
Sorcerer [ Konsul ]
Gazeta.pl
Gazeta.pl, kreuje się na najbardziej opiniotwórczy serwis w internecie. Pozostałe witryny w miarę obiektywnie przekazują informacje, gazeta.pl natomiast wyraźnie nadaje im ton i stara się je opiniować. Pomijam artykuły o orientacji politycznej, bowiem na ten temat przeprowadzono już wiele nic nie wnoszących dyskusji, strzela mnie jednak szlag, że obok takich Dziennikarzy jak Rafał Stec czy Michał Pol dla gazeta.pl piszą debile.
Zirytował mnie pierwszy z brzegu artykuł, ale to on był inspiracją dla tego tematu, "Wielkie nadzieje, szybkie upadki". Artykuł poświęcony sportowi. A kto go promuje? Radwańska, Gołota i... Małysz. Nie umniejszając talentom Radwańskiej czy Gołoty (którzy polskiemu sportowi dali sporo), umieszczanie w tego typu zestawieniach postaci Adama Małysza to żart. Gazeta.pl jest serwisem, który regularnie pluje na wszystko, co odniosło sukces i zaraz regularnie pluje jeszcze bardziej na wszystko co z tego piedestału spadło.
To oczywiste, że Polacy nienawidzą już kochanego Dudka, obśmiewają uwielbianego niegdyś Boruca, jadą po Małyszu. To nasza najbardziej żałosna cecha narodowa. Ale dlaczego te PISMAKI, które nie zdają sobie sprawy z rzeczywistej roli mediów, ośmielają się podnosić "pióra" na narodowe świętości? Bo dla mnie kimś takim jest właśnie Adam Małysz, który niezależnie od obecnych wyników dla polskiego sportu zrobił więcej niż cała reszta razem wzięta przez ostatnie 50 lat.
Volk [ Legend ]
Jestes sluchaczem RM i glosujesz na PiS.
D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
a ja myśle ze jak ty bys pracowal w gazecie x i ci kazali napisac taki artykul to tez bys napisal, poza tym nikt ci nie kaze czytac, jest pelno innych spelniajacyh twoje orientacje umyslowe ;)
Sorcerer [ Konsul ]
Wcale tak nie jest. Uważam jednak, że prasa jest zobowiązana do pewnych zasad rzetelności zawodowej, a oni próbują kształtować nową rzeczywistość.
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Jeżeli Stec i Pol to dla ciebie dziennikarze to ja dziękuję. Jeszcze może sz.p. Nawrot... kpiny sobie robią i tyle, bardzo stronniczy i anty-poznańscy.

Volk [ Legend ]
Lukis nie bylbys soba gdybys nie wspomnial o Poznaniu ;P Poza tym to tez za Stecem nie przepadam :)
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
Volk --> nom :) no bo sie denerwuje jak czytam w GW (i nie tylko) że EURO maja Poznaniowi odebrać i dać dla Krakowa albo Chorzowa bo tam lobby jest w PZPNie...aż mnie wkurza. Nadzieja w komisji UEFA :)
A Stec i Pol to może nie tylko Anty-poznańscy ale Pro-legijni. :) O może tak. Bez urazy dla Legii.
ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
Stec i Pol to nic przy takich szmaciarzach jak Błoński czy Szadkowski.

Caine [ Książę Amberu ]
[2]! Oprócz tego nosisz gumiaki i beret z antenką.
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
Co to za kategoria?
A kto go promuje? Radwańska, Gołota i... Małysz. Nie umniejszając talentom Radwańskiej czy Gołoty (którzy polskiemu sportowi dali sporo), umieszczanie w tego typu zestawieniach postaci Adama Małysza to żart.
Przede wszystkim żart to jest inspirowanie się jednym meczem Radwańskiej do napisania artykułu o "szybkich upadkach". Ale takie już jest polskie gazetowe dziennikarstwo sportowe. Debilnie reagują na sukcesy, debilnie na porażki.
LooZ^ [ be free like a bird ]
Caly dzial sportowy to jakas kpina :)
Co do artykulu, to mimo wszystko musze ich.. obronic ;) Artykul znajduje sie w dziale "z czuba", do ktorego odgornie nalezy podchodzic z dystansem, a i sami autorzy bronia sie tam przed takimi ocenami jak w [1]. Czy slusznie i dobrze? To juz w waszej gestii lezy ocena ;)
settoGOne [ Konsul ]
Najwięcej literówek znajduje na onet.pl i w Gazecie Wyborczej. Zgadzam się z autorem. Jak na ironie wczoraj w rozmawiałem o GW i tak jak Ty wyróżniłem jedynie Rafała Steca.
Jednak na rynku nie ma lepszej gazety, momentami lubię Rzeczpospolitą. Inne sssssux :D GW tak czy siak jest najlepsza:)
Sorcerer [ Konsul ]
Nie mowie, ze Stec i Pol są genialni, ale jak slucham ich wypowiedzi na temat pilki miedzynarodowej, to kurde wierze im i widze, ze ich prognozy czasem sie sprawdzaja (czasem to i tak lepiej niz nigdy, pozdro Mateusz Borek i inni :)). Choc do Pola regularnie trace sympatie, bo gdy tylko wchodze na jego bloga, to zawsze odpala się jakaś kretyńska muzyka :).
Looz -> zczuba.pl to jeden z moich ulbionych serwisów, ale ten tekst zupełnie do niego nie pasuje formułą. Oni tam prześmiewczo i ironicznie komentują pewne sprawy. Tu tej ironii nie ma. Tu jest po prostu debilizm.
JaccaGerman [ Centurion ]
Zgadzam się, że zdecydowanie pośpieszono się z ogłaszaniem upadku Radwańskiej , ale przecież o takim Małyszu nie napisano nic strasznego.Ot, że jest w słabej formie i tyle...Małysz też człowiek i można go skrytykować chyba, prawda? W omawianym artykule nie podważano zasług Małysza dla polskiego sportu, które rzeczywiście są bezsporne...
Lukis. [ Poznańska Pyra ]
ganek --> nie wspominając o dwójce z TVN-u Srałak i Wylkowicz ;]
Dark Templar [ Konsul ]

Sorcerer [ Konsul ]
Pozwole sobie wrócić do dyskusji.