GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wybór

27.01.2009
09:01
[1]

al asaid [ Konsul ]

Wybór

Cześć.
Napaliłem się ostatnio na gre S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo. Poczytałem trochę i wiem że niektórzy mają problemy bo gra ma sporo bugów i czasami wywala do systemu.
Szukałem czegoś podobnego i znalazłem Fallouta 3.
I teraz:
Którą z tych możecie polecić?
Przy której będę się lepiej bawić?

27.01.2009
09:07
[2]

ZbyszeQ [ D80 User ]

jak nie jesteś fanem Falloutów to bym odradzał,....grałem dość długo i się strasznie nudziłem pod koniec...no ale gra się bardzo spodobało ogromnej rzeszy, więc to może ja mam zjechany gust :P...

ja bym osobiście polecał stalkera....

27.01.2009
10:42
[3]

Jack6464 [ The Godfather ]

al asaid ---> jeśli jednak Fallout jest lepiej zoptymalizowany, to to chyba lepszy wybór. Sam trochę żałuję kupna Stalkera:CN - właśnie za te bugi. Klimatyczny świat, wspaniała muza gitarowa (nie wiem, jak inni, ale czasem siedziałem w jakimś obozie przy ognisku i słuchałem, dla przyjemności :), czasami naprawdę można było się przestraszyć, ogólnie podobało mi się. To wszystko brzmi wspaniale, ale uwierz mi - raz miałem format dysku i wiadomo, Stalker odinstalowany (savy zachowane). Potem gdy zainstalowałem ponownie, myślałem sobie - 'No, teraz wytrwam i skończę' (muszę wspomnieć, że gra czasami bez powodu wywalała do Windowsa[na tyle często, by o tym wspominać]). Niestety, kiedy wczytałem poprzedniego save'a, nie robiłem nic (NIC!), ponieważ chciałem poczekać, aż się przejaśni (noc, Jantar - nic nie widać). I po takim nic nie robieniu, gra wywaliła mnie do Windy. Gra czeka teraz na lepsze czasy, może następne patche załatwią sprawę.

Swoją drogą, gdyby wtedy, gdy kupowałem Stalkera był dostępny Fallout - brałbym Fallout'a :)

27.01.2009
10:46
[4]

Tal_Rascha [ Silent Tear ]

jak Fallout to tylko czesc 1 i 2. Z trojki "wycieto" wszystko co sprawialo, iz te gre mozna by nazwac falloutem.

27.01.2009
10:49
[5]

endrju771 [ Slim Shady ]

Czyste Niebo to syf, pierwszą część przeszedłem 3 razy! Tak mi się spodobała jak przeszedłem po raz pierwszy, chociaż tytuł ten był już nie pierwszej świeżości. Czyste Niebo to istna porażka, 800x600 przy niskich detalach i straciłem nerwy przy odbijaniu kościoła na bagnach. Jedynka hulała aż miło na 1024x768 przy wszystkich suwakach na max, tylko oświetlenie statyczne miałem włączone, a leciało po 30fps. Mnie też w Czystym Niebie często wywalało do Windy, nawet kiedy poszedłem się odlać i nie włączyłem pauzy raz to po powrocie przywitałem się z pulpitem. Koszmarne te bugi.

27.01.2009
11:35
[6]

al asaid [ Konsul ]

No właśnie tych bugów się boje najbardziej.
O płynność to raczej się chyba martwić nie musze.
Dzięki za opinie.

04.04.2009
14:43
[7]

ero_sk [ THC ]

Troche pozno ale napisze. Po zainstalowaniu najnowszych patchy ( do STALEKRA), nie mialem narazie ZADNYCH bugow. Gra ani razu mi nie wywalila do windy.

Moim zdaniem klimat w Fallout 3 nie moze sie rownac z tym w STALEKRACH.

04.04.2009
14:50
[8]

Mathiuss [ Pretorianin ]

Tylko Fallout, stalkery to zabugowany syf.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.