Spycimir Haps [ Centurion ]
Odtwarzacz
Chcę kupić odtwarzacz MP4. Zależy mi na dobrej jakości dźwięku i obrazu (mn. video), dużym wyświetlaczu dobrej jakości, możliwości połączenia się odtwarzacza z internetem (przeglądanie stron itd.), polskim menu, dobrej baterii i ogólnie dobrej jakości odtwarzacza. Cena do 500 zł (chyba tyle to kosztuje). Sam szukałem, ale zawsze lepiej jak forum pomoże :)
Ciekawy Fryzjer_ [ Pretorianin ]
Creative Zen, mam
Polecam
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
jesli chcesz to wszystko co wymieniles to dozbieraj troche kasy do iPoda Touch, a jesli darujesz sobie internet to kup iPoda nano:
duży wyświetlacz dobrej jakości: 2cale przy czym ma 200dpi(!), gdzie standardowe maja 70dpi
polskie menu: jest
dobra bateria: 26h odtwarzania muzyki, 5h odtwarzania video
unclesam [ Konsul ]
Twoje wymagania spełnia Ipod Touch, ale chyba jest trochę droższy.
Polecam zapytać się na forum.mp3store.pl. 2x kupowałem mp3 i zawsze dobrze doradzili. Nie trzeba się rejestrować :)
Spycimir Haps [ Centurion ]
IPoda raczej nie chcę bo wszystko trzeba mieć z ITunesa lub CD; jak nie to odrzuca.
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
Spycimir Haps --> kto Ci tak powiedział i nakłamał? :)
Spycimir Haps [ Centurion ]
Chyba nie można dowolnego pliku muzycznego zgrać...
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
ależ oczywiście, że można :)

ronn [ moralizator ]
Germeran [ Konsul ]
Polecam Ipoda Touch 2g, sam kupiłem go za 450zł, nowego. Duży dotykowy ekran, wiele odczytywanych formatów, no, i oczywiście Safari, przeglądarke internetową z możliwością otwierania wielu zakładek. (Ipod Touch posiada WiFi)
Jailbreak ("Łamanie systemu") wyjdzie w najbliższym czasie, co da jeszcze więcej możliwości.
bateria przy słuchaniu muzyki rozładuje się po ok 30 godzinach. Podczas oglądania filmów - po ok. 5 godzinach. Na toucha dostępnych jest wiele gier, ale nie traktowałbym tego odtwarzacza jaki maszynki do gier, gry polegają głównie na trafianiu w odpowiedni punkt ekranu, albo przechylaniu Ipod, co na przykład podczas podróży jest praktycznie niemożliwe. Oprócz tego, podczas grania logo Appla pojawi się po 3-4 godzinach, jeśli nie wcześniej! Wracając do najważniejszego - muzyki. Jakość dzwięku jest na najwyższym poziomie. Dziwne jest to że podczas przełączania zakładek w Safari czasami potrafi "szarpnąć". Ogólnie oczena 98/100 (Minus za to że jeszcze nie ma jailbreaka, oraz za gry).
IPoda raczej nie chcę bo wszystko trzeba mieć z ITunesa lub CD
-Nie, można wrzucić dowolny plik, ale filmy trzeba przedtem skonwertować za pomocą Videory. Skonwerowany plik pojawi się w Itunes, potem tzreba zsynchronizować i film jest Na touchu.
Problemy z Itunes są tylko na początku jego użytkowania, bo jest zwyczajnie nie intuicyjny.
Ja nauczyłem się go obsługiwać po ok godzinie, ba teraz nawet uważam go za bardzo fajny i wygodny program!