
Kam-El [ Generation X ]
pytanie do fachowców w sprawie PS2
Cześć mam małe pytanko i prośbę o pomoc ... chciałbym zrobić sobie małe usprawnienie w PS2 a mianowicie chciałbym żeby moja czarnulka odtwarzała filmy DivX wraz z polska czcionką ... na necie czytałem ze trzeba jakiś program wgrać na memory card itd ... czy umie ktoś to zrobić i mi napisze mały poradnik krok po kroku jak tego dokonać i jakie programy są do tego potrzebne ? ... z góry dziękuje ;)

mariosprinter [ Konsul ]
Może tu pomogą?
Kam-El [ Generation X ]
kurde juz 3 dzien czytam to forum z linka mariosprinter'a i nic nie potrafię zrozumiec ... kazdy tam chaotycznie pisze po trochu w róznych postach i nie potrafie tego posklejac do kupy ... móglby mi ktoś pomóc i napisac mi prosty łopatologiczny toturial jak piecio letniemu dziecku jak to zrobić ??a moze ktos juz robił taka modyfikacje i podzieli sie swoimi uwagami ? ... pomoże mi ktoś ? ... z góry dziękuje ...

Kam-El [ Generation X ]
up .
Prisonbull [ Konsul ]
Pamiętam że oglądałem filmy na PS2 z napisami.
Pierwsze pytanko - czym masz przerobioną konsolę (chip - jaki?) czy Swap Magic?
Kam-El [ Generation X ]
Prisonbull ---> ... no właśnie o to mi chodzi ... moja czarnula jest przerobiona chipem modbo760... tak ze wszysciutko mi rusza bez problemu ...