GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Titan Quest + Immortal Throne cz. 21

08.01.2009
21:17
smile
[1]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Titan Quest + Immortal Throne cz. 21

Titan Quest + Immortal Throne cz. 21
Link do poprzedniego wątku: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8072479&N=1

Titan Quest to oryginalne połączenie akcji i elementów fabularnych, sygnowane nazwiskiem Briana Sullivana, współtwórcy m.in. Age of Empires, stojącego na czele Iron Lore Entertainment, czyli developera gry. Akcja przenosi nas w czasy starożytnej Grecji i Egiptu, kiedy to tytułowi Tytani uciekli ze swego wieczystego więzienia aby siać spustoszenie na Ziemi. W walce pomiędzy starymi i nowymi bogami, to ludzie zdecydują o losie świata. Zadaniem gracza jest podróż przez starożytny świat i odkrycie sposobów na ponowne uwięzienie mitycznych Tytanów.

Dzięki Titan Quest gracze mają okazję odwiedzić osławione miejsca, takie jak Partenon, labirynt w Knossos, Piramidy czy Wiszące Ogrody Semiramidy. Twórcy przygotowali ogromny arsenał broni, składający się z ponad 1,000 unikalnych i legendarnych przedmiotów. Postać gracza może doskonalić swoje umiejętności i zdolności dzięki elastycznemu systemowi klas, który daje praktycznie nieskończone możliwości rozwoju. Grę stworzono w bardzo szczegółowej, niemal fotorealistycznej oprawie graficznej.

Oprócz rozgrywki jednoosobowej Titan Quest oferuje także tryb multiplayer.

OPIS POCHODZI Z https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5085
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Titan Quest: Immortal Throne to pierwsze rozszerzenie do popularnego cRPG ze stajni Iron Lore. Gra wydana przez amerykańskie THQ stanowi przykład klasycznego mission packa, który ma zapewnić fanom podstawowej wersji Titan Questa co najmniej 12 godzin wyśmienitej zabawy.

Zgodnie z zasadą „więcej, lepiej, ładniej” Immortal Throne oferuje nam zupełnie nową kampanię dla pojedynczego gracza, w której to naszym nadrzędnym celem jest podbicie całej Hellady. W realizacji tego zadania pomocne są umiejętności oraz bronie, jakie posiada wybrany przez nas bohater. Przy okazji warto nadmienić, że twórcy produktu umożliwili nam wykreowanie aż ośmiu niespotykanych wcześniej klas postaci. Dla równowagi zaimplementowali w swym dziele także sporą dawkę premierowych potworów. Monstrów, z jakimi za sprawą opisywanego add-onu walczymy po raz pierwszy w historii serii, jest dokładnie 20. Kontynuując wątek liczbowy, należy wspomnieć również o zwiększeniu poziomu doświadczenia, na który może awansować prowadzony przez nas wojownik. Obecnie najwyższy stopień, jaki pozwala osiągnąć rozszerzenie do Titan Questa, oznaczony jest numerem 75.

Nasze zmagania z mitologicznymi kreaturami podzielone zostały na 30 misji. Aby wykonać poszczególne zadania, musimy do perfekcji opanować posługiwanie się bronią. Nie jest to proste, gdyż do naszej dyspozycji oddano aż 250 typów oręża oraz ochronnych pancerzy. Dodatkowo sami możemy tworzyć kolejne narzędzia zagłady, a także liczne artefakty, lecz do takich operacji wymagana jest spora ilość złota. Cenny kruszec możemy z kolei zdobyć chociażby w podziemiach Hadesu, który stanowi jedną ze sztandarowych lokacji Immortal Throne. Pozostałe miejsca rodem ze starożytnej Grecji także dają szansę na zyskanie ciekawych trofeów, które wypadałoby następnie z zyskiem przehandlować. Skoro mowa o kupnie i sprzedaży, nie wolno zapominać, że ewentualni nabywcy rozszerzenia do Titan Questa powinni zaopatrzyć się w podstawową wersję gry, gdyż jest ona niezbędna do uruchomienia dodatku spod skrzydeł grupy Iron Lore.

Opis gry pochodzi z: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=8341
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

W tym wątku dyskutujemy o grze, wymieniamy sie poradami i pomagamy innym.

Wymagania Titan Quest:
Windows 2000/XP, Procesor AMD lub Intel 1.8 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna nVidia lub Ati z 64 MB RAM i obsługą Pixel Shader 1.1, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c, sieć LAN lub szerokopasmowy dostęp do internetu do gry wieloosobowej.

Linki:
- Oficjalna strona gry ENG*

- bardziej zbiór programów, modułów itp niż kompedium wiedzy dot. tq ENG

- kompedium wiedzy dot. tq = wszystko co sie dało napisać tu jest ENG

– rozwiązanie problemu wywalania się gry ENG

- forum DOT. TQ ENG

https://www.gry-online.pl/s024.asp?ID=538 - poradnik GOLSPOLSZCZENIE:
ściągamy ten pliczek a następnie zmieniamy tę nazwe: Text_PL.arc na Text_EN.arc i wrzucamy do folderu Text

Link od "Bohyn"

================================================================


------> mod wyłączający cienie, działa w 100%, nie obniża jakosci grafiki zbyt mocno za to mocno poprawia wydajność

OD: FalconTm


------> jezeli ktos ma klopoty z dzwiekiem niech wgra te biblioteki do katalogu "milesredist". Wczesniej dobrze zrobic backup tego lkatalogu. U mnie dopiero po zaaplikowaniu tej "latki" dalo sie uslyszec wiekszosc dzwiekow w grze.

OD: Unseen


jeśli wam nie działa prawidłowo DEMO tq to zróbcie cos takiego:

In the Titan Quest\Settings folder open the defaults.txt file and add the line :
language = English
to the bottom of the file.

Also in My Documents\My Games\Titan Quest Demo\Settings edit the options.txt file with the same line:
language = English
and save that as well.


Oto link do Lilith

Dzięki temu zmyślnemu dodatkowi (zrobiony przez fanów) możne grać w nową kampanię wraz z PvP. Więcej dowiecie się udzielając na forum.PORADNIK Hamachi:
Autor Bohyn

Hamachi - Pierwsze Kroki

I. Instalacja i podstawy.

1. Należy wejść na stronę www.hamachi.cc i ściągnąć hamachi. Zapewniam, że jest tam polska wersja. Jeśli ktoś ma problemy, to wystarczy w google wpisać "hamachi".
2. Instalujemy hamachi do wybranej przez nas lokalizacji.
3. Włączamy hamachi i tworzymy siebie.
4. Edycja profilu:
- naciskamy na obrazek zębatki, którą widzimy w prawym, dolnym rogu okienka hamachi
- naciskamy na "Preferencje..."
- i teraz na "Zmiana przezwiska"
- jeśli ktoś chce to może zmienić inne rzeczy, ale nie są one potrzebne aby hamachi działało poprawnie
5. Tworzenie oraz dołączanie do sieci.
- naciskamy na ikonkę trójkąta z pogrubionymi kątami
- teraz na "Utwórz nową sieć..." lub "Dołącz do istniejącej sieci..." w zależności co chcemy zrobić
- Pamiętaj!!! Zawsze trzeba podać nazwę serwera i hasło. Są rozróżniane wielkości liter!!!
6. Aktualne sieci.
W tym punkcie nie będą podane sieci, ponieważ stare ciągle się przepełniają a nadal powstają nowe, więc najlepiej zapytać się na forum kto gdzie jest.
PS. Jeśli stworzysz nową sieć to poinformuj o tym na forum. Najlepiej drukowanymi literami. Nie zapomnij podać dokładnej nazwy serwera i hasła.

II. Problemy i bugi.

1. Nie widzisz serwera w grze.
- nie masz włączonego hamachi
- ktoś nie założył serwera w grze
- masz inną wersję gry
- hamachi nie jest ustawione na pierwszym miejscu w sieci
A oto rozwiązanie:
Naciskamy na Start--->Panel Sterowania--->Połączenia sieciowe i internetowe (Ikonka: 2 komputery i ziemia)--->Połączenia sieciowe (Ikonka: Niebieska kulka z czerwonym pierścieniem)--->Pasek Sterowania (Jest u góry tam gdzie "Plik", "Edycja" itp. to on)---> Naciskamy na tym Pasku "Zaawansowane"---> Ustawienia Zaawansowane---> Pokarze się nowe okienko---> W nim pod napisałem "Połączenia" powinno być "Hamachi" i inne---> Zielonymi strzałkami po prawo ustawiamy żeby Hamachi było pierwsze (na samej górze)---> Akceptujemy zmiany i koniecznie włączamy jeszcze raz komputer.
2. W trakcie podłączania do serwera wyskakuje ci błąd, że nie mogłeś się podłączyć.
- wyłączasz firewalla
- sciągasz i instalujesz od nowa starsza wersję hamachi (jest to częściej spotykany problem niż ten wyżej)
3. Nie możesz się podłączyć bo wyskakuje ci komunikat, że masz inną lub nieaktualną wersję gry. Wtedy sprawdzasz czy masz taką samą wersję jak osoba z którą chciałeś grać, a jeśli wersja się zgadza to niestety musisz odnowa zainstalować grę
4. Jeśli wykryłeś jakiś problem a nie jest opisany w tym poradniku to napisz go na forum to spróbujemy ci pomóc go rozwiązać oraz dodamy go do tego poradnika.

08.01.2009
21:27
[2]

Luppus [ Generaďż˝ ]

marcinson20 ---> poprawka 1.15 RC to zbiór poprawek, które stworzyli fani. Porpawki dotyczą questów, umiejętności i przedmiotów, a także dropów niektórych itemków. W większości jest na plus, ale np. poprawka obejmuje także zbroję Homados, która jest wszystkim znana ze swojego błędnego super-bonusu. Tak więc jeśli nie zalezy ci na niej, to zasadniczo warto sobie zainstalować tego patcha. Musisz jednak pamiętać o tym, że jeśli planujesz grać w sieci, to wszyscy muszą mieć ją zainstalowaną! W przeciwnym razie będzie problem ze wspólną grą :)
Pozdrawiam

edit: Rippo, jesteś szybszy niż moja klawiatura ;)

09.01.2009
16:09
[3]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

marcinson20 1.15 nie ma co sobie głowy zawracać skoro jest już 1.16, ale tak jak powiedział Luppus, inni też muszą mieć aby z nimi pograć.

09.01.2009
16:27
[4]

Kreciuch89 [ Konsul ]

z tego co mi wiadomo to większość graczy ma podstawe w wersji 1.30 a dodatek w 1.10 więc nie warto sobie do 1.6 patchować

09.01.2009
17:51
[5]

marcinson20 [ Legionista ]

podajcie link do tego patcha 1.16 a gra ktos moze jeszcze na hamachi bo jak od czsu do czsu sprawdzam to nikogo nie ma tylko mess jest

09.01.2009
21:09
[6]

Pis3k [ Centurion ]

Btw Mess to ja :)

10.01.2009
10:03
[7]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch89 ---> trochę nie masz racji... Titan Quest, owszem jest w wersji 1.30, ale tylko w przypadku samej podstawki, bez dodatku. Instalując Immortal Throne mamy grę v1.10, więc o 1.30 możemy zapomnieć, bo tyczy się tylko gołego TQ. Tak więc jeśli nie gramy w multi, to warto zainstalować 1.16
Podaję link do tego patcha:


Pozdrawiam

10.01.2009
21:56
smile
[8]

Kreciuch89 [ Konsul ]

ja od poniedziałku zaczynam znowu pocinać w titanka

11.01.2009
22:10
[9]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Turner Wiliam
na hamachi są teraz 2 nicki "Kreciuch". Wywal tego który jest pomiędzy firerodanem a Nailerem. Dzisiaj zmieniałem system i musiałem nowe konto na hamie założyć

P.S. Dzisiaj wróciłem do titanka po miesiecznej przerwie i od razu 2 niebieskie itemki znalazłem:]

12.01.2009
16:15
[10]

Charlawy Szczuroczłek [ Junior ]

Mam parę pytań dotyczących builda w TQ. Zaczynam dopiero przygodę w Tytana, więc nie jestem zbytnio obeznany na "rynku" skilli, nie wiem, w które opłaca się inwestować, a w które nie.
Pytania:
1) Zaczynam grać Czempionem (Wojna+Natura). Czy bardziej mi się opłaca na 1lv wybrać wojnę, a na 8lv naturę, czy na odwrót? (Chodzi mi o to, żeby na początkowych poziomach rozwoju postaci, można było wybrnąć z trudniejszej sytuacji)
2) Przedmioty z jakimi premiami by się przydały dla Czempiona (+siła, +zręczność, +zdrowie, inne bonusy?)
3) Jak mam rozmieścić umiejętności, chodzi mi o to, czy ktoś mógłby mi je podać na Titan Calcu, z uwzględnieniem 21 punktów dodatkowych (Legendary)Z góry dzięki

12.01.2009
16:32
[11]

Krisu94 [ Centurion ]

Charlawy Szczuroczłek=-=-> najpierw wybierz wojnę, a dopiero na 8lvl weź naturę. Dla czempiona najlepsze będą przedmioty z premiami do siły, zdrowia, obrażeń, szybkości ataku i oczywiście z bonusami do odporności, gdyż te są bardzo ważne, a w szczególności kłute. Ewentualnie mogą być też przedmioty z bonusami do zręczności. Na wyższych poziomach trudności mogą się też przydać przedmioty z obrażeniami przekształcanymi w zdrowie i z wysysaniem zdrowia. Co do punktów cech to pakuj głównie w siłę. W zręczność tylko tyle żeby unieść rzeczy i 28 punktów w zdrowie.
A tu masz link do buildu:

12.01.2009
19:08
[12]

Charlawy Szczuroczłek [ Junior ]

Dzięki bardzo, to już wiem do czego mam dążyć ;P

12.01.2009
22:47
[13]

Luppus [ Generaďż˝ ]

ten build bym trochę poprawił :) Jeśli chodzi o walkę na dwie bronie, to powinien on wyglądać tak:

Wir Wojny sobie daruj, bo super bonusu z niego nie ma, tak samo Podcięcie. Odświeżenie może się przydać kiedy padną ci zbyt szybko wilki, wtedy od razu przyzwiesz sobie dwa, więc punkt można dać. Podczas rozwijania walki dwoma broniami możesz najpierw zainwestować w Cross Cut, ale później zamień je na następną umiejętność - Tumult. Sztandar trzeba wymaksować. Jeśli uda ci się dojść do 68 poziomu, to tak powinna wyglądać twoja postać.

