam-El [ Generation X ]

pytanie do fachowców w sprawie PS2

Cześć mam małe pytanko i prośbę o pomoc ... chciałbym zrobić sobie małe usprawnienie w PS2 a mianowicie chciałbym żeby moja czarnulka odtwarzała filmy DivX wraz z polska czcionką ... na necie czytałem ze trzeba jakiś program wgrać na memory card itd ... czy umie ktoś to zrobić i mi napisze mały poradnik krok po kroku jak tego dokonać i jakie programy są do tego potrzebne ? ... z góry dziękuje ;)

15.02.2009
22:46
smile
[2]

mariosprinter [ Konsul ]

Może tu pomogą?

19.02.2009
21:43
[3]

Kam-El [ Generation X ]

kurde juz 3 dzien czytam to forum z linka mariosprinter'a i nic nie potrafię zrozumiec ... kazdy tam chaotycznie pisze po trochu w róznych postach i nie potrafie tego posklejac do kupy ... móglby mi ktoś pomóc i napisac mi prosty łopatologiczny toturial jak piecio letniemu dziecku jak to zrobić ??a moze ktos juz robił taka modyfikacje i podzieli sie swoimi uwagami ? ... pomoże mi ktoś ? ... z góry dziękuje ...

28.02.2009
10:11
smile
[4]

Kam-El [ Generation X ]

up .

28.02.2009
21:41
[5]

Prisonbull [ Konsul ]

Pamiętam że oglądałem filmy na PS2 z napisami.
Pierwsze pytanko - czym masz przerobioną konsolę (chip - jaki?) czy Swap Magic?

01.03.2009
08:31
[6]

Kam-El [ Generation X ]

Prisonbull ---> ... no właśnie o to mi chodzi ... moja czarnula jest przerobiona chipem modbo760... tak ze wszysciutko mi rusza bez problemu ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.