al asaid [ Konsul ]
Wybór
Cześć.
Napaliłem się ostatnio na gre S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo. Poczytałem trochę i wiem że niektórzy mają problemy bo gra ma sporo bugów i czasami wywala do systemu.
Szukałem czegoś podobnego i znalazłem Fallouta 3.
I teraz:
Którą z tych możecie polecić?
Przy której będę się lepiej bawić?
ZbyszeQ [ D80 User ]
jak nie jesteś fanem Falloutów to bym odradzał,....grałem dość długo i się strasznie nudziłem pod koniec...no ale gra się bardzo spodobało ogromnej rzeszy, więc to może ja mam zjechany gust :P...
ja bym osobiście polecał stalkera....
Jack6464 [ The Godfather ]
al asaid ---> jeśli jednak Fallout jest lepiej zoptymalizowany, to to chyba lepszy wybór. Sam trochę żałuję kupna Stalkera:CN - właśnie za te bugi. Klimatyczny świat, wspaniała muza gitarowa (nie wiem, jak inni, ale czasem siedziałem w jakimś obozie przy ognisku i słuchałem, dla przyjemności :), czasami naprawdę można było się przestraszyć, ogólnie podobało mi się. To wszystko brzmi wspaniale, ale uwierz mi - raz miałem format dysku i wiadomo, Stalker odinstalowany (savy zachowane). Potem gdy zainstalowałem ponownie, myślałem sobie - 'No, teraz wytrwam i skończę' (muszę wspomnieć, że gra czasami bez powodu wywalała do Windowsa[na tyle często, by o tym wspominać]). Niestety, kiedy wczytałem poprzedniego save'a, nie robiłem nic (NIC!), ponieważ chciałem poczekać, aż się przejaśni (noc, Jantar - nic nie widać). I po takim nic nie robieniu, gra wywaliła mnie do Windy. Gra czeka teraz na lepsze czasy, może następne patche załatwią sprawę.
Swoją drogą, gdyby wtedy, gdy kupowałem Stalkera był dostępny Fallout - brałbym Fallout'a :)
Tal_Rascha [ Silent Tear ]
jak Fallout to tylko czesc 1 i 2. Z trojki "wycieto" wszystko co sprawialo, iz te gre mozna by nazwac falloutem.
endrju771 [ Slim Shady ]
Czyste Niebo to syf, pierwszą część przeszedłem 3 razy! Tak mi się spodobała jak przeszedłem po raz pierwszy, chociaż tytuł ten był już nie pierwszej świeżości. Czyste Niebo to istna porażka, 800x600 przy niskich detalach i straciłem nerwy przy odbijaniu kościoła na bagnach. Jedynka hulała aż miło na 1024x768 przy wszystkich suwakach na max, tylko oświetlenie statyczne miałem włączone, a leciało po 30fps. Mnie też w Czystym Niebie często wywalało do Windy, nawet kiedy poszedłem się odlać i nie włączyłem pauzy raz to po powrocie przywitałem się z pulpitem. Koszmarne te bugi.
al asaid [ Konsul ]
No właśnie tych bugów się boje najbardziej.
O płynność to raczej się chyba martwić nie musze.
Dzięki za opinie.
ero_sk [ THC ]
Troche pozno ale napisze. Po zainstalowaniu najnowszych patchy ( do STALEKRA), nie mialem narazie ZADNYCH bugow. Gra ani razu mi nie wywalila do windy.
Moim zdaniem klimat w Fallout 3 nie moze sie rownac z tym w STALEKRACH.
Mathiuss [ Pretorianin ]
Tylko Fallout, stalkery to zabugowany syf.