Ta klasa postaci do chodzenia z tarczą zbytnio się nie nadaje, więc lepiej zostań przy Dual Wepon.
Odnośnie bonusu przedmiotów, to nie koniecznie muszą dawać +do obrażeń kłutych, bo żadna umiejętność twojej postaci nie odnosi się do takich właśnie pbrażeń. Może być + do zwykłych obrażeń, to jeszcze zależy od broni jaką będziesz walczył. Aha, ważne też są przedmioty dające +do umiejętności i najlepiej + do wszystkich umiejętności. Dięki temu będziesz mógł przywoływać 3 wilki (wymagany poziom umiejętności jest 18, więc niezbędne +2 do Zew Dziczy). Jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę. No i pytaj :)
Pozdrawiam

13.01.2009
11:23
[14]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Luppus pierwszy build zdecydowanie lepszy. Triumph jest zbugowany i nie działa, więc 1 punkt to nawet za dużo, podcięcie jest bardzo przydatne: chyba, że ktoś uważa redukcję zbroi za głupotę... Ewentualnie można dodać 1 punkt do odświeżenia. Wir wojny ma taki bonus, że atakujesz kilku przeciwników i to jest jego mocna strona, obrażeń nie zmniejsza więc warto go wziąć, szczególnie gdy jedynym atakiem będzie szturm, który narzuca tak monotonny styl gry iż można zrazić się do TQ.

13.01.2009
14:59
[15]

Krisu94 [ Centurion ]

Luppus-=-=> mi nie chodziło o to aby szukał rzeczy dodających bonusy od obrażeń kłutych tylko itemki z resami na kłute :)

13.01.2009
18:31
[16]

Amadeusz ^^ [ Forgotten son ]

Da się jakoś włączyć podgląd zadawanych obrażeń? U mnie cyferki wyświetlają się tylko podczas ciosów krytycznych, wkurzające to trochę (jestem przyzwyczajony do Sacreda gdzie widać dmg)

13.01.2009
19:01
smile
[17]

Kreciuch89 [ Konsul ]

jestem pewien na 99% że nie

13.01.2009
21:59
[18]

Luppus [ Generaďż˝ ]

sorki za pomyłkę z tymi kłutymi, było już dość późno i nie zajarzyłem :)
Jeśli chodzi o Triumf, to patch 1.13 już go poprawia. Co do Wiru i Podcięcia, to zastanawiałbym się nad tym problemem dopiero po 60 levelu, bo nie czarujmy się, ale osiągnięcie poziomu powyżej 64 jest dość kłopotliwe i czasochłonne, a co dopiero poziom 72 :)

14.01.2009
20:25
[19]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Zapomniałem jeszcze dopisać czegoś... Odnośnie Wiru, to nie twierdzę, że jest zły :) Ale jeśli już się na niego decydujemy, to wraz z synergią, bo zwiększa ilość celów. Natomiast podobny bonus (czyli możliwość zaatakowania kilku przeciwników) daje nam przecież Tumult i na dodatek nic nie kosztuje :) Zresztą, sami powiedzcie z czego byście w pierwszej kolejności zrezygnowali :)

Zastanawiam się nad kasacją wszystkich postaci i zainstalowaniem fanowskiego patcha 1.16. Możnaby też dla grających z patchem założyć nową sieć na hamachi, żeby pograć bez bugów. Pierwszą moją postacią będzie chyba... Conquerer - czysty wojak z krwi i kości :)

14.01.2009
21:49
smile
[20]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus
nie rozumiem po co kasować postacie. Z tego co pamietam to masz np. dobrego rytualiste by było szkoda się pozbywać takiej postaci. Zreszą pamietam jak często mówiłeś że rytualista to najlepsza postać w titanku:)

P.S. Jak moim czarodziejem ukończę legendę to też się biorę za zdobywce. Mam już gotowy plan jakie MI założyc żeby pasowały świetnie do niego:]

14.01.2009
22:21
[21]

marcinson20 [ Legionista ]

Luppus dobrze gada załóżmy nowa siec dla osób co mają zainstalowanego patcha 1.16
ja gram na tym patchu mam już 8lvl templariuszem , tylko czy ktos jeszcze gra wogóle w tq it?
ale nowa siec na nowym patchu to dobry pomysł popieram Luppusa

15.01.2009
09:32
[22]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch ---> owszem Rytualiste mam i bardzo sobie chwale tą klase postaci :) A odnośnie usunięcia save'ów, to głównie chce się ustrzec przed pokusą importowania przedmiotów, które w sumie sam znalazłem... No nie wiem jeszcze, trochę mi szkoda tych postaci i itemków, czy artefaktów :)

15.01.2009
10:03
smile
[23]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus

Ja problem z itemkami rozwiązałem. Bardzo często mi się zdarza ze niektóre unikaty wypadają mi więcej niż tylko raz. I wówczas mam problem bo:
- szkoda mi je wyrzucać
- na cholere mi je sprzedawać bo i tak mam dosyć kasy

Postanowiłem więc w vaulcie zrobić sobie zakładkę "magazyn" i tam wszystko wrzucam a jak mi się za dużo tego nazbiera to robie "wietrzenie magazynu" i pytam sie na forum kto by chciał coś jakiegoś itemka z tego forum. Dzięki temu nie martwię się ze wyrzuce to wszystko w błoto:)

P.S. Mógłbyś zarzucić screenem swojego rytualisty? Ciekawi mnie ta postać

15.01.2009
13:48
[24]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch89 ---> jak będę w domu to zrobię jakiegoś screena, tylko powiedz co cię interesuje, np. ekwipunek, czy umiejętności. Jeśli chodzi o umiejętności, to na obecną chwilę wyglądają one tak:

Postać jest naprawdę fajna i ciekawa, ale wymaga trochę innego stylu gry. Trzeba jakoś panować nad stadkiem żeby się nie rozbiegało na wszystkie strony, bo "w kupie siła" :) Ekipę wspomagam Plagą i Disort Reality. Obowiązkowo przedmioty dające +4 do wszystkich umiejętności oraz biżuteria z bonusem +obrażeń dla towarzyszy. Dużo zdrowia i energii oraz dobre odporności, natomiast obrażenia nie mają znaczenia.

15.01.2009
14:17
[25]

Krisu94 [ Centurion ]

No to teraz ja wtrącę swoje 3 grosze...
Luppus, Kreciuch-=-=> Nie wiem jaki jest sens robienia zdobywcy skoro templariusz jest sporo lepszy i o wiele mniej nudny. Chyba nikt o zdrowym rozumie nie będzie się decydował na słabszą wersje tej samej postaci.
Luppus-=-=> Co do tego wiru to on chyba zwiększa liczbę celów którym możemy zadać obrażenia od krwawienia, ale głowy nie dam :) zaś na to, że aktywuję się nam tumult mamy tylko 10% szansy, natomiast Wiru można używać kiedy się chcę. Powiedz mi jeszcze Luppus jak to jest z tymi obrażeniami zadawanymi przez zwierzaki. Mobki giną szybko czy raczej trzeba chwilę poczekać zanim rozprawią się z grupką potworków?
Kreciuch-=-=> nie wiem po co zbierać te niebieskie itemki przecież to śmieci, dużo lepsze są zielone i można je jeszcze ponadto nasycić jakąś relikwią bądź amuletem. Jest naprawdę mało fioletowych i niebieskich itemków które mogły by konkurować z greenami. Pozatym importowanie i handlowanie psuje przyjemność płynącą z gry!

pozdrawiam

15.01.2009
15:40
smile
[26]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus
otwórz swój ekwipunek i zrob screena:)

Krisu94
Po pierwsze primo to ja wiem doskonale że niebieskie itemki to słabizna

Po drugie primo niebieskie itemki lubie kolekcjonować. To jest takie moje małe hobby. Podobnie ma się sprawa z MI. Rzadko korzystam z niebieskich bo niektóre zielone lepsze moge sobie kupić od handlarza;p

Po trzecie primo co do zdobywcy to sie jeszcze zastanawiam. Zamierzam zrobić sobie jakiegoś woja gdy ukończe legendę moim czarodziejem tak więc jeszcze troche czasu minie zanim mi się to uda zrobić

15.01.2009
23:50
[27]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Krisu94 ---> Co do wiru, to jego synergia zwiększa maksymalną ilość celów, podobnie jak np. Szarża Tarczą. Ja sprawdzałem w swoim Zdobywcy i mając +3 do wszystkich umiejętności maksymalna ilość celów Wiru i jego synergii wynosi 8 i dodatkowo zadaje 300 obrażeń od krwawienia :) Natomiast Tumult na poziomie 10 ma 15% szans na aktywację i dodatkowo 200 obrażeń od krwawienia, a liczba celów jest 3 - w sumie o jeden mniej niż sam Wir bez Nacięcia. Tak więc jeśli Wir to i jego rozszerzenie (oczywiście wg. mnie).
Co do Rytualisty, to przeciwnicy nie padają zbyt szybko, trzeba chwilę poczekać. Ale jeśli wilki się rozwyją i do tego dołożymy plagę a później Disort Reality, to czas się skraca. Fajnie za to walczy się z mocnymi bosami, bo Trans Empatii odbija 80% obrażeń. Pamiętam jak Daktyl padł od jednego swojego ataku (owszem padły mi wszystkie wilki od tego ciosu :)
Co do Templariusza, to sen mi się zaczyna nudzić, bo ostatnie dwie moje postacie to Haruspik i Rytualista, a poza tym chcę woja "z krwi i kości" bez magii :)

Kreciuch89 ---> screen

Pozdrawiam


Titan Quest + Immortal Throne cz. 21 - Luppus
16.01.2009
09:47
smile
[28]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus

Dziwie się czemu nie zainwestowałeś w śnie w skilla powodujacego zaklinanie broni. Nazywa się to też chyba psioniczny atak. Z tego co wiem działa on też na kostury:) pozatym to postać całkiem niczego sobie

16.01.2009
11:27
[29]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch89 ---> nie walczę w ogóle kosturem :) Moją "bronia" są wilki, koszmar i nimfa. Dlatego Psioniczny Dotyk jest mi zbędny. Używam tylko Plagi do spowolnienia i osłabienia przeciwników oraz Disort Reality do petryfikacji.

16.01.2009
18:35
[30]

Szronos [ Junior ]

Mam problem z otworzeniem bramy za którą są te tygrysoczłeki. Wcześniej ktoś już o to pytał i odpowiedzieliście mu, żeby spróbował w necie. Czy tam trzeba robić to samo, czy może jakoś inaczej?

16.01.2009
22:05
smile
[31]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Szronos

będąc w changan najpierw musisz udać się na południe. Znajdziesz tam dziurę w murze, dzięki której będziesz znajdziesz drogę do jadeitowego pałacu. Po spotkaniu się z żółtym cesarzem który tam urzęduje wróć do changan. Obok tych drzwi gdzie są tygryski powinien stać strażnik. Pogadaj z nim, a potem otwórz bramę i idź na spotkanie z tyfonem;p

17.01.2009
10:40
smile
[32]

Szronos [ Junior ]

Zrobiłem tak i nie zadziałało. W necie koleś mi bramę otworzył.

20.01.2009
10:54
[33]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Znalazłem chwilę czasu, więc upgrade'owałem TQIT do v1.16 i zrobiłem nowego Zdobywcę :) Skończyłem I akt, mam 19 poziom i idzie bardzo ładnie. Z przedmiotami ubogo, mam tylko Labiryntową zbroję i szukam teraz reliktów na artefakty, bo jeszcze żadnego nie złożyłem. Pewnie zabawię w Labiryncie Minojskim jeszcze chwilę, tak do 23 poziomu i pójdę dalej.
Gra ktoś jeszcze na fanowskim patchu, czy wszyscy grają z błędami? :D

20.01.2009
12:49
smile
[34]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus
Ja ostatnio myślałem żeby sobie tego patcha zainstalować. I chyba tak zrobie. Na necie to jakoś nie gram bo nie chce mi sie. Pozatym to ciężko znaleść jakiś dobry serwer:/ ostatnio trafiam albo na cziterów lub jakiś żóltodziobów co na lvl 5 mają kilkanaście dedów i potrzebują pomocy innych żeby pare lvl dobić

P.S. Musimy kiedyś zagrać razem na hamachi:D

22.01.2009
21:05
[35]

Szronos [ Junior ]

Wcześniej grałem tylko w zwykłe TQ, dopiero niedawno zakupiłem dodatek. Nie wiem jeszcze tylko na co jest to miejsce w lewym dolnym rogu ekwipunku...

P.S. Moglibyście mi doradzić jakieś dobre połączenie ze snem ?

23.01.2009
09:10
[36]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Szronos ---> jak masz już dodatek, to zainstaluj sobie od razu patcha 1.16 (link znajdziesz gdzieś wyżej w tym wątku). To miejsce w lewym dolnym rogu jest przeznaczone na artefakt. Musisz znaleźć formułę oraz składniki, a następnie idziesz do czarodzieja i tworzysz artefakt. Ze snem możesz połączyć cokolwiek :) Jak chcesz woja, to weź obronę - bardzo popularne połączenie. Ja mam haruspika, czyli sen + łowy, mam też Rytualistę sen + natura i obaj spisują się świetnie.

