GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rejestracja w MSN/Windows Live - problem

31.01.2009
10:50
smile
[1]

adamis [ Stop crying punkass! ]

Rejestracja w MSN/Windows Live - problem

... a dokładniej przy tworzeniu identyfikatora Windows Live ID.
Ile razy próbuje się rejestrować to zawsze wyskakuje mi taki test:
Został osiągnięty dzienny limit tworzonych identyfikatorów Windows Live ID. Poczekaj do jutra i spróbuj zapisać się ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.
Sęk w tym że próbuję codziennie i zawsze ten sam błąd.

Może miał ktoś podobny problem i go rozwiązał?

31.01.2009
11:26
[2]

jx [ !? ]

Możes próbuj co dwa dni ja zakładałem je miesiąc temu było wszystko ok a teraz zakładam też ok.
A robiłeś kiedy konto na windows live?

31.01.2009
11:47
[3]

Auxarius [ 117 ]

Jesli masz siec radiowa z jednym IP bardzo prawdopodobne jest, ze ktos ma bota ktory zaklada konta aby wysylac z nich spam.
Live ID oczywiscie nie ma czegos takiego jak swiatowy limit zakladanych kont, to jedynie limit nalozony lokalnie - popros kogos znajomego aby zalozyl konto na takie dane jakie chcesz, potem zmienisz sobie haslo i po sprawie.

01.04.2009
08:28
smile
[4]

antyalutka [ Junior ]

mam taki sam problem.
czy jest tu ktos, kto za mnie moglby zalozyc mi konto?
np moi przedmowcy?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.