GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

M&M 6 - problem

05.10.2001
19:13
smile
[1]

PePe [ Centurion ]

M&M 6 - problem

Mam problem ze zdobyciem "jewelled egg" dla Lime'a w Kriegspire.
Wybiłem wszystkich w Castle Kriegspire, a drzwi za którymi jest jajko nie chcą się odworzyć. :-(
Przycisk na środku mapy (pomiędzy okrągłymi salami) nie otworzył mi ich.
Kiedyś to przeszedłem, ale dziś nie potrafię sobie przypomnieć, aby te drzwi mnie wpuściły.
Pomóżcie!

08.10.2001
11:34
smile
[2]

PePe [ Centurion ]

Nadal nie wiem co zrobić. PLIS HEŁP!

08.10.2001
12:29
[3]

_ARTi_ [ Maximus ]

Myślę że Bodzio się nie pogniewa jak skorzystam z jego strony. Cytat z jego strony: Uwaga spojler Wejdź głównymi drzwiami, schodami do góry przez sklepienie przejście i skręć na północ, a potem kieruj się na wschód. Wyczyść zagrodę minotaurów na północy i posuwaj się dalej. Dotrzesz do czterech okrągłych komnat (wschodnia część automapy). Uporaj się się ze wszystkimi znajdującymi się w tych komnatach, a nastepnie pójdź do korytarza pomiedzy dwoma komnatami wysuniętymi najbardziej na wschód. Tym korytarzem idź na wschód, a za drzwiami na południe. Wejdź w pierwsze napotkane drzwi na lewo. W pokoju, w którym się znajdziesz, pojawią się nagle minotaury. Wykończ je, a potem pozbieraj (i użyj) wszystkie znalezione tu magiczne podkowy (Horseshoes). Wyjdź z tego pokoju i kieruj się na południe, a następnie na zachód. W ten sposób powinieneś dostać się na półkę skalną, otaczającą na zewnątrz te cztery komnaty. Dzięki niej dostaniesz się na środek, pomiędzy tymi czterema komnatami. Tu znajduje się przełącznik, użyj go. Otwiera on okratowane drzwi z tyłu holu. Idź teraz w dół, wróć z powrotem tam gdzie spotkałeś pierwszy raz gromadę minotaurów, a następnie pójdź dalej na górę po schodach. Ignorując drzwi, których nie możesz otworzyć na zachodniej ścianie, zaatakuj te po wschodniej. Otwórz je i biegnij przez to pomieszczenie kolejnym korytarzem, który pętlą doprowadzi cię z powrotem do niego. Gdybyś stanął w drzwiach zaatakowałby cię minotaur mag, a tak możesz teraz spokojnie walić w dziada. Potem kieruj się przejściem na wschód. W skrzyni na południe znajduje się Jewelled Egg. Jest to przedmiot potrzebny do ukończenia questu 40. Północną wnęką dotrzesz do wyższej wnęki powyżej areny, skąd możesz obserwować wszystko co na niej się dzieje. Wróć do holu prowadzącego do areny. Przejdź przez okratowane drzwi na południu (otworzą się jak tylko się do nich zbliżysz). Następnie skręć na prawo i jeszcze raz na prawo a następnie schodami na górę. Przszukaj puste klatki, aby znaleźć Roland's Journal. Pójdź następnie w dół schodami i otwórz drzwi. Wewnątrz znajdziesz króla minotaurów (Minotaur King). Przejdź przez drzwi, za rogiem zobaczysz duży pokój poniżej. W jego rogach są dwoje drzwi otartych, za jednymi (pn-zach) znajdziesz Memory Crystal Epsilon. Jest on potrzebny do ukończenia questu 44. [Lokalizacje tych kryształów epsilon i beta (Castle Alamos) naprawia późniejszy patche !]

08.10.2001
12:41
smile
[4]

X-Man [ Centurion ]

ARTi wyprzedziłeś mnie o parę minut - wielki pokłon ku tobie :-))))))))

09.10.2001
10:58
smile
[5]

PePe [ Centurion ]

Byłem już na stronie Bodzia, zacząłem jeszcze raz i wykonałem wszystko zgodnie z instrukcjami a drzw jak były tak są dalej zamknięte. Może patch coś psuje?

