GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem. Pomocy.

20.01.2009
22:05
smile
[1]

hordziak [ Konsul ]

Problem. Pomocy.

Witam.
Od dłuższego czasu mam pewien problem, mianowicie, występuje on tylko w mozilli, choidz o to ze gdy otwieram jakąś strone np. google.pl to otwiera mi się nowa mozilla z jakimś diabelsko długim linkiem, w liku jest jakieś ip np.
i tak za każdym razem, to samo gdy chcę coś wyszukać w google. Mam zainstalowane programy CCleaner, system mechanic i nic.
O co z tym chodzi ? :|
Pomocy mam tego dosyć.

Oto jeszcze jeden przykład, jak włączyłem ten wątek

20.01.2009
22:13
[2]

hordziak [ Konsul ]

Z nadzieją, UP.

20.01.2009
22:41
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Spybot Search & Destroy 1.6.0.30

Bardzo dobry program do wyszukiwania i usuwania komponentów szpiegujących typu spyware, dialerów, keyloggerów itp. Zawiera więcej sygnatur komponentów niż najpopularniejszy Ad-aware dzięki czemu jest skuteczniejszy w ich usuwaniu. Umożliwia archiwizację dokonanych zmian jeżeli przez pomyłkę usuniemy "dobry" komponent. Program wyposażony jest także w zneutralizowanego klienta Cydoor, który zastępuje oryginalny plik, dzięki czemu jego neutralizacja nie powoduje skutku w postaci zablokowania działania programu, który go zawierał. Na duże plusy programu należy zaliczyć interfejs w języku polskim oraz możliwość aktualizacji definicji komponentów przez InternetMożesz też spróbować opcji automatycznej w podanym niżej programie.

Ściągnij program z tej strony:Uruchom i wybierz opcję"scan and save". Zapisze się log, który wklej w okienko na tej stronie:i naciśnij analiza. Wartości które będą miały X, zaznacz w tym programiku który Ci wygenerował ten log i naciśnij Fix.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.