23.01.2009
11:33
smile
[37]

Szronos [ Junior ]

Dzieki Luppus. Wybrałem łowy i gra się całkiem dobrze. W porównaniu z moim wróżbitą, którym grałem w zwykłym TQ haruspik jest boski :)

23.01.2009
15:06
[38]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Szronos ---> Haruspik jest rewelacyjny pod łuk i pod włócznię, ja mam łucznika i jak podejrzysz sobie screeny w poprzednim wątku wyciągam średnio 5k obrazeń bez zewu łowów :) Z włócznią można osiągnąć trochę więcej :)

23.01.2009
21:37
[39]

Szronos [ Junior ]

Ja robie go pod włócznie :) A mógłbyś mi pokazać jak powinny wyglądać umiejętności w łowach?

23.01.2009
23:43
[40]

Pis3k [ Centurion ]Najpierw warto zainwestować w Phantom Strike (Upiorne uderzenie), a raczej synergię - na normalu zamiata.
Kolejnym ważnym skillem są: Trance of Wratch (Trans gniewu) i Study Prey(Obserwacja zwierzyny) - obniżają odporności.

Możesz oczywiście gdzieś ująć pkt, a gdzie indziej dodać, ale moim zdaniem jest to najrozsądniejszy cel.

24.01.2009
20:11
smile
[41]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Mam do wszystkich ogromną prośbę. Chodzi o przetłumaczenie nazw niektórych MI. Sam się z nimi nigdy nie spotkałem więc nie mam pojęcia jak mają one brzmieć. A oto i one

Icthian Oracle's Crown
Icthian Oracle's Vestment
Jackal's Harness
Jackal's Wristguard
Lupine Bracelet
Lupine Shroud
Lupin Vestment
Marauder's Girdle
Shaman's Adornment
Shaman's Coil
The Rat's Hat
The Rat's Track
Vagabond's Shirt
Warchief's Bracers
Warchief's Garb
Warchief's Leggings

25.01.2009
17:37
[42]

Bohyn [ Centurion ]

nie wiem albo nie pamietamjak moga brzmiec nazwy tych przedmiotow, ale na tej samej stronie co kampania lilith jest mapka na ktorej sa wszystkie przedmioty z gry
o to ta mapka:

25.01.2009
23:48
smile
[43]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Bohyn
A są tam też MI bo z tego co widziałem to są tam unikaty typu blue, fiolet oraz inne rzeczy jak artefakty i teksty. Osobiście na tym modzie pograłem chwile i doszedłem do cerberów a dalej nie chciało mi sie bo za bardzo po dupie dostawałem:]

Pozdrawiam i miłej nocy

26.01.2009
22:00
[44]

Bohyn [ Centurion ]

Wlasciwie nie wiem, ostatnio na tej mapce gralem na starym kompie (czyli juz daaawno) i od tego narojenia przedmiotow zdeczka mi sie zacinalo.

28.01.2009
11:10
[45]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Kreciuch89
The Rat's Hat
The Rat's Track te dwa to nie MI.

Vagabond's Shirt - koszula Wagabundy

Warchief's Bracers - Karwasze Wodza
Warchief's Garb - Odzienie Wodza
Warchief's Leggings - Nogawice Wodza

a po co Ci to wszystko?

28.01.2009
14:07
[46]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Turner Wiliam

Nazwy już sobie przetłumaczyłem. A potrzebuje tego bo sobie robie spis MI. Na necie wprawdzie jest taki spis ale jest on po angielsku a ja chciałem mieć polską wersję. Obecnie brakuje mi 3 pozycji a mianowicie są to rzeczy żołnierza wypadające od formicydów oprócz niezłamanej woli żołnierza. Jak bedę w 4 akcie to trzeba będzie chyba troszeczkę pofarmić na tych karaluchach

28.01.2009
14:08
[47]

Krisu94 [ Centurion ]

Turner Wiliam-=-=> The Rat's Hat i The Rat's Track zaliczają się do MI. Jak każde rzeczy tego typu mają swoje stałe bonusy. W tym wypadku są to: regeneracja zdrowia i jakiś skill (The Rat's Hat) oraz szybkość biegu, + do sztuki łowów i + do trail blazing (The Rat's Track)
Tu zamieszczam link do listy wszystkich MI z TQ IT może komuś się przyda:

28.01.2009
14:59
[48]

Kreciuch89 [ Konsul ]

właśnie o tej liście mówiłem w moim poprzednim poście. Jak widać jest ona po angielsku a ja obecnie pracuje nad polską wersją. Zamierzam też do każdej pozycji dodać linka do screena jak dany MI wygląda

11.02.2009
14:08
[49]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Pogrywacie jeszcze w Titana? Zainstalowałem patcha 1.16 i robię od pewnego czasu Zdobywcę. Patch naprawia dwa questy z Hadesu, więc można stare postacie wzbogacić o kilka punktów cech i trochę % obrażeń całkowitych za zadanie "Generałowie Hadesa". Gdyby ktoś miał ochotę na hamachi to jestem po 21. Aktualnie farmię na Kajdany Zaklinacza Kamienia i u Talosa na poziomie epickim, mam coś koło 47 poziomu.
Szkoda mi trochę Haruspika bo patch pozbawił go szybkości ataku z Homadosa i obrażeń z Ucieleśnienia Siły Heraklesa, którą miałem powkładaną we wszystkie elementy zbroi :/

11.02.2009
15:19
[50]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Luppus Homados był zbugowany, to normalne że go naprawili. Co do Heraklesa, musisz znaleźć legendarnego gdyż mają zamienioną premię(ta z legendarnego powinna być w epickim, a ta epicka w legendarnym - tak zrobili w 1.16).

11.02.2009
19:50
[51]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Turner Wiliam ---> oczywiście, że Homados miał błąd i zrozumiałe, że został on naprawiony. Nie mniej jednak szkoda tego błędu, zwłaszcza że "niektórzy" nie chcą zainstalować patcha ze względu na ten właśnie błąd :)

11.02.2009
20:53
[52]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Luppus głównym powodem dla którego "niektórzy" nie chcą go instalować jest to, że nie będzie z kim grać na multi. Ja homados-a(u?) przestałem używać już dawno temu, więc jak widzisz patch nie ma nic do rzeczy:)

12.02.2009
15:30
[53]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus
z tego co się orientuję to grasz zdobywcą. Możesz zarzucić screenem postaci?;) Sam obecnie też robię taką postać i jestem ciekawy jak to u ciebie wygląda

13.02.2009
11:18
[54]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch ---> póki co na 49 poziomie umiejętności wyglądają tak
Co do statów, to bazowe wartości siły, zręcznosci i zdrowia zwiększyłem odpowiednio: zdrowie z 300 na 700, siła z 50 na 250 i zręczność z 50 na 150. Ekwipunek nie za bogaty, Kajdany Zaklinacza Kamienia, miecz Doxa Kalo, Zbroja Niestrudzonego Żołnierza, jakiś zielony chełm, który daje +1 do umiejętności, Pierścionek Sowy, drugi jakiś niebieski, zielony amulet dający +21% siły z zębem drapieżcy (+20% obrażeń), jakieś zielone butki i Całun Wiecznej Nocy... We wszystkie zielone części zbroi wsadzone Ucieleśnienie Siły Heraklesa (+20 obrażeń). Wyciągam średnie obrażenia około 750 i na razie nie miałem większych problemów. Na normalu 3x padłem, ale cóż poradzić... Jak zwykle nie poradziłem sobie z bandą smokowców, raz na tyfonie i daktyl.
Zdobywcą gra się przyjemnie, jak sie rozkręci to idzie szybko. Jeszcze trochę przyfarmię na Talosie i idę dalej.

13.02.2009
16:03
[55]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus-----> mo chodziło głównie o screena jak wygląda;) ale te informacje co mi podałeś w poście wyże też mówią mi wiele informacji o twoim zdobywcy.

15.02.2009
11:06
[56]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch ---> screen


Titan Quest + Immortal Throne cz. 21 - Luppus
16.02.2009
15:34
[57]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Ja bym na twoim miejscu ruszał na telkina. Od niego wypada więcej ciekawych itemków niż od Talosa. Pozatym telkin nie jest taki trudny jak Talos bo z tego co pamietam to ten "robot" umiał porządnie ogłuszać. Pozatym to dzięki za screena;D

18.02.2009
12:56
[58]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Jak do tej pory u Talosa znalazłem kilka ciekawych przedmiotów (m.in. Nagolenniki Ateny i niezłą zieloną tarczą), natomiast Telkin nie sypnął niczym rewelacyjnym. Idę teraz do Egiptu i zatrzymam się dopiero w III akcie, gdzie będę szuzkał Ciernistego Kafaru. Zastanawiam się teraz w jakie umiejętności inwestować, ale chyba zdecyduję się na Mobilizację.

18.02.2009
14:45
[59]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Polecam inwestować w maltretację tarczą oraz jej synergię oraz skilla umożliwiającego jednocześny atak bronią i tarczą. Sam tego używam i wrogowie latają w powietrzu^^

18.02.2009
17:16
[60]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Luppus kafar i tarczę kordybantów można znaleźć już w I akcie, np u Telkina.

18.02.2009
22:33
[61]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Tarcza Korybantów na pewno wypada u Talosa, bo jak grałem Haruspikiem to ze 3 tam wyfarmiłem, natomiast Ciernisty Kafar znalazłem dopiero w III akcie. Ale skoro mówisz, że można wyfarmić, to chyba jeszcze zatrzymam się w labiryncie :)

Kreciuch ---> ataki tarczą posiadam, ale od maltretowania wolę Szarżę Tarczą.

19.02.2009
11:02
[62]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus----> Ja bym zainwestował w Uderzenie Tarczą. Ten atak poprostu wymiata:)

19.02.2009
12:27
[63]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch ---> Miałem na początku Uderzenie Tarczą, później zamieniłem na Wyłączenie, a następnie na Druzgocące Uderzenie, które jest najlepsze. Nie ma sensu inwestować we wszystkie, więc wraz z rozwijaniem Mistrzostwa Obrony można przekładać punkty z pierwszego ataku na kolejne.
Szkoda, że nikt już nie gra na hamachi. Czsami jest ktoś aktywny, ale nie wiem czy ma patcha 1.16. Można by się kiedyś umówić na jakąś partyjkę wieczorem.

19.02.2009
12:58
smile
[64]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Ja tam na necie łupie. Można mnie znaleść na serwerze TQIT PL jak coś

27.02.2009
21:24
[65]

Przemek-CzB [ Junior ]

Siemka próbuje dowiedzieć się czegoś o dokach w Atenach nie wiem czy znajdują się w samych Atenach czy trzeba je odnaleźć gdzieś poza miastem?

27.02.2009
21:27
[66]

maviozo [ man with a movie camera ]

Po prostu idź przed siebie, tam nie da się zgubić!

27.02.2009
21:31
[67]

Bosmanfrx [ Tankista ]

Już ci napisałem w tamtym wątku. Musisz zejść pod tą świątynię czy coś podobnego. Na najniższym piętrze będzie boss. A za bossem jest korytarz i wejście do doków.

28.02.2009
18:47
[68]

Przemek-CzB [ Junior ]

Dzięki za podpowiedzi właśnie zasiadam

02.03.2009
09:45
[69]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Po prostu idź przed siebie, tam nie da się zgubić!

Jak pierwszy raz byłem na pustyni Fajum to zgubiłem drogę szukając Oka Chaosu i w efekcie dotarłem do Memfis okrężną drogą:P Czyli zgubić to się można ale nie w atenach:)

04.04.2009
20:33
[70]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Ej mam male pytanko, mozecie mi poradzic jakas klase hybrydowa?( mialem maga bitewnego i taki sobie). Myslalem o wladyce, badz czempionie. A moze powinienem byc zaklinczem kosci?Sam nie wiem. Z gory dzieki. pzdr

04.04.2009
20:37
smile
[71]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Osobiście polecam Championa. Bardzo skuteczny na bossów.

05.04.2009
11:51
smile
[72]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Dzieki Rippo.
A co bys radzil w przypadku gdybym mial dobra zbrojke dla wladcy burz?(zbroja setowa, kolega mi jeszcze wczoraj znalazl naramienniki). Z gory dzieki. pzdr

06.04.2009
13:19
[73]

Luppus [ Generaďż˝ ]

dewastat0r ---> nie sugeruj się tym, że masz zbroję z setu. Przeważnie sety są słabe i można znaleźć lepsze przedmioty (niebieskie, fioletowe lub zielone).

06.04.2009
20:20
[74]

Mortanius [ Centurion ]

Witam, mam małe pytanie. Na codzień nie grywam w hack & slashe ale słyszałem wiele dobrego o TQ więc postanowiłem spróbować. Gram sobie rytualistą, jestem prawie na końcu II aktu i mam 29 poziom. Władowałem wszystkie punkty w Falę wypaczenia i wszystkie jej ulepszenia oraz w koszmar i jego hipnotyczne spojrzenie. Doradźcie mi w co warto pakować dalej punkty umiejętności bo sam nie mogę się zdecydować.

PS. Chiałem też zaznaczyć że nie zamierzam grać na wyższych poziomach trudności, chcę tylko skończyć tę grę, więc nie nastawiam się na osiągnięcie wysokiego poziomu, właśnie dlatego proszę o radę.

06.04.2009
21:05
smile
[75]

lazurek [ malowany człowiek ]

ma ktoś momęcik, żeby mi malutkie taxi zrobic lub użyczyć żółwika jak ma jakiegos na zbyciu ? :D

07.04.2009
10:15
[76]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Lazurek
Napisz do mnie to ci pomogę:) moje gg 10692097

07.04.2009
12:01
[77]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Luppus, ale te sa niebieskie...

07.04.2009
12:11
smile
[78]

|RESPECT| [ Konsul ]

Właśnie po przeczytaniu tego wątku naszła mnie wielka ochota pokatować w TQ:IT.
I prosił bym was o drobną poradę w sprawie o klasę postaci, żeby była dość mocna, dodam od razu że odpada SEN (czyszczenie całkiem sporego obszaru w okół siebie 1 skillem :)) i BURZA (strzelanie kolcami z lodu jak kałacha).

