GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty 4

13.02.2009
16:23
smile
[1]

ponti5 [ Legionista ]

Call of Duty 4

Mam pytanie odniośnie czatu na MP: jak zrobić aby ałtomatycznie wyskakiwały jakieś kolorowe napisy??? tzn. ja walne headshota to wciskam w czacie np.1 i wyskakuje różno kolorowy napis np. head shot sponsored by ponti66

Bardzo proszę o pomoc

13.02.2009
16:25
[2]

MAROLL [ Keepin' It Real ]

ałtomatycznie

Niggel, seriousry?

Wpisz w konsoli np. /bind x say ^1head shot sponsored by ponti66
Od teraz po naciśnięciu klawisza x na chacie ogólnym będzie się pojawiać to co tam sobie wpisałeś po komendzie say.

Kolory tworzysz wstawiając ^ i liczbę (np. ^1) przed daną literą/wyrazem.

^1 - Czerwony
^2 - Zielony
^3 - Żółty
^4 - Niebieski
^5 - Błękit
...

13.02.2009
16:27
[3]

kozak_007 [ Konsul ]

13.02.2009
16:29
[4]

Narmo [ nikt ]




13.02.2009
16:39
[5]

ponti5 [ Legionista ]

a jak to cofnąć?

13.02.2009
16:55
[6]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

/unbind x

13.02.2009
20:40
smile
[7]

ponti5 [ Legionista ]

problem mam bo musze PunkBuastera zaktualizować a mam neostrade livebox i tam musze porty przekierowac a zielonego pojecia nie mam jak to zrobic. Może ktoś wie jak to zrobić tylko prosze o dokladne instrukcjie

p.s

te napisy działają wielki dzienki

13.02.2009
20:58
smile
[8]

kozak_007 [ Konsul ]

ja korzystałem kiedyś z tego
ps. z cod4 jest tak samo ... :)

13.02.2009
21:08
smile
[9]

ponti5 [ Legionista ]

ale mi chodzio przekierowanie portów bo jak zaktualizować t o wiem tylko tych portów nie wiem jak przekierować bo inaczej nie zaktualizuje

13.02.2009
21:15
[10]

Jamkonorek [ Jandulka ]

otwierasz konsole w Codzie 4 i wpisujesz /bind mouse1 say HEADSHOT !!
Dzięki temu jak walniesz heada odrazu Ci się pojawi napis.

Nie dziękuj !

13.02.2009
21:36
[11]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Po co porty przekierowywać ?

Wejdź na www.evenbalance.com i ściągnij aktualizację.

14.02.2009
07:41
[12]

ponti5 [ Legionista ]

dzwoniłem do serwisu i musze przekierowac bo nie zaktualizuje

14.02.2009
10:24
[13]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Ciężko mi uwierzyć w to, żeby do ściągnięcia kilku plików *.htm ze strony www wymagane było przekierowanie portów...

14.02.2009
20:52
smile
[14]

ponti5 [ Legionista ]

przekierowac musze bo do kompa mam przez wi-fi i coś tam... no i dzwoniłem do serwisu i mi goścu kazał bo na liveboxsie tak trzeba

15.02.2009
14:22
[15]

preDratronIX [ Konsul ]

a oni sie czasem kij znaja. Ja tez mam liveboxa i sciagnalem patch z evenbalance i dziala

15.02.2009
15:31
smile
[16]

ponti5 [ Legionista ]

ten livebox załatwiony ale mam inny problem musicie mi z tym pomuc ja włanczam gre to mi się chowa do paska a jak na to klikne to znowu się chowa co z tym zrobić??? POMOCY!!!

15.02.2009
15:51
[17]

speedy24 [ F.I.S.H ]

A ja mam takie pytanko. Waśnie sobie uruchomiłem CoD4 co kilkanaście sekund mnie rozłącza, pojawia się komunikat: PunkBuster Kicked Player wojtas25 for (o) minutes. Restriction: Corrupted Flow czy coś takiego. Jakiś problem z serwerami czy co?

21.02.2009
13:21
[18]

ponti5 [ Legionista ]

refresh

01.03.2009
12:15
[19]

ponti5 [ Legionista ]

halo jest tu kto???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.