GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o kuriera

21.01.2009
10:58
smile
[1]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Pytanie o kuriera

Cześć,

pytanko - jutro jest duża szansa na to, że przyjdzie do mnie paczka przez UPS, jednak mam w zamiarach pojechać do Opola i może mnie nie być w domu, paczka jest zaadresowana na mnie, czy nie będzie problemu, jeśli odbierze ją któryś z moich rodziców?

Czy ja musze być osobiście?

Z góry dzięki za odpowiedzi. :)

Pozdro & Podgrzej ;->

21.01.2009
11:00
[2]

Luridor [ Konsul ]

Nie musisz jej odbierać Ty. Może kto inny. Wczoraj mama odebierała moją paczkę, gdy byłem w podobnej sytuacji.

21.01.2009
11:00
[3]

wysiak [ Senator ]

Powinni wydac rodzicom bez problemow.

21.01.2009
11:03
smile
[4]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Dzięki chłopaki, miłego.

21.01.2009
11:17
[5]

Łysack [ Przyjaciel ]

kurier nie powinien wydać paczki Twoim rodzicom, bez uprzedniego kontaktu z Tobą. Znając jednak kompetentność polskich kurierów (nie wiem jak jest z zagranicznymi), pewnie Twoi rodzice odbiorą paczkę.

Uprzedź ich, żeby ją otworzyli i sprawdzili zawartość, bo jak tego nie zrobią, a sprzęt przyjdzie uszkodzony możesz mieć problemy z odzyskaniem kasy - czy to od kuriera, czy sprzedającego.

21.01.2009
12:31
smile
[6]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Jednak do Opola nie jadę, wiec bez problemu.

Nie no, z tym będzie problem, bo to jest perkusja do RB1 i ona jest w częściach, więc zanim ją podłącze i rozpakuję minie 30 minut.

Ale jest gwarancja i tak.

21.01.2009
12:34
[7]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

Właśnie, jak to jest z tym otwieraniem paczek w obecności kuriera? Zawsze najpierw podpisywałem jakiś świstek, płaciłem i otrzymywałem paczkę a kurier od razu leciał do drzwi windy. Jego obowiązkiem jest zaczekać aż rozpakuję?

21.01.2009
12:37
[8]

Łysack [ Przyjaciel ]

z tego co wiem to gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w transporcie - te już są sprawą między Tobą a kurierem, a żeby miały jakąkolwiek rację bytu musi być spisany, bezpośrednio po dostarczeniu protokół szkody, w którym określasz co zostało uszkodzone, albo raczej co mogło zostać uszkodzone na skutek transportu, np poprzez upuszczenie paczki z dużej wysokości.

Rod -> nie, ale masz możliwość poproszenia go o zaczekanie, aż sprawdzisz paczkę w jego obecności.

21.01.2009
12:43
smile
[9]

Rod1 [ Generaďż˝ ]

Łysack -> Spoko, to tylko gra. Płytka raczej się w czasie dostawy nie zniszczy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.