07.04.2009
12:21
[79]

maviozo [ man with a movie camera ]

Może obrona + walka? Też sobie pogram niedługo w TQ:)

Poza tym to "czyszczenie obszaru" przestaje być takie różowe na legendarnym;) oczywiście zależy od klamotów, ale z mocnymi klamotami każda postać będzie sobie radzić. Tak samo strzelanie kolcami lodu, w pewnym momencie i szybkość kałacha przestaje być zabójcza..W Ostatnim akcie Epica dostałem takie bańki..a wcześniej w sumie masło;)

07.04.2009
12:28
[80]

|RESPECT| [ Konsul ]

Może obrona + walka

To nie dla mnie :D

Poza tym to "czyszczenie obszaru" przestaje być takie różowe na legendarnym;)

Miałem okazje się przekonać.

Tak samo strzelanie kolcami lodu, w pewnym momencie i szybkość kałacha przestaje być zabójcza.

Z tym też się zapoznałem, na początku wszytko na 1 strzała padało, ale z czasem ja padałem jak bita świnia ;/.

Jeszcze co do tej klasy obrona/walka to ja wole taka klasę hybrydową wojownik/mag

08.04.2009
15:21
[81]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Mortanius ---> jeśli to ma być postać na normal, to umiejętności nie mają wielkiego znaczenia. Poza tym nie bardzo wiem jakiej broni używasz, więc ciężko ocenić jakie umiejętności by ci się przydały. Grałem Rytualistą, ale miałem taktykę, która opierała się o przywołańców (wilki, koszmar, nimfa).

dewastat0r ---> owszem sety są niebieskie i fioletowe, ale mi chodziło o przedmioty nie bedące częściami zestwów. Ogólnie grając na wysokich poziomach nie używa się całych zestawów, bo są słabe.

RESPECT ---> dlaczego nie SEN? Sen jest świetny! W połączeniu z Wojną można zrobić niezłą postać na dwie bronie, z Obroną - niezłego woja z tarczą, a z Łowami - świetnego łucznika lub włócznika. Disort Reality na wyższych poziomach "przydaje się" do petryfikacji, więc nie jest podstawowym atakiem, w moim przypadku używałem go tylko w ostateczności, a koszmar świetnie odciąga przeciwnków. Jeśli koniecznie nie chcesz Snu to proponuję coś z Duchem. Może Zaklinacz Kości?

08.04.2009
19:50
[82]

|RESPECT| [ Konsul ]

dlaczego nie SEN?

Bo mi się przejadł

Duch też jakoś mi nie przypasił, może grał już ktoś takim ... hmmm.... łowcą jeleni, chodzi mi o Łowy+coś dopełniającego ( najlepiej mag ).

09.04.2009
08:31
[83]

Luppus [ Generaďż˝ ]

RESPECT ---> jeśli weźmiesz łowy, to pasuje grać łukiem lub włócznią. Do łuku można doczepić naturę i biegać z wilkami - to bardzo fajna i mocna postać :)

09.04.2009
12:39
[84]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

aha dzieki Luppus. Zrobilem woja 6 level. w jakie skille bic? na razie mam 2 level szturmu i 2 level walka 2 broniami. W co jeszcze bic?
Aha is jescze mam pytanie, oplaca sie lazic z 2 brońkami???

09.04.2009
14:53
[85]

Luppus [ Generaďż˝ ]

dewastat0r ---> osobiście nie mam przekonania do DW. Jeśli chodzi o umiejętności to szturm jak najbardziej, to podstawowy atak. Jeśli DW to oczywiście drzewko do umiejętności posługiwania się dwoma sztukami broni. Ogólnie z wojny polecam to

09.04.2009
17:06
smile
[86]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Coś mi się zdaje że wątek znowu rusza pełną parą:)

09.04.2009
17:10
[87]

maviozo [ man with a movie camera ]

Szkoda że to nie jak w Flatoucie, wsiadasz, grasz, wyłączasz, zapominasz:P

Bo chętnie bym nawet pograł z kimś w drużynie (lub nawet więcej <2) postacią od podstaw. Ale niestety, to wymaga wielkiego zgrania takiej drużyny no i trzeba mieć czas..

09.04.2009
18:52
[88]

Kreciuch89 [ Konsul ]

maviozo
Na necie znajdziesz całą masę servów które na pewno sprostają twoim oczekiwaniom

09.04.2009
18:55
[89]

lazurek [ malowany człowiek ]

maviozo - ja na taką postać jestem gotów, w wieczorowych porach. Z tego co wiem, Michał też się do takiej deklarował :)

09.04.2009
18:56
[90]

ambasador00 [ Konsul ]

Ja mam pytanie. Jestem w pierwszym mieście w egipcie na epiku. Do uzupełnienia artefaktu brakuje mi właśnie epickiego zwoju wampiryzmu, ale żaden merchant tego nie ma we wszystkich dotychczasowych miastach. Czy jest szansa, że po kilku wyjściach i wejściach do gry któryś będzie miał? Bo zauważyłem, że oni nie mają ciągle tych samych zwojów.

09.04.2009
18:59
[91]

lazurek [ malowany człowiek ]

ambasador00 jest taka szansa, najlepiej na jednym wejsciu odwiedź największe miasta. Powinno się szybko udać :)

09.04.2009
19:00
[92]

maviozo [ man with a movie camera ]

Kreciuch->gdybym miał stworzyć postać od nowa to chciałbym grać zawsze z tą samą ekipą a nie przypadkowymi graczami.

09.04.2009
19:06
smile
[93]

Kreciuch89 [ Konsul ]

maviozo
Najlepiej to chyba się zgadać na hamachi

09.04.2009
20:12
[94]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Wielkie dzieki, Luppus. A na 8 levelu zrobie Championa.

11.04.2009
20:19
[95]

pocharatek [ Legionista ]

Hejka. Ja bym byl Chetny do gry na hamachi, tylko i wylacznie wieczorem, bo rano praca,i moze tez nie w kazdy dzien,, ale mysle ze czesto,,, czy macie moze jeszcze jakas dzialajaca siec, czy stworzymy nowa... napiszcie jezeli ktos sie deklaruje do gry i co z siecia...
mysle ze przy wiekszej ilosci graczy np 3 lub wiecej dobrze byloby sie umawiac wspolnie,,, bo jak pogra tylko 2 osoby przez 2 dni to reszta zostaje z tylu, ale wszystkie warunki do ugadania,,, a i co myslicie aby do gry dolaczyc skype, lub teamspeaker'a??
pozdro....

11.04.2009
21:23
[96]

pocharatek [ Legionista ]

hejka ponownie...
maviozo czy Ty w dalszym ciagu jestes chetny na gre od podstaw,, kto sie jeszcze deklaruje to pisac.. wiem juz ze lazurek wyrazil checi. mysle ze skorzystamy z istniejacej sieci,:::
TQIT_forum_GOL haslo:gOl,,,dolaczac i pisac,,

12.04.2009
14:16
[97]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

W jakie skille i staty inwestowac dla Championa???

12.04.2009
20:34
[98]

Luppus [ Generaďż˝ ]

dewastat0r ---> moja sugestia na normal, jeśli chodzi o walkę na dwie bronie:

Jeśli chodzi o punkty cech, to rozdzielaj pomiędzy zdrowie, siłę i zręczność, z czego najwięcej w siłę i zdrowie, a zręczność najmniej.

12.04.2009
23:36
[99]

ambasador00 [ Konsul ]

Dzisiaj podczas penetrowania tej dużej jaskini w Fajum na epicu spotkałem nowego bossa dla mnie a mianowicie Matikorę. Kurcze silny bydlak i zdziwiłem się bo potem patrząc w internecie nie jest napisane, że on tam występuje. Dużo jest takich bossów, którzy wyskakują ot tak? I czy mają swoje określone miejce?

I jeszcze dodatkowe pytanie co do broni dla Templariusza. Znalazłem dwie różowe włócznie całkiem porządne. Czy ta broń jest odpowiednia dla tego typu postaci? Brakuje mi do noszenia ich trochę zręczności i nie wiem czy dodawać tam punkty by móc je założyć.

13.04.2009
03:03
[100]

maviozo [ man with a movie camera ]

ambasador->Matikora jest tylko na epicu i legendarnym, dodatkowo będziesz miał w III akcie Kościanego smoka w takim oddalonym miejscu (świątynka, do której prowadzi podziemny tunel). Dodatkowo na legendarnym na bagnach pod Atenami wyskakuje Hydra.

Nie pamiętam, czy ten wielki mechaniczny strażnik w I akcie jest już na epicu, czy tylko legendzie.

13.04.2009
09:27
[101]

Luppus [ Generaďż˝ ]

maviozo ---> Talos, Legendarny Automatoi występuje już na epiku zaraz przed wejściem do Labiryntu Minojskiego. Można z niego wytrzepać sporo dobrych przedmiotów :)

ambasador00 ---> włócznie mają to do siebie, że są dość wolne. Jeśli nie ma drastycznej różnicy w obrażeniach to raczej nie ma co zmieniać na wolniejszą broń.

13.04.2009
10:26
smile
[102]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

Witam Panów. Jakiś czas temu przechodziłem TQ postacią wojna + sen i przyznam, że grało mi się całkiem fajnie, dzięki buildzie jakiego użyczył mi Luppus :) Teraz naszła mnie ochota, żeby wrócić do TQ. Jako że sen mi się już przejadł chcę spróbować czegoś nowego. Marzy mi się postać Maga. Dało by się ułożyć jakiś ciekawy build ? Jeżeli nie Mag, to może wojna + żywioł jakiś. Skłaniał bym się jednak ku Magowi, bo machanie mieczem mam w większości gier.

Pozdro.

edit. postać na normal, jeżeli ktoś byłby chętny to mam Zwiastuna bodajże na epickim, zawsze można pociupać :)

13.04.2009
11:48
[103]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Jak ktoś chętny na łupanie ze mną na hamachi to jestem dostępny w tygodniu tak około 20:00. W weekendy nie gram bo stiudiuję (z małymi wyjątkami)

13.04.2009
16:14
[104]

pocharatek [ Legionista ]

hejka.
Zapraszam chetnych do gry i ustalenia jakis zasad dzisiaj na godzine 21 na hamachi,,
Jezeli ktos z chetnych nie moze sie dzisiaj pojawic ,, niech napisze do mnie na gg:2855604 to cos wymyslimy... Ja i pis3k mamy zamiar dzisiaj zaczac,,, licze takze na Kreciuch89 i lazurka. pozdro....

13.04.2009
17:11
[105]

lazurek [ malowany człowiek ]

popsuliście ambasodorowi niespodzianki ;)

jak się uda, zacznę dzisiaj z wami

13.04.2009
18:11
[106]

Pis3k [ Centurion ]

Ano jak mamy zaczynać grać to standardowo zapytam się o jakąś ciekawą postać :) Ktoś może odkrył coś nowego? Liczę, że tym razem uda się znaleźć ekipę na trochę dłużej niż kilka dni...

13.04.2009
18:56
smile
[107]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Dzieki Luppus!!!

13.04.2009
20:09
[108]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Tak wieczorami, to może i ja bym się skusił? Tylko ustalcie na jakiej wersji gramy, bo ja mam 1.16, więc na 1.1 nie dam rady.

13.04.2009
20:26
[109]

lazurek [ malowany człowiek ]

ja gram na 1.1 ale na 1.6 moglbym sie przerzucic
jest jakis patch przed 1.6 ? da rade przeskoczyc z 1.1 na 1.6 odrazu ?

13.04.2009
20:31
[110]

Pis3k [ Centurion ]

Powolutku :) Doczekajmy już do zebrania i uzgodnimy wszystko!

13.04.2009
21:23
[111]

pocharatek [ Legionista ]

hejka.... widze ze zbiorka slabo wypadla.... ponoc przed 21 kilku chetnych bylo ale o 21 jestem tylko ja i pis3k.. My zaczniemy jak sie ktos pojawi to prosze dolaczyc....pozdro

13.04.2009
21:26
[112]

Luppus [ Generaďż˝ ]

lazurek ---> w poście [7] masz linka do patcha. Jeśli masz wersję 1.1 to ściągasz aktualizację do 1.16 jakieś około 45 MB.
Póki nie zdecydujecie na konkretną wersję, to ja czekam

14.04.2009
09:35
[113]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

up [102]

14.04.2009
10:01
[114]

lazurek [ malowany człowiek ]

jeśli mag, to wyrocznia jest mocarna ( duch + burza )

a do wojny mógłbyś nature dodać, niezły chempion wychodzi ;)

14.04.2009
10:21
[115]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Nie tylko wyrocznia, czarodziej też jest bardzo dobrą postacią (oczywiście, z magów), screena swojej nie mogę wstawić (bezsensowne ograniczenie do 270kb), ktoś będzie chciał to mogę wysłać.

14.04.2009
10:37
smile
[116]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

Dzięki z sugestie. Prosiłbym o build ze strony coś jak w poście [98]. Pozdro.

14.04.2009
10:48
[117]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

CzykiRapMen tak wygląda moja:

14.04.2009
11:23
[118]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

Earth Enchantment i Ternion Attack to dobre połączenie ? Rozumiem, że to pierwsze jest do broni białej, a drugie do kostura ? Będę musiał używać raz jednej, a raz drugiej broni, czy jak :P ?

14.04.2009
11:39
[119]

Pis3k [ Centurion ]

CzykiRapMen -=> Obie umiejętności są do wykorzystania z kosturem, ale do buildu Michała mam kilka uwag:
Brimstone zwiększa obrażenia fizyczne, a burn jest później niezbyt skuteczny.
Synergie do Deathchill Aury nie wiem czy nie powinny być na odwrót (nie pamiętam która nie działa)
Ring of Flame... ni to obrażenia ani przydatne obniżenie obrony.

Stone Form to jedna z ciekawszych umiejętności, użyta w odpowiednim momencie ratuje życie :)

Co prawda Czarodzieja miałem tylko na 42 lvl, ale korzystanie z tych umiejętności mi się nie podobało i szybko przeniosłem punkty. Nie wiem czy moje uwagi są na miejscu ze względu na brak doświadczenia. Jeżeli nie to proszę o wytłumaczenie mi co i jak z tymi skillami, ja widziałbym to tak:


Dodam jeszcze, że na początku lepiej chyba jest podładować ducha: Ternion Atack i Deathchill Aura, a nawet trochę w Licha i synergię: Wraith Shell.