09.10.2001
21:55
smile
[6]

_ARTi_ [ Maximus ]

Dobra zmusiłeś mnie żebym zagrał w M&M 6 ;) Sprawa wygląda tak, że u mnie te drzwi są także zamknięte. Poradziłem sobie w ten sposób: Robisz tak jak jest w opisie ze strony Bodzia do miejsca "Dzięki niej dostaniesz się na środek, pomiędzy tymi czterema komnatami. Tu znajduje się przełącznik, użyj go. Otwiera on okratowane drzwi z tyłu holu." Przechodzisz przez te drzwi i idziesz zakręconym korytarzem, po drodze masz drzwi za którymi jest Minotaur King, obok tych drzwi masz 2 "okna" przez które widać pomieszczenie w którym znajduje się Memory Krystal. Dalej jest para drzwi która cię doprowadzi prawie do początku planszy. Przez te "okna" można się dostać do pomieszczenie gdzie jest Memory Crystal, wystarczy użyć klawisza X (podskok) i można przeskoczyć przez "okno" i dostać się do pomieszczenia, wystarczy wziąć kryształ (są tam jeszcze jakieś beczki i skrzynia zdaje się), później można za pomocą czaru Jump wyjść z tego pomieszczenia, wystarczy się ustawić poniżej okien i próbować Jumpem wskoczyć spowrotem, mi się udało za 2 razem. Wydaje mi się, że są tam jakieś ukryte drzwi, ale podczas klikania na ścianach gra mi się zawiesiła więc próbowałem sposobu alternatywnego z Jumpem. Mam nadzieje że pomogłem. Aha mam sam problem, wiecie gdzie można znaleźć trochę kwiatuszków? Zacząłem robić Black Potiony i zabrakło mi trochę, dla 3 postaci przygotowałem komplet (7x Pure) a dla czwartej zabrało na zrobienie 3 mikstur. Ogołociłem Free Heaven i New Sorpingal z kwiatuszków a na innych planszach niema :(( Mam nadziej że pomogłem. Pozdrawiam

09.10.2001
22:33
[7]

Mac [ Sentinel of VARN ]

_ARTi_--> Kwiatuszki znajdziesz w Bootleg Bay niedaleko wioski po 3-4 każdego typu. Poza tym w prawie każdym mieści znajduje się magazyn, w którym można takowe kupić po niskiej cenie (szyld z trzema beczkami).

10.10.2001
10:57
smile
[8]

Bodziu [ Lord Ironfist ]

No Panowie !!! Dzięki że moja strona się komuś jeszcze przydaje !!! :)))))

15.10.2001
13:16
smile
[9]

PePe [ Centurion ]

ARTi --> Z pomieszczenia gdzie jest Memmory Crystal nie trzeba wyskakiwać. Na ziemi jest jakaś woda, wchodzisz na nią i przenosi Cię na górę. Wszyscy zabici, wszystko inne pootwierane, a Jewerled Egg jest nadal niedostępne, bo u mnie drzwi są nadal zamknięte. To jakaś zmowa! Za pomocą czaru Jump można dojść do pomieszczenia z "jajkiem" od drugiej strony, tzn górą w pierwszej z okrągłych sal (tej na PN-W), ale tam drzwi rónież nie reagują. Bodziu --> Stronka jest SUPER!

15.10.2001
14:47
smile
[10]

_ARTi_ [ Maximus ]

PePe u mnie te grzwi normalnie sie otworzyły i nie miałem problemów z zdobyciem Egga, jedyne drzwi które sie nie otwierały były po przecinej stronie tych drzwi (te drzwi są po wschdniej stronie a te moje które się nie otwierały byłe na zachodniej stronie). Nie wiem czemu u ciebie sie nie otworzyły, instalowałeś patcha, próbowałeś wszystkimi członkami drużyny otworzyć, wybiłeś minotaury po obu stronach przez te okienka przy ziemi???? Nie wiem jak temu zaradzić.

15.10.2001
15:19
smile
[11]

PePe [ Centurion ]

Minotaury w okienkach są wybite i próbowałem wszystkimi członkami drużyny, a patch'a ma najnowszego 1.2. Wiem, że drzwi po zachodniej stronie należy otworzyć od drugiej strony, ale te to już nie mam pojęcia jak!?

08.12.2001
19:28
smile
[12]

sliva [ Chaotyczny Dobry ]

Mam problem taki jak PePe! Pomóżcie!!!

09.12.2001
16:14
[13]

Angmar [ Legionista ]

Miałem ten sam problem. Gralem w wersje ze Świata Gier Komputerowych. To wina patch który dołączony jest do gry. Poszedłem do znajomego zainstalowałem u niego bez patcha i drzwi same sie otworzyły jak do nich podszedłem. W Shadow Guild w Frozen Highlands miałem to samo.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.