
adamis [ Stop crying punkass! ]
Rejestracja w MSN/Windows Live - problem
... a dokładniej przy tworzeniu identyfikatora Windows Live ID.
Ile razy próbuje się rejestrować to zawsze wyskakuje mi taki test:
Został osiągnięty dzienny limit tworzonych identyfikatorów Windows Live ID. Poczekaj do jutra i spróbuj zapisać się ponownie lub skontaktuj się z pomocą techniczną.
Sęk w tym że próbuję codziennie i zawsze ten sam błąd.
Może miał ktoś podobny problem i go rozwiązał?
jx [ !? ]
Możes próbuj co dwa dni ja zakładałem je miesiąc temu było wszystko ok a teraz zakładam też ok.
A robiłeś kiedy konto na windows live?
Auxarius [ 117 ]
Jesli masz siec radiowa z jednym IP bardzo prawdopodobne jest, ze ktos ma bota ktory zaklada konta aby wysylac z nich spam.
Live ID oczywiscie nie ma czegos takiego jak swiatowy limit zakladanych kont, to jedynie limit nalozony lokalnie - popros kogos znajomego aby zalozyl konto na takie dane jakie chcesz, potem zmienisz sobie haslo i po sprawie.

antyalutka [ Junior ]
mam taki sam problem.
czy jest tu ktos, kto za mnie moglby zalozyc mi konto?
np moi przedmowcy?