14.04.2009
12:02
[120]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Pis3k na formę kamienia nie straciłbym nawet pół punktu bo to jedna z głupszych umiejętności, dla przykładu raz schowasz się przed Tyfonem, ale jak wyjdziesz to i tak Cię zabije, cały czas chować się nie możesz, a do tego są butelki i artefakt szał żywiołów aby nie mieć problemów z życiem, ah to samo Death Ward, zanim doda to życie to i tak już będzie zgon, za mało i za późno, strata punktów. Co to Brimstone, na obrażenia fizyczne, składają się wszystkie typy obrażeń, i do tego ma poparzenie, co przy 2 zielonych pierścionkach i fetyszu kery daje dobry efekt na legendzie, wiem bo mam postać na 74. Ostatnia synergia z Deathchill i tak jest taka sobie, 2 nie działa, ale można mieć 1,16 i problem z głowy. Dlatego ring of flame jest 1, a na legendzie obniżenie obrony, odporności, i innych to ogromna pomoc, ale pewnie nie byłeś magiem na legendzie. Tak zbudowaną czarodziejką, przeszedłem grę z 0 zgonami, te wpadły mi dopiero na Chucku ale ten w IV akcie to koszmar mod. Ah, na normalu nie ma co ładować w licza, a ternion kosztuje za dużo energii.
Trochę poprzycinałem obrazek i udało się go zamieścić:


Titan Quest + Immortal Throne cz. 21 - Turner Wiliam
14.04.2009
13:02
[121]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

Czyli mam rozwijać postać grając na normalu według tego wzoru bez Licza i Ternion Attack ?

edit. Planuję grać na podstawce, na najnowszym oficjalnym patchu. Są może jakieś mody umilające nieco rozgrywkę ?

14.04.2009
13:21
[122]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

CzykiRapMen przede wszystkim powinieneś rozwijać postać, tak jak Ci się tylko podoba. Ja pokazałem jeden ze sposobów. W Licza jakiś punkt dodać możesz, zawsze raźniej jak ktoś koło Ciebie wędruje:) musisz poszukać sobie jakichś modów działających z podstawką np na titanquest.net.

14.04.2009
14:22
[123]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

Earth Enchantment i Ternion Attack mogą działać jednocześnie ?

14.04.2009
14:53
[124]

Pis3k [ Centurion ]

Tak myślałem, że mam za małe doświadczenie żeby radzić :P

CzykiRapMen -=> Enchant to skill do aktywowania, taka aura, a Ternion pod LPM.

14.04.2009
15:04
[125]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

Pis3k -> Aha. Czyli niegłupim pomysłem jest wyuczenie się obydwu. Siły i zręczności w ogóle nie zwiększać grając czarodziejem ?

14.04.2009
15:24
smile
[126]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

CzykiRapMen - Dla czarodzieja siła i zręczność nie są za bardzo potrzebne. Lepiej walnąć sobie w energię ;p

14.04.2009
15:35
[127]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Ma ktos jakis itemek co dodawalby do umiejetnosci Zew Dziczy??? (potrzebuje wiecej wilkow)

14.04.2009
16:34
[128]

lazurek [ malowany człowiek ]

maksymalnie 3 wilki wyciśniesz i to tak tylko jak masz 1 + natura

a czarodziejowi troche zreczności się przyda ;)

14.04.2009
17:11
[129]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

dewastat0r zręczność max 200, żaden z moich itemów więcej nie wymagał nawet nie dochodziło do 200. Inteligencja u maga zwiększa obrażenia. Można jeszcze trochę w życie dodać jak się uważa że jest mało.

18.04.2009
11:36
[130]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

Gram czarodziejem według buildu Turner Wiliama i gra się całkiem przyjemnie, jednak brakuje mi jakiegoś czaru ofensywnego :/ Wyuczenie się Volcanic Orba lub Surge Flame kosztem innej umiejętności, np. Licza, nie będzie złym pomysłem ? Gram tylko i wyłączenie dla zabawy, tylko single, bez żadnych hardcore modów :-p

18.04.2009
18:35
[131]

titan14 [ Junior ]

dopiero teraz znalazłem ..

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8950637&N=1

18.04.2009
19:03
[132]

Pis3k [ Centurion ]

titan14 -=> Prawdopodobnie nikt Ci tutaj nie pomoże, jestem tutaj jakiś czas i ze styczności z tymi ludźmi wnioskuję, iż są porządni i raczej nie oszukują... Po co sobie psuć przyjemność z gry takimi pierdołami jak trainery? Ja nigdy, w żadnej grze nie używałem kodów, edytorów etc, więc tyle ode mnie.

18.04.2009
19:20
[133]

pocharatek [ Legionista ]

noi Pis3k ma racje,,, Titanie14 trafiles pod zly adres<lol>... Nikt Ci tu raczej nie pomorze:P
a Ciebie Panie K.:) ponoc mialo nie byc :P:P:P chyba ze jestes mobilny everywhere.:)

18.04.2009
19:31
[134]

lazurek [ malowany człowiek ]

miało nie być bo szlifuje cały dzień wiedzę do egzaminów gimnazjalnych
a jako, że znalazłem świetną stronkę to siedzę na komputerze i przypominam sobie najważniejsze pantofelki i inne imiesłowy ;)

18.04.2009
19:43
[135]

pocharatek [ Legionista ]

milo lazurek ze odpisujesz,,, ale akurat pisalem do pis3k'a jako ze jego imie tez na K. :P:P
pozdro

19.04.2009
06:47
[136]

MiKoLi_7 [ Junior ]

Witam wszystkich
Zaczynam właśnie swoją przygodę z TQ i chciałbym zagrać Wieszczem. Proszę o kilka wskazówek odnośnie rozwoju tej postaci.

Z góry Wielkie dzięki

19.04.2009
11:04
[137]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

up [130]

19.04.2009
21:59
[138]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Czyki ---> jak najbardziej. W TQ nie ma problemu ze zmianą umiejętności więc można sobie eksperymentować do woli. Pograsz Orbem, jak ci się znudzi to zmienisz na coś innego. Zwłaszcza na normalu, gdzie Licz nie jest najmocniejszy.

21.04.2009
20:42
[139]

Siver [ Legionista ]

Przede wszystkim witam wszystkich
Od dość dawna czytam ten wątek ponieważ od dawna gram w TQ

Luppus ----> już wiele stron czytam to forum i widzę że jesteś super obeznany w TQ. Twoje SSy z twoją postacią zainspirowały mnie do stworzenia haruspik'a.( obecnie jego poziom waha sie koło 45 ) Mam kilka pytań co do niego ale też kilka ogólnych co do samej gry :

1. Jaki polecasz łuk dla niego ? Obecnie nosze łuk apollona ( dużo do speeda niezły dmg ). Leprzy jest jakiś zielony czy jakiś legendarny konkretny ?
2. jakie ringi ? Nosze 2 wole apollona ale na twoim ssie gdzie już masz kosmiczny w porównaniu do mojego ( 2k na sek ) dmg nosisz inne ...jakie ?
3. z których mobów leci Homados
4. doradz amulet bo nosze totalną szmire.
5. jaki artefakt ? jak wbije 50 lvl wdzieje hadesa ale może znasz jakiś ciekawszy ?

I mam kilka pytań ogólnych :
1. Czy przedmioty z IT ( legendarne) lecą głównie w ostatnim akcie ? Przypuszczenie to kieruje stąd że głównie farmie swoim wojem na hydrze i smoku i po kilku tygodniach farmienia już prawie zawsze lecą mi te same przedmioty a jak sprawdziłem na pewnej niemieckiej stronie o TQ to wszystkie przedmioty dodane w dodatku NIE poleciały mi ani razu na wcześniejszych aktach.

2. Ostatnio postanowiłem zgodnie z założeniem wyżej napisanym farmić na ostatnim akcie na hadesie i tu klops. Jest cholernie trudno mi go zabić. Ogólnie opisując mój char to jest zdobywca (warfare + defense) 64 lvl, zbroja achillesa, buty ateny, ringi + dmg, koturny wojownika ( 30 ileś % dmg + duuużo do speeda ) broń zielona macka o dobrych optach z relikwią.
Wydawało mi się że Hades używa ataków na witalność więc założyłem przedmioty dające łącznie 289% odporności ....i co dobiegam do hadesa jeden hit i padam. Co prawda na "ostrożnie" moge go zabić ale to długo trwa to ma być farmienie a nie zabawa. Btw zapomniałem o swoim dmg koło 7k na sec.

Masz jakiś pomysł co zrobić np jakieś odporności na konkretne zywioły ? Jeśli chcesz moge dodać ssy buildu i ekwipunku ?

Ogólnie rzecz mówiąc jak oglądam na you tube filmiki jak na modzie x3 oni rozwalają hadesa czy innych bez uszczerbku na zdrowiu trudno mi w to uwierzyć. Nie moge narzekać na swoje przedmioty które nosze ale i tak wystarczy 6 sekund stanąć w ostatnim akcie i zaliczam zgon. Coś mi tu nie gra.

Ostatnia prośba to czy mógł byś podać build swojego haruspeka ? Mój wyciąga 2k na sekunde twój ponad 10k, mi jak oglądam te SSy szczena opada cały czas.

Pozdro i sory że zawracam gitare

22.04.2009
12:52
smile
[140]

lazurek [ malowany człowiek ]

krótkie pytanie. po co ?


Titan Quest + Immortal Throne cz. 21 - lazurek
22.04.2009
13:28
[141]

maviozo [ man with a movie camera ]

lazurek->a nie działałoby to na czary typu lodowe strzałki itp?

22.04.2009
15:13
[142]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Siver ---> build przedstawia się mniej więcej tak:

do tego dochodzą przedmioty dające +4 do wszystkich umiejętności: epickie kajdany zaklinacza kamienia z ucieleśnieniem siły Heraklesa, oraz Boski Amulet Potęgi dający +2 do wszyskich umiejętności i bodajże +43 do siły z legendarnym zębem drapieżcy (+10% obrażeń, +25 siły, +20% obrażeń). Odnośnie broni, to Łuk Heraklesa jest niezły, ale powolny, więc Homados z ucieleśnieniem siły Heraklesa da mu maksymalną szybkość 222%. Hełm znalazłem gdzieś pod koniec Hadesu, daje jakoś +16% siły, +15% zręczności i chyba trochę inteligencji, wpakowany w niego takiż sam relikt jak w resztę zbroi. Lamelkowe nagolenniki łowów dają 30% obrażeń kłutych i około 15% szybkości biegu, relikt taki sam. Dlaczego ucieleśnienie siły Heraklesa? Bo ma błąd i daje 24 siły, 15 obrażeń i +27% obrażeń, a legendarny odpowiednik ma mniejszy bonus. Tak więc wsadzenie takiego reliktu we wszystkie części zbroi daje spory bonus do obrażeń i siły, co również przekłada się na obrażenia :) DO tego wszystkiego dwa pierścienie Wola Apollina i artefakt Symbol Encyklopedysty.
Odporności mamy niezłe z wyjątkiem kłutych i błyskawic, ale nie ma się co przejmować, jeśli nie trafimy na przeciwników odbijających obrażenia, to wszyscy padną, zanim się zorientują. 3 Hadesów naraz tłukłem z dobrym skutkiem :) Koszmar ściąga na siebie całą uwagę i jest praktycznie nieśmiertelny, a my możemy sobie z boku stać i siać z łuku jak z kałacha :)

22.04.2009
15:44
[143]

Siver [ Legionista ]

Luppus ----> ok thx za build tylko napisz mi jeszcze z kogo leci homodos ( który akt i jeżeli pamiętasz to jaki potwór ) i to samo się tyczy lalemlkowych nagolemników łowów. Hełm na razie nosze z setu łowcy bo daje 46% dmg kłutych.

22.04.2009
17:37
[144]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Luppus a po co taki amulet? na co haruspikowi +5? zdecydowanie lepszy wybór to naszyjnik nieśmiertelnej furii bądź myrmidona.

Siver
Na początek: lepszy*, nie ma artefaktu Hadesa, i nie możesz nosić nagolenników Ateny i do tego koturn wojownika (chyba, że ja nie wiem gdzie się zakłada koturny:/) i jak wiadomo, haruspik mocniejszy jest z włócznią.
Żaden fioletowy łuk nie może równać się z nadprzyrodzonym łukiem (zielony, MI) bądź jeżynowym (ten ma wyższy bazowy dmg).
Homados wypada z Makajów w IV akcie, ale ta zbroja jest zbugowana (chyba, że grasz na nieoficjalnym patchu).
I nie patrz na ons, gdyż jeśli potwora zabijasz 1 strzałem, to nie jest to żaden wyznacznik.

CzykiRapMen tak jak Luppus powiedział, możesz sprawdzić każdą umiejętność. Normal daje właśnie tą możliwość, że wszystko działa dobrze, nie ma większego problemu, potwory nie mają odporności, można się bawić. Na wyższych poziomach żadna z tych "ognistych" ( w sensie, erupcja czy kula) nie przynosi efektu (sprawdzone).

22.04.2009
17:57
[145]

Kreciuch89 [ Konsul ]

lazurek -> mi to na buga wygląda

22.04.2009
18:24
[146]

Siver [ Legionista ]

Turner Wiliam----> sorry za błąd chodziło mi o karwasze z setu wojownika a napisałem koturny zresztą teraz zmieniłem je na te z setu zdobywcy. A co do artefaktu to znowu moja wina, pisałem w pośpiechu przed wyjściem i pokręciło mi się wszystko ....chodziło o Krew Aresa ( nie wiem skąd ten hades he he ). Co do haruspika to specjalnie wole łuki niż włócznie ponieważ miałem już postać w zwarciu więc teraz wole spróbować na odległość.

i thx za info o Homadosie
aha a co do amuletu jeszcze mi nigdy nie padł amulet nieśmiertelnej furii może jakaś podpowiedz gdzie ci poleciał ?

22.04.2009
19:42
[147]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Amulet Nieśmiertelnej Furii często wypada z hydry więc tam radzę szukać

22.04.2009
19:55
[148]

Siver [ Legionista ]

Kreciuch89 ----> zagiołeś mnie tym co napisałeś, a to dlatego że od kilku tygodni robię średnio 100 run'ów dziennie na hydre i nigdy mi tam nie poleciał ale i tak dzięki bo to po prostu znaczy że mam mega pecha i nadal muszę męczyć hydrę.

BTW a na hydrze może paść Anionos (chyba tak się nazywa ta tarcza) ? Czy raczej w IV akcie ?

22.04.2009
21:55
[149]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Kreciuch89 furia na hydrze?eh...

Siver nie trać czasu na hydrze, Aionios i Furia od Hadesa. A co do łuków, mogłeś zrobić inną postać:)

22.04.2009
22:08
[150]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Nie mogę już edytować, niestety...
Siver masz świetnie przedstawioną różnicę haruspik łuk/włócznia:

22.04.2009
22:14
[151]

Siver [ Legionista ]

Turner Wiliam ---> Ano mogłem ale jak widziałem na SSach postaci Luppusa gdzie miał grubo ponad 10k dmg myślę że ten char da rade. Poza tym naprawdę gra się nią lekko i przyjemnie a właśnie kończę epic. A jaką klasę miałeś na myśli ?

edit : trudno racji Ci nie przyznać te SSy mówią same za siebie ale zawsze jak się łucznik znudzi można go cofnąć i zrobić go na włócznię. Na razie jednak zostaje przy walce na odległość.

Btw : nie wiem kogo to postać...jeśli twoja to gratuluje statów :P imponujące

22.04.2009
22:37
[152]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Turner Wiliam ---> ano po to mi taki amulet, żeby mieć +4 do wszystkich umiejętności, dokładnie tak jak napisałem w poprzednim poście - skąd więc twoje pytanie? Nie importuję sobie przedmiotów z innych postaci, a nie każdy ma tyle szczęścia, żeby daną postacią wyfarmić wszystkie wymarzone przedmioty! Zauważ, że jak na poziom 68, to 5200 obrażeń, to nie jest tragedia.
Postać zrobiłem całkowicie sam i dokładnie z tym ekwipunkiem, który tą postacią miałem szczęście znaleźć. I na dodatek, jak na złość zrobiłem tego haruspika na łuk - wbrew temu, że najlpeszym łucznikiem jest łowca, a haruspik, to lepszy jest na włócznię! Dajcież spokój! Nie wszyscy muszą tworzyć postacie wg. konkretnego schematu. Rytualistę też zrobiłem wbrew wszystkiemu i to jeden z moich ulubionych buildów.

edit: najwięcej satysfakcji z własnej inwencji!

22.04.2009
22:37
[153]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Siver nie moja (mój haruspik jest na 51lvl i stoi w miejscu bo zrobiłem nową postać) Ale z podobnymi statami mam łowcę, templariusza, zwiastuna, i można powiedzieć że czarodzieja.

Luppus akurat rytualistę masz standardowego. I nie powiedziałem, że coś jest nie tak z Twoją postacią, że itemy importujesz. Nikomu nie narzucam, że ma grać na włócznię i koniec, mówię tylko że taki jest mocniejszy. I to żadne wytłumaczenie, "no po to mi taki amulet, żeby mieć +4 do wszystkich umiejętności,". Jak dla mnie haruspik tyle nie potrzebuje, ani stworków więcej, ani specjalnie dużo obrażeń nie dojdzie.

23.04.2009
14:04
smile
[154]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Co do amuletu to gdzieś czytałem na jakimś forum że tam wypada więc podałem tą lokalizację. Ale widzę że to był błąd

P.S. A tak wogóle to gdzie wypada ten item??

23.04.2009
15:30
[155]

Siver [ Legionista ]

Znacie jakąś stronę polską albo anielską gdzie są wypisane wszystkie zielone przedmioty z kogo lecą itp ?

Obecnie biegam na gorgony po 300 próbach skończyłem liczyć. A podczas nich padła jedna korna zaklinacza kamienia i 3 przepaski a kajdan nadal szukam. Homadosa też szukałem ale tylko z godzinę w obozie wojennym w elizjium ale też brak rezultatu.

23.04.2009
16:31
[156]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Kreciuch89 wyżej napisałem, Hades:)

Siver z tego co wiem, to jedyny prawie w 100% pełny jest spis, który zrobił kolega Kreciuch i jest do ściągnięcia z jedynej polskiej strony o TQ (głupie forum nie pozwala umieścić linka) w google wpisz Akademia TQ, szukaj w dziale Download.

23.04.2009
16:58
smile
[157]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Miałem chwilowy zamęt w głowie i nie do końca zrozumiałem posta stąd pytałem się ponownie o furię

edit:Co do spisu to jak znajde czas to muszę go przerobić z exela na pdf. Wtedy będzie się lepiej go oglądało:)

23.04.2009
20:16
[158]

Siver [ Legionista ]

thx za info teraz tylko czekam na maila z potwierdzeniem rejestracji....i czekam.....i czekam.....i czekam, omg ile można czekać :P

23.04.2009
20:39
[159]

lazurek [ malowany człowiek ]

właśnie zwiedzam tą akademie i natchnąłęm się na termin ' achilles mod '. Może ktoś powiedzieć co daje ?

23.04.2009
20:47
[160]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Siver nie wiem czy akurat to tutaj działa, ale być może to przez końcówkę Twojego maila. Ja mam na gmailu więc nie było problemów.

lazurek więcej potworów, silniejsze; więcej i częściej pojawiają się bohaterczyki, bossowie bez obserwacji zwierzyny są nie do zabicia (dosłownie) a naszego bohatera zabijają w momencie. Dużo lepszy od x.

23.04.2009
21:01
[161]

lazurek [ malowany człowiek ]

Siver - mi przyszło po momencie ;)

Michał - aj kuszące, już lece wypróbowac :P

24.04.2009
11:40
[162]

lazurek [ malowany człowiek ]

potrzebna mała pomoc
ściągnąłem tego nowego patcha 1.20 ale nie wiem gdzie go zainstalowac
w kazdym folderze, ktory jest powiazany z TQ coś nie dzieła
a patch swoją drogą, bardzo fajnie się prezentuje

24.04.2009
19:41
[163]

Siver [ Legionista ]

Czy mógł by mi ktoś wysłać na maila listę przedmiotów zielonych z Akademii Titan Questa ?
Bo problem jest taki że zrobiłem już 2 konta na tej stronie i nie przyszedł na dwa inne maile link aktywacyjny a bez rejestracji nie da się pobrać pliku.

mój mail [email protected] będę zobowiązany

27.04.2009
00:10
[164]

Siver [ Legionista ]

Mam takie pytanie ..czy używanie xmax labo achilles modu jest uważane za cheat ? Bo w sumie na achillesie duużo łatwiej pewnie (z tego co pisze w opisie modu) znalećć MI itemy. Ja bez niego na przykład już kilka dni szukam Homadosa w pałacu hadesa i narazie bez rezultatu, a kajdany zaklinacza dropły mi po ponad pół k próbach :). A jeśli by bohaterowie występowali częściej homados pewnie już by był mój. Co o tym sądzicie ?

27.04.2009
09:39
[165]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

lazurek jakiego patcha 1,20?

Siver każdy ma inne zdanie na temat czy to czit czy nie, gra beż żadnego modu jest za łatwa. A na Achillesie jakoś specjalnie te MI nie wypadają, więc nie ma pewności, że już jest Twój. Do tego IV akt na Achillu jest b.ciężki więc zanim zabijesz Makajskiego bohaterczyka może minąć sporo czasu, jeszcze dochodzi sprawa jakości itemów: jeśli już wypadnie to i tak będzie b. słaby (z affixem i preffixem ciężko trafić), więc będzie miał może 3 podstawowe bonusy.

27.04.2009
12:35
[166]

Siver [ Legionista ]

Na razie i tak nie mam zamiaru bawić się w te mody. Kończę już legendarny łucznikiem (udało mi się na razie 11k ons sklecić) i powoli się zamierzam na jakiegoś maga bo jeszcze nigdy nie grałem na kostury. Tylko ciągle się zastanawiam kim grać. Słyszałem że duch+ ziemia to dobry wybór ale także natura + sen, lecz wydaje mi się że to bardziej na przywołania jest nastawione. Może jakieś rady na dobrego maga ?


BTW : Turner Wiliam ---> miałeś racje, trochę po farmiłem na hadesie i już mi 3 amulety nieśmiertelnej furii dropły (jeden nawet 63% dmg 23% speed).

27.04.2009
12:59
[167]

Krisu94 [ Centurion ]

Siver---> daj screena tego Twojego łucznika ze statami głównymi i pobocznymi. Jestem ciekawy jak wygląda ta postać.

27.04.2009
13:11
[168]

ambasador00 [ Konsul ]

Ja tak patrze niektore zdjecia postaci to sporo osob zostawia kilka pkt cech niewykorzystanych. Nie wiecie dlaczego? Zawsze lepiej dodac do tego zdrowia by latwiej sie gralo.

27.04.2009
13:20
[169]

Luppus [ Generaďż˝ ]

zapewne chodzi o ten patch ---> i jest on przeznaczony do podstawki
Z tego co pamiętam ostatni fanowski patch do Immortal Throne ma numerek 1.16, a 1.17 jeszcze nie wyszedł.

edit:
ambasador00 ---> ja zawsze zostawiam kilka punktów cech na wszelki wypadek, żeby można było dołożyć np. w zręczność gdybym znalazł przedmiot wymagający tych kilku punktów więcej.

27.04.2009
14:21
[170]

Siver [ Legionista ]

Krisu94 ----> tu masz screen. Ten jeszcze był robiony w pierwszym akcie legendarnego ale staty się nie zmieniły do tej pory. Ogólnie to na razie był robiony pod dmg kosztem odporności ale szczerze mówiąc łucznikowi nie są one tak niezbędne. Ma 4 śmierci na koncie z czego pierwsze dwie na normalu w pierwszym akcie :) Potem jak się już postać rozwinie to nie da się jej zatrzymać.
Jak będę miał szczęście to rozwinę jej dmg pod 14k-15k (a włócznią nawet ponad 20kons), zależy czy polecą mi dobre MI.


Titan Quest + Immortal Throne cz. 21 - Siver
27.04.2009
21:26
[171]

pocharatek [ Legionista ]

hejka.. sorry za epopeje ,ale zycze przyjemnej lektury:)
Siver - - - kilka słow co do achilles moda, nie wiem czy to najlepszy pomysl, ale moze sie myle,,, chyba ze do nabijania Xp, to tak bo od potwortkow to az sie roi.... Ale nic poza tym nie zauwazylem....otoz: odpalam Legend, chempionem i gora Wusao,,, na starcie ok pietnastu szkieletowych magow w tym dwoch generalow(sorry nie mam pamieci do nazw, w diblo byli to licze:)), kilka minut zabawy i zoltymi zostalem doslownie zasypany,,ale co mi z zoltych,,,dalej bylo tak samo: potworkow wiecej duzo silniejsze ale nic nie leci,,,, oki nadszedl czas na Tyfona.
Istna męka, bez modow lub z tym xplayer(nie mylic z xmax) zajmuje mi z jednym do minuty czasu,,,,Na achillesie meczylem sie ok 45 minut, w tym zaliczylem kilka zgonow,(nie licze ampulek ponad 200 na samo zdrowie), istne pieklo i raczej to on bawil sie mna niz ja nim:):). Ale ok udalo sie, mysle taki silny taki twardy to posypie,,, noi moja radosc z wygranej nie trwala dlugo,,, nie wypadlo doslownie nic poza kilkoma zoltymi rupieciami. POmyslalem telkin w Egipcie,, jakies 10 minut walki, 2 zgony bo ogniowa kulka brala mnie na dwa razy przy 14000Hp i 80%fire resistance, mozna bylo ich uniknac,ale bywa,,,po zabiciu podobna sytuacja jak przy Tyfonie,,, nic ciekawego nie wypadlo,, nawet zielonego nie bylo...pobiegalem jeszcze troche po egipcie i dalej nic wiec stracilem ochote,,, wniosek:: potworki sa silniejsze jest ich wiecej i do tego wiecej generalow(bossow),, ale na przedmioty sie to nie przeklada.... jezeli ktos ma odmienne zdanie to prosze pisac,,,,,

27.04.2009
21:44
[172]

lazurek [ malowany człowiek ]

jak dla mnie granie w TQ bez żadnych modów jest za wolne i nudne. Przy xmaxie można poczuć ta siekanie, wbijasz w grupe 30 besti i zaczynasz machać toporkiem. a nie biegasz kilka minut o potworka do potworka. Niby xmax jest utrudnieniem ale nijak ma się do achillesa ;P Nie dość, że siła bestii masakrycznie się zwiększa to stają się one bardziej inteligentne. Przy pierwszym odtworzeniu tego moda wryło mnie to zupełnie, wbiegam jak zawsze w grupke, akurat w parnas byłem, a tu czarodziej puszcza swój obszarowy czar ogniem. Trwa on kilkanaście sekund, więc próbuje uciekac .. ale byłoby to załatwe, jakiś myśliwi gdy znajdowałem się w centrum pułapki sam usidlił mnie w tą siatkę. Myśle, może to przypadek ? Ale tak jak miałem nadzieje, była to sprytnie zoorganizowana akcja, która powtarzali zawsze razem :P

naprawdę polecam achillesa, jeśli ktoś lubi takie wyzwania ;)

27.04.2009
22:27
[173]

Siver [ Legionista ]

Mhmm ok czyli z waszych opinji wynika że te mody to bardziej wyzwanie niż ułatwienie znajdywania przedmiotów. To może być ciekawe, może potem wypróbuje.

A tak z innej beczki trochę poszperałem po necie w poszukiwaniu dobrej kombinacji na maga. Z moich obserwacji wynikło że najbardziej popularne i chwalone klasy to Conjurer ( duch i ziemia) oraz Ritualist (sen i natura). Może ktoś grał tymi klasami i może mi coś o nich napisać ( wady, zalety, czy trudno się je prowadzi itp. Chyba że znacie inne klasy waszym zdaniem leprze to napiszcie. Czekam na porady.

30.05.2009
20:50
[174]

lazurek [ malowany człowiek ]

dobra chłopaki, pora skończyć ten miesięczny odpoczynek, pisać ! ;d

a Ci z którymi zaczeliśmy grać co tak ucichli ? Kamil i Tomek, z tego co pamiętam

31.05.2009
20:32
[175]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Ja na razie odpuściłem TQ i zabrałem się za Sacred 2: Fallen Angel. S2 jest o wiele bardziej rozbudowany, pochłania więcej czasu i nie wybacza błędów. Kilka postaci robiłem już po 6 razy, bo wyboru umiejętności nie można cofnąć jak w TQ :/
Pozdrawiam starych wyjadaczy TQ :)

02.06.2009
14:23
smile
[176]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Witam po długiej przerwie gra ktoś jeszcze z golowiczów w TQ na hamachi lub normalnych serwerach? Jeżeli tak to prosiłbym o nazwy sieci hamachi bo te stare zapomniałem :P

02.06.2009
18:08
[177]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Nie wiem czy ktoś gra jeszcze przez hamachi, a ja jak tylko przyjeżdżam do domu to często jestem w sieci, zawsze na: MiChAiLo_TqIt_SeRvEr.

03.06.2009
09:50
[178]

Zlociutki_pl [ Legionista ]

Witam
Czytalem wiekszosc watkow o Titanie. Sam gram od tygodnia, wczesniej jakos nie bylo mi dane. Gra ma klimacik i tak samo wciaga jak Diablo, a nawet pare rzeczy jest fajniejszych. JAko ze jestem milosnikiem brutalnej sily:)( barbarzynca diablo 2, i warrior WoW) robiac 1 postac, wybor byl oczywisty, wojownik z ktorego po chyba 30 poziomie zrobilem zdobywce. Gra sie nim bardzo nierowno, w tej chwili jestem juz na epicu 51lvl, i musze przyznac ze epic mi lepiej idzie niz normal. Na normalu wiele wiele zgonow ktorymi notabene sie nie przejmuje bo i po co ??. Tutaj link jak rozdalem skille
Gra sie nim dziwnie Tylko bossowie sprawiaja mi wielka trudnosc, mianowicie Tyfon i Hades ( moze troszke Chimera) reszta pada bez zadnych problemow. Jak widac z kalkulatora, daze do postaci kolosa, jestem ciekaw jak ona dziala mimo ze to -15% do predkosci poruszania sie. Itemow mam juz troszke fioletowych w tym 2 bronie ( CIerpieni) ktore pieknie sie spisuja dla Duala ( poki co 800ons) Troszke farmilem na epicu na 2 pierwszych telkinach, pare fajnych rzeczy zdobylem. w tym czesc do setu z kosci czy cos w tym stylu. Nastepna postac zamierzam zrobic elementaliste a potem moze tak "slynnego" tutaj har... cos tam :). WIem ze troszke pozno zaczalem grac w ta gierke, ale dopiero teraz ja zuawazylem. CO moge powiedziec ze mimo paru bledow i tak sie gra bardzo bardzo przyjemnie. Przeczesujac ten watek i inne nie trafilem zbyt wielu opisow wojownikow czy zdobywcow. Czy ta klasa jest az tak slaba?? bo tak jak pisalem mimo tych trudnosci z bossami, Zdobywca roznosi te potworki ze az milo. Zycia na ta chwile mam 5.5k many pod 1k. Itemki zbieram coraz lepsze. Moze jeszcze dzisiaj spotkam sie z epickim Tyfonem i zobaczymy co z tego wyjdzie :). WIem jedno ze jest to klasa gdzie bardzo istotnym jest zeby miec dobry stuff.
P.S. Wie ktos moze gdzie moge znalezc reszte koscianego setu ?? najbardziej mi chodzi o helm i ochraniacze.

04.06.2009
09:58
[179]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Zlociutki_pl ---> wszystko pięknie ładnie, ale wytłumacz mi jedno: po co ci Mistrzostwo obrony jeśli walczysz dwoma broniami? No kurcze jeśli już zdecydowałeś się na zdobywcę, to bez tarczy tracisz cenne umiejętności. Moja rada jest taka: załatw sobie jakąś tarczę i skoryguj umiejętności u czarodzieja. Proponuję coś takiego:

04.06.2009
11:19
[180]

Zlociutki_pl [ Legionista ]

troszke masz racje :) ale pare umiejetnosci z obrony sie przydaje nawet na 2 bronie, wspomniany kolos, ktorego juz mam i musze powiedziec ze tyfon pada w 30 sekund(sztandar i kolos) wypijam moze z 2-4 butle zycia, wiecej mi zajmuje dojscie do niego. Kolejna redukcja wymagan do zbroi oraz adrenalinka ktora w polaczeniu synergiami daje ostrego kopa. moze i bledniee wzialem ta obrone, ale poki co na epicu mi idzie lepiej niz na normalu. Teraz farmie tyfona zeby cos ciekawego rzucil, juz z 20 runow i nic w sumie dobrego.
Ponawiam pytanko czy ktos wie gdzie pada caly set kosci ??.
Nie mowie ze nie, bo mozliwe ze na legendary sie na tarcze przestawie, wszystko to jest kwestia otwarta. Chce teraz wymaksic kolosa, sztandar i synergie do niego oraz wszystko do adrenaliny. Mam juz nawet calkiem calkiem stuff, jak na ten lvl wieczorem wrzuce jakies screeny.
Do takiego czegos bede dazyl, jeszcze troszke pracy przede mna, ale mysle ze bedzie to dobry woj :)

04.06.2009
12:32
[181]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Zlociutki_pl Cały set wypada tam gdzie znalazłeś jedną część ( nie pamiętam dokładnie ale wydaje mi się, że można go mieć już od 1 aktu (Talos, Telkin).
Jeśli nie grasz z nieoficjalnym patchem (1,16) to nie maksuj synergii sztandaru, gdyż nie działa (jest zbugowana) - szkoda nawet 1 punktu.
I nie wydaje mi się, aby Tyfon na epiku i do tego bez żadnych modów był jakimś wyznacznikiem.

04.06.2009
14:53
[182]

Zlociutki_pl [ Legionista ]

a jesli zainstaluje tego patcha to cos strace czy dalej bede mial swoje postacie i karawaniarza??
tak wlasnie mi sie wydawalo ze wypadl na 1 telkinie ale nie jestem pewien. Dla mnie jest wyznacznikiem bo z Tyfonem na normalu sie umeczylem jak cholera. a teraz nie mam takich problemow. to zaraz odejme pkt z tej synergi i dodam do czegos innego.

04.06.2009
20:28
[183]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Zlociutki ---> patcha 1.16 możesz śmiało instalować pod warunkiem, że masz dodatek Immortal Throne. Ja nie miałem problemów i wszystkie postacie się uchowały razem za schowkiem. Aha, co do buildu, to w Szał Bitewny tylko 1 punkt, nie więcej :) Za to możesz zainwestować w Zawołanie Bitewne bodajże, które działa cały czas i daje ekstra ochronę. Znaczy się w podstawę jeden punkt, w pierwszą synergeię nic i w drugą max. Dostajesz ochronę przed przerwaniem działania umiejętności, zamrożeniem itp. Gdybyś miał tarczę to pierwsza synergia dała by ci ekstra shield blok, na ale jak nie masz tarczy to nie ma sensu inwestować. No i jeszcze można polecić Róg Wojny, przydaje się czasami, zwłaszcza na bossów. Z tego co się orientuję patch 1.16 naprawia również tą umiejętność (oprócz Sztandaru). Chyba że mi się coś pomięszało ;)
Pozdrawiam

04.06.2009
21:57
[184]

Zlociutki_pl [ Legionista ]

Luppus mam prosbe odezwij sie do mnie na gg3149693 :) pogadamy o Titanie. Mam dodatek.

06.06.2009
09:37
[185]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

Witam.
Zainstalowalem TQIM. Wszystko smiga idealnie na najwyzszych detalach. Ale... co jakis czas gra łapie straszna zawieche. Wszystkie patche wgrane i nawet zmniejszenie detali nie pomaga. Wszystkie inne gry dzialaja bez problemow, tylko z ta jest cos nie tak. Jest na to jakies rozwiazanie ?

06.06.2009
23:16
[186]

Luppus [ Generaďż˝ ]

NequliX ---> Prawdopodobnie chodzi o to, że gra co jakiś czas doczytuje lokalizacje. Z tego co pamiętam to są to stałe miejsca, np. obozowisko potworów za Parnasem. Wtedy gra tak jakby się zawiesza na kilka sekund i wraca do normy. Jeśli o to chodzi to jest to normalne w TQ i nie ma co się przejmować.

Zlociutki ---> mam trochę mało czasu, dlatego lubię forum i staram się tutaj komunikować. Poza tym zadając tu jakieś pytanie możesz dostać kilka ciekawych odpowiedzi, albo ktoś może mnie poprawić gdybym się mylił. GG używam bardzo żadko, a czasu za wiele nie mam, no i nie gram już w TQIT. Sorki. Pisz tutaj na forum :)

07.06.2009
19:50
[187]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

Cholera...jak wy zabiliscie tyfona ? :O Gram wojownikiem i nie da rady :P

07.06.2009
23:57
[188]

Zlociutki_pl [ Legionista ]

nie wiem czy epic jest wyznacznikiem ale na normalu sie wiecej umeczylem niz na epicu, dochodze juz do hadesa 56 lvl i nie moge powiedziec bo gra mi sie super. Kolos plus sztandar wszystko pada.
Luppus tak jak pisalem wyzej moze i przerobie sie na tarcze( kwestia zebrania itemow, widzialem ze set dla legionisty daje rade) poki co adrenalinka + plus 2 bronie czasami sztandar no i kolos na bossy daje swietne efekty a i znalazlem dobra macke wiec dalem 1 pkt w mozliwosc stuna od macek i musze przyznac ze daje rade.
NequliX kup zwoj wampiryzmu, gdy wbiegasz do tyfona, lecisz w prawo do 1 kapliczki bieglosci, potem w lewo po ciernie nastepnie troszke wyzej po odmrozenia i wyzej po walki omijasz od prawej polnocna statue, stawiasz sztandar i jedziesz tyfona gdy bedziesz kolo niego dajesz zwoj wampiryzmu i grzejesz go do oporu. uciekasz tylko przed atakiem meteorytow czy cholera wie czego ale to i tak nieznacznie na bok bo to uderza praktycznie punktowo, i tylko centralne przyjecie na klate Cie powali. Napisz co to za wojownik jak rozdane skille. Tez nim gram i wiem ze na Tyfonie(normal) to myslalem ze mnie krew zaleje.

10.06.2009
20:56
smile
[189]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Mam pytanko jest może jakiś sposób żeby sprawdzić sobie szanse na wypadnięcie danego MI od danego potwora?? Pytam się bo cholernie mnie ta kwestia ciekawi.

BTW Autor poniższego wątku musiał w jakiś sposób się dowiedzieć o szansach na wypadnięcie
itemów

11.06.2009
17:30
[190]

Mukarito [ Legionista ]

Witam, jestem nowy na tym forum i prosiłbym jakichś "starych wyjadaczy" aby mi pomogli w kilku sprawach (np. co do Hamachi - pokojów , tego patcha v1.16) pod nr. gg: 7712699
W TQIT gram już około rok :)

11.06.2009
20:50
smile
[191]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Mukarito-----> Co do Hamachi to już mało osób na nim gra z tego forum. Możesz spróbować dołączyć się do forumowej sieci: TQIT_forum_GOL haslo:gOl.

12.06.2009
13:29
[192]

Mukarito [ Legionista ]

Już znalazłem serwer Hamachi pod TQIT 1.17, co prawda nie polski ale od czego były lekcje w szkole ;)

08.07.2009
22:15
[193]

Adri91 [ Junior ]

Słuchajcie, niedługo dostanę kompa z konfiguracją: Intel Dual Core E5200, GF 9500 GT, 2GB Ramu, i tu pytanie... Czy to pociągnie TQ na maks. detalach na maks. rozdzielczości itp?

09.07.2009
14:46
[194]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Adri91 ---> to zależy na jakiej rozdzielczości. W 1280x1024 powinno dać radę.

09.07.2009
19:15
[195]

Adri91 [ Junior ]

heh, dzięki za odp., widzę, że jednak ktoś tu zagląda mimo, że ostatni post z miesiąca wcześniej :P

09.07.2009
22:43
[196]

newbiak [ Junior ]

Słuchajcie jestem nowy i mam 55 lvl niedługo legendarny naczytałem się dużo ale dalej nie wiem co powinien nosić czempion. Prosiłbym doświadczonego czempiona o rade chodzi mi o konkrety! Dodatkowo chiłbym zaznaczyć że w t gram niecałe 2 tyg i mam bardzo duzo dedow wiecie bledy i tak dalej cos okolo 100 prosze o zrozumienie ze stworzylem takze drgą postać tamtą jestem w 3 akcie w Chanagan i jest 0 dedów dziękuje za wyrozumiałość czekam na odpowiedź.

P.S Noszę obecnie dwa pierścienie Alke dające procentowo do siły i zdrowia z Kredo Gladiatora noszę napierśnik Gleaviana 1 do Wojny Artefakt Druidyczny wieniec czekam na Królobójce amulet Obol daje sporo do resów. Nagolleniki sporo defa i dodają 13 % do obrażeń hełm 1 do natury Siła dziczy miecz herold żałoby a drugi podbijający procentowo obrażenia 31 % do obrażeń bardzo potrzebne cos co daje odp. na kłute ponieważ na legendarnym wynosi ona równo -100%!!!! Mam nadzieje że zrozumiecie moje nobstwo ;/!

09.07.2009
22:45
[197]

newbiak [ Junior ]

Przepraszam za spam ale chciałbym dodać że nosze kajdany zaklinacza kamienia normalne będę na epickie czyhał może.

10.07.2009
08:34
[198]

newbiak [ Junior ]


[99]
Wacus567 [ Level: 1 - Junior ]

Gra jest z drugiej ręki chyba przegrana z oryginału, ale głowy nie daje. Po wejściu na internet w grze daje "odśwież" i wyskakuje coś takiego
[URL=][IMG][/IMG][/URL] . cokolwiek dam i tak wywala mnie z gry. A po hamachi grać tez nie mogę. Próbowałem ustawić tak jak tu była wskazówka ale ni chu chu. Więc nie wiem już co mam robić.

Ciałbym powiedzieć ze kupilem orginalna zlota edycje prosto z sklepu i mam identyczny problem mam windowsa Viste

12.07.2009
12:10
[199]

Luppus [ Generaďż˝ ]

newbiak ---> ja mam aktualnie Zdobywcę na 55 poziomie i właśnie tłukę po raz n-ty Tyfona, który nie bardzo chce sypać przedmiotami :/ Odnośnie ekwipunku, to niestety nie napiszę ci nic konkretnego. Postaraj się o epickie kajdany zaklinacza kamienia i włóż do nich epicką siłę Heraklesa z bonusem +20% obrażeń, w sumie do wszystkich zielonych przedmiotów można taką wsadzić. Jeśli masz problem ze zrobieniem takiej, to najłatwiej składać ten relikt w przedmiocie i masz gwarację, że taki bonus wyjdzie :) Na nogi można założyć Nagolenniki Ateny - zwiększają obrażenia i szybkość oraz mają niezłe odporności. Łatwo znaleźć amulet dający sporo do siły i zdrowia, a następnie włożyć do niego epicki ząb drapieżcy z premią +15% obrażeń. Broń i reszta wg uznania, w sensie - co znajdziesz :) Ja teraz latam z jakąś zieloną maczugą, hełm dający +1 do wszystkich umiejętności, pierścienie z bonusem do siły i jakaś fioletowa zbroja. Artefakt mam dajej ten sam, Całun Wiecznej Nocy.
Co do tego błędu, to nie mam pojęcia o co chodzi.

12.07.2009
21:59
[200]

Mukarito [ Legionista ]

O Luppus jeszcze gra a myslałem, że juz nie ;)
Zróbmy serwer na hamachi dla 1.17 ;)

13.07.2009
13:19
[201]

Luppus [ Generaďż˝ ]

No gram czasami, ale bardzo nieregularnie, tak że ciężko się ugadać na hamchi. Ja narazie gram na wersji 1.16

14.07.2009
16:34
smile
[202]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus
To ty dalej ciśniesz zdobywcą??:)
Mój zatrzymał się na 64lvl, jest pod sfinksem i zachowuje się jak ogórek w zalewie - kisi się. Zaliczyłem nim ponad 30 zgonów i odechciało mi się nim chodzić

Obecnie zajmuje się zbójką. Ma 60lvl i farmi gorgony w poszukiwaniu kzk. I co najlepsze - bez zgonów:D

edit: cholerne literówki

16.07.2009
11:24
[203]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch ---> ano dalej pogrywam zdobywcą :) Kilka razy padłem, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Zbója też gdzieś mam, może jeszcze kiedyś nim pogram, ale zmienię z łuku na włócznię.

22.07.2009
17:14
smile
[204]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Luppus serdeńko miałbym do ciebie jedną prośbę. Tak się składa że przygotowuje obecnie build na rytualistę. Zamierzam jego rozwój pokazać na 4 sposoby. Jednym z nim jest mag, który stoi z boku, podczas gdy zwierzaczki rozwalają wszystko. Z tego co wiem to twoja "Dancing Wolf" walczyła w ten sposób i tu jest moje pytanie: czy mógłbyś napisać odpowiedni build na 75 lvl na taką postać oraz podać jakie itemy ma nosić taki mag? Byłbym wielce zobowiązany i jedynie jak się mogę odwdzięczyć to to, ze umieszczę informację, że build na ten typ rytualisty był twojego pomysłu

Wchodzisz w to?

23.07.2009
21:17
[205]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch89 ---> ja mniej więcej tak planowałem zrobić moją Rytualistkę
Odnośnie ekwipunku, to pasuje mieć +4 do wszystkich umiejętności i przedmioty zwiększające obrażenia dla towarzyszy (pierścienie, amulet, kostur). Zbroję polecam odzienie Kalipso, amulet na który poluję to bodajże święty hormos konwokacji (zielony, daje +2 do wszystkich umiejętności i dobry bonus dla towarzyszy: +do obrażeń całkowitych i konwersja obrażeń na zdrowie). Jeśli nie masz takiego to musisz skądś wyskrobać +2 do wszystkich umiejętności. Reszta ekwipunku powinna dawać odporności, aby nie było kary. Odnośnie cech, to trzeba sporo dać w inteligencję, trochę w energię i zdrowie, tak aby mieć ponad 10k zdrowia i ponad 1k energii.

edit: przedmioty z bonusem dla towarzyszy łatwo znaleźć u handlarzy :)

24.07.2009
18:51
smile
[206]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Wielkie dzięki. Odwaliłeś kawał dobrej roboty

Co do amuletu to musisz znaleść z prefixem boski( nawet mam taki amulet ale z sufixem potęgi) gdyż prefix święcony daje+1, a boski - jak się logicznie nasuwa - +2 :)

27.07.2009
22:01
[207]

lazurek [ malowany człowiek ]

jak zagrać w Titana jeśli nie mam w domu płyty ale jest zainstalowany na komputerze ?
instalacja jakiegoś cracka pomoże ?
czy jeśli już takie coś zainstaluje będę mógł nadal grać na necie ?
skąd takiego coś ściągnąć ?

28.07.2009
17:33
smile
[208]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Jeśli posiadasz oryginała, to możesz sobie spokojnie cracka ściągnąć. Nic się złego nie stanie, a dzięki tej prostej operacji nie trzeba będzie za każdym razem wkładać płyty do napędu, kiedy najdzie cię ochota na ubicie kilku satyrów. Sam tak postąpiłem i nie mam z tego powodu żadnych komplikacji.

28.07.2009
18:35
[209]

lazurek [ malowany człowiek ]

wiem, że google nie boli ale może dasz linka do takiego sprawnego i bezpiecznego cracka ;)
dodatek 1.15

edit : dobra mam, dzięki

28.07.2009
23:03
smile
[210]

lazurek [ malowany człowiek ]

pytanie do Michała Turnera
jak zrobić, tak jak masz na jednym ze screenów, że wszystkie potiony są na jednym kwadraciku ?

29.07.2009
14:52
[211]

Luppus [ Generaďż˝ ]

lazurek ---> jeśli chodzi o grę bez płyty, to mogę tyle powiedzieć, że w moim przypadku na wersji 1.16 nie pyta się o płytkę w napędzie. Kwestia tylko na jakiej wersji chcesz grać. Polecam jednak 1.16 lub 1.17 - zawsze możesz patcha odinstalować :)

29.07.2009
16:41
[212]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

lazurek nie wiem czy będzie działać z 1,15 na wszelki wypadek innych nie sprawdzaj, tylko infinite potions stacking:

29.07.2009
17:18
[213]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Mam takie pytanko - Mam Polską wersję podstawki TQ, grałem sobie na niej od jakiegoś czasu, ale chcę się przerzucić na Anglojęzyczne TQ:IT - Czy postać z w/w Polskiej podstawki będzie "chodzić" na anglojęzycznej grze? Oczywiście mówimy o tej samej wersji gry (Ostatnia, czyli chyba 1.30)

29.07.2009
18:37
smile
[214]

Kreciuch89 [ Konsul ]

edit: nie ten wątek

29.07.2009
19:22
[215]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

Dycu ---> Tak, chociaż nie wiem, czy akurat dodatek angielski będzie działać z polską podstawką.

29.07.2009
21:15
[216]

Mukarito [ Legionista ]

Faolan --> będzie działać tyle, że akt IV będzie po angielsku i nowe przedmioty z TQIT będą także nie po polsku

30.07.2009
10:48
smile
[217]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Faolan - O, to widzę że z postacią nie będzie problemu - tam mi wsio rybka co będzie po angielsku, a co po polsku, byle postaci nie tracić : )

31.07.2009
18:13
[218]

venom_85 [ Junior ]

Witam :)

W TQ-IM gram od miesiaca. Gra jest super. Gram Zwiastunem, mam 41 poziom. Wlasnie znudzilo mi sie farmienie Tyfona i poszedlem do Hadesu.

W zakladce portali pokazuje mi portal na Olimpie, ktory nie jest aktywny. Gdzie znajde ten portal, zeby go aktywowac?

31.07.2009
19:49
smile
[219]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

venom_85--------> Ten portal nie istnieje, na olimpie jest tylko 1 fontanna reinkarnacji(ta na samym początku). Symbol portalu na Olimpie zawsze będzie przyciemniony.

31.07.2009
20:34
[220]

venom_85 [ Junior ]

Rippo89 - Szkoda, choc w sumie Tyfon nie dal nic ciekawego dla mojej postaci, a nabilem na nim (w Olimpie) 2 poziomy :D

Znacie moze jakis interesujacy mod, ktory dawalby dodatkowy akt/misje, ale zeby niczego nie zmienial w rozgrywce (nie dawal zadnych bonusow "ala chitowych").

31.07.2009
20:37
[221]

lazurek [ malowany człowiek ]

znane mi są dwa mody które podrasuję Ci trochę wrogów
jeden ich potroi, drugi sprawi że pojawi się sporo lepiej myślących bosów, tych oznaczonych brązowym kolorem
jest też oddzielna kampania, już nie pamiętam jej nazwy

01.08.2009
14:47
smile
[222]

Kreciuch89 [ Konsul ]

A ja jeszcze mam jedno pytanko do Luppusa w sprawie jego "Dancing Wolf", a mianowicie - możesz mi powiedzieć, czym wzmocniłeś zielone itemki? Czy są tam relikwie z bonem do resisów, zdrowia czy czegoś jeszcze innego? Potrzebuje tylko to wiedzieć i w zasadzie build na rytuala maga gotowy:)

02.08.2009
10:11
[223]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Kreciuch ---> w pierścienie można dać krew demona, albo lepiej bukłak Dionizosa, bo dodaje do zdrowia i daje odporność na obrażenia. Ogólnie warto wkładać relikty dające do zdrowia i z odpornościami, ewentualnie zwiększające inteligencję.

02.08.2009
21:23
[224]

venom_85 [ Junior ]

Jakis czas temu wyskoczyl mi Artius Wspaniały - do czego on sluzy?

Jakie pierscienie lepiej nosic? - Dajace odpornosci czy bonusy do zdrowia i/lub energii?

03.08.2009
15:21
[225]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Najlepiej nosić pierścienie dające bonusy do obrażeń :)
Artius Wspaniały to tylko taki żart twórców gry. Takich listów znajdziesz jeszcze więcej, ale są one do niczego nie potrzebne.

04.08.2009
14:34
[226]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Najlepiej nosić takie pierścienie, jakie pasują do Twojej postaci. Od co.

A Ja mam takie pytanie - gram sobie z dziewuchą w TQ, ale czasami pograłbym sobie sam - ino TQ tak naprawdę jest bardzo prostą grą i jak na razie można się w miarę pobawić tylko we dwójkę. W Diablo była możliwość żeby grając w pojedynkę przy pomocy konsoli "utrudnić" grę dostosowując jej poziom trudności do większej ilości graczy. W TQ też jest taka możliwość?

04.08.2009
16:05
[227]

venom_85 [ Junior ]

Poszukuje:

- Całun Wiecznej Nocy

- Zwój snów

Chcecie sie za cos wymienic? Albo pamietacie gdzie wypadaja formuly na te artefakty?

04.08.2009
18:01
[228]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Dycu ---> są mody, które albo wzmacniają przeciwników, albo zwiększają ich liczbę. Pierwszy nazywa się playersX, a drugi X-monster.

venom_85 ---> nie mam niestety takich zwojów. Poza tym chcąc się ze mną połączyć musiałbyś mieć wersję 1.17

04.08.2009
22:24
smile
[229]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Luppus - Ale jakbym zainstalował takiego moda, to normalnie mógłbym grać z białogłową która takiego moda nie ma? Nie chciałbym żeby, gdy będziemy grać razem, było 6x więcej przeciwników*, bo Ja miałem chęć zainstalowania sobie moda : P


* Głównie ze względu na jej sprzęt, który i tak ledwie TQ ciągnie na ostrych zacinkach.


PS - Zakładamy że to Ona, nie mając żadnych modów zakłada grę : )

05.08.2009
10:02
[230]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Dycu ---> playersX działa w ten sposób, że podmienia się plik w katalugu z grą. Jeśli chcesz grać bez moda, to po prostu przywracasz plik. Ja robiłem w ten sposób, że do oryginalnego pliku dopisywałem rozszerzenie .bak i wklejałem plik zmodowany. Jak chciałem grać bez moda, to zmodowany plik kasowałem i usuwałem z oryginalnego pliku rozszerzenie .bak. W przypadku x-monster nie trzeba robić takich akcji, bo żeby uruchomić tego moda należy przed uruchomieniem właściwej gry, w menu wybrać własną grę i wskazać x-mod. Jeśli tego nie zrobisz, będzie działać normalnie.

Wczoraj farmiłem na gorgonach i udało mi się znaleźć legendarne KZK - nie rewelacyjne, ale przyzwoite. Dzisiaj będzie farmienie na Hydrze i Telkinie, cel 2x Wola Apollina. Kolejna sprawa, to taka, że szukam jakiejś dobrej zbroi dla mojej Haruspiczki, bo Homados po patchu stracił swoje zalety. Michał wklejał tu screena łuczniczki z ciekawą zbroją MI, ale jakoś nie mogę jej tu znaleźć, jeśli ktoś wie lub pamięta, to prosiłbym o info, jak się nazywa ta zbroja i gdzie ją można znaleźć. Jeