GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Liberty city w GTA SA - help

15.01.2009
18:41
[1]

Ferdynand Kiepski [ Legionista ]

Liberty city w GTA SA - help

Jak wszystkie trójwymiarowe części serii gier Grand Theft Auto, również San Andreas cechuje "podziemne miasto", tutaj nazywane "Oblivion" (z ang. "Zapomnienie") lub Matrix lub "Blue Hell" (z ang. "Niebieskie Piekło"). Część nazwy Hell (z ang. Piekło) najpewniej wzięła się z faktu, że gdy gracz nie weźmie ze sobą do tych lokacji spadochronu, może po prostu zginąć. Gdy bohater znajdzie się w niewłaściwym miejscu, może po prostu zacząć zapadać się pod ziemię, a gdy już kompletnie się zapadnie, pojawia się wtedy wysoko nad miastem, więc spadając baz spadochronu na pewno zginie. W "Niebieskim Piekle" znajduje się wiele ciekawych obiektów, m.in. niekompletny model Liberty City z Grand Theft Auto III. Właśnie ten częściowy model miasta Liberty City jest używany podczas misji "St. Mark's Bistro", podczas której CJ wraca do Liberty City, aby wykonać robotę dla Salvatore'a Leone.Ktoś może powiedzieć jak tam się dostać albo dajcie pomocny link.
Help!

15.01.2009
18:43
smile
[2]

logicznyalek [ Konsul ]

Jak wszystkie trójwymiarowe części serii gier Grand Theft Auto, również San Andreas cechuje "podziemne miasto", tutaj nazywane "Oblivion" (z ang. "Zapomnienie") lub Matrix lub "Blue Hell" (z ang. "Niebieskie Piekło"). Część nazwy Hell (z ang. Piekło) najpewniej wzięła się z faktu, że gdy gracz nie weźmie ze sobą do tych lokacji spadochronu, może po prostu zginąć.

ŻE CO?! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

15.01.2009
19:40
smile
[3]

SysOp [ Pretorianin ]

I tak pewnie się tam nie dostaniesz, ale przynajmniej sobie zobacz... ;)

15.01.2009
19:42
[4]

req_ [ duszpasterz trzezwosci ]

Zassaj misję (save) do "St. Mark's Bistro cośtam", jak zabijesz wszystkich, to olej tych na podworku. Wpisz kod na "wysoki skok" i przeskocz przez płot jak nasz sławny Lech.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.