
ponti5 [ Legionista ]
Call of Duty 4
Mam pytanie odniośnie czatu na MP: jak zrobić aby ałtomatycznie wyskakiwały jakieś kolorowe napisy??? tzn. ja walne headshota to wciskam w czacie np.1 i wyskakuje różno kolorowy napis np. head shot sponsored by ponti66
Bardzo proszę o pomoc
MAROLL [ Keepin' It Real ]
ałtomatycznie
Niggel, seriousry?
Wpisz w konsoli np. /bind x say ^1head shot sponsored by ponti66
Od teraz po naciśnięciu klawisza x na chacie ogólnym będzie się pojawiać to co tam sobie wpisałeś po komendzie say.
Kolory tworzysz wstawiając ^ i liczbę (np. ^1) przed daną literą/wyrazem.
^1 - Czerwony
^2 - Zielony
^3 - Żółty
^4 - Niebieski
^5 - Błękit
...
kozak_007 [ Konsul ]
Narmo [ nikt ]
ponti5 [ Legionista ]
a jak to cofnąć?
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
/unbind x

ponti5 [ Legionista ]
problem mam bo musze PunkBuastera zaktualizować a mam neostrade livebox i tam musze porty przekierowac a zielonego pojecia nie mam jak to zrobic. Może ktoś wie jak to zrobić tylko prosze o dokladne instrukcjie
p.s
te napisy działają wielki dzienki

kozak_007 [ Konsul ]
ja korzystałem kiedyś z tego
ps. z cod4 jest tak samo ... :)

ponti5 [ Legionista ]
ale mi chodzio przekierowanie portów bo jak zaktualizować t o wiem tylko tych portów nie wiem jak przekierować bo inaczej nie zaktualizuje
Jamkonorek [ Jandulka ]
otwierasz konsole w Codzie 4 i wpisujesz /bind mouse1 say HEADSHOT !!
Dzięki temu jak walniesz heada odrazu Ci się pojawi napis.
Nie dziękuj !
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Po co porty przekierowywać ?
Wejdź na www.evenbalance.com i ściągnij aktualizację.
ponti5 [ Legionista ]
dzwoniłem do serwisu i musze przekierowac bo nie zaktualizuje
PAW666THESATAN [ PIF PAF ]
Ciężko mi uwierzyć w to, żeby do ściągnięcia kilku plików *.htm ze strony www wymagane było przekierowanie portów...

ponti5 [ Legionista ]
przekierowac musze bo do kompa mam przez wi-fi i coś tam... no i dzwoniłem do serwisu i mi goścu kazał bo na liveboxsie tak trzeba
preDratronIX [ Konsul ]
a oni sie czasem kij znaja. Ja tez mam liveboxa i sciagnalem patch z evenbalance i dziala

ponti5 [ Legionista ]
ten livebox załatwiony ale mam inny problem musicie mi z tym pomuc ja włanczam gre to mi się chowa do paska a jak na to klikne to znowu się chowa co z tym zrobić??? POMOCY!!!
speedy24 [ F.I.S.H ]
A ja mam takie pytanko. Waśnie sobie uruchomiłem CoD4 co kilkanaście sekund mnie rozłącza, pojawia się komunikat: PunkBuster Kicked Player wojtas25 for (o) minutes. Restriction: Corrupted Flow czy coś takiego. Jakiś problem z serwerami czy co?
ponti5 [ Legionista ]
refresh
ponti5 [ Legionista ]
halo jest tu kto???