GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radeon 4870 Asusa i ten .. Glaciator - wymiana, Accelero S1? Wymiana wia...

02.02.2009
20:44
[1]

Auxarius [ 117 ]

Radeon 4870 Asusa i ten .. Glaciator - wymiana, Accelero S1? Wymiana wia...

Witajcie,

niestety popełniłem straszliwy błąd i kupiłem radeona 4870 od Asusa.. Glaciator właśnie padł po raz trzeci i ostatni - więcej tego do serwisu nie odsyłam ponieważ do tej pory karta była w serwisie dłużej niż była używana.

Rozważam następujące opcje:
Accelero S1 rev2, ale tutaj mam zgryz - nie chcę tracić gwarancji, a musiałbym chyba odrywać radiator Asusa na pamięć/zasilanie (nie wiem co jest pod tym radiatorem) ponieważ z tego co widzę ten Accelero ma radiator niewiele nad tranzystorami.. Ma ktoś tę kartę i próbował z tym walczyć? Uda się to zamontować tak żeby potem nie było problemu z gwarancją?

Wymiana wentylatora przykręconego do radiatora - może po prostu wsadzić tam jakiś wentylatorek tej wielkości i zasilić go z płyty głównej? Wie ktoś z Was może co by tam pasowało? Może to po prostu wentylator zdycha i można go podpiąć nawet do karty?

Może macie jakieś inne rozwiązania? Wysyłka do serwisu odpada ponieważ za każdym razem płacę 50 zł za kuriera i czekam na zwrot dwa tygodnie, po ostatniej wymianie karta wytrzymała 3 dni, więc nie chcę już do nich niczego wysyłać..

Zależało by mi również na zwiększeniu ciszy - ten glaciator jest straszliwie głośny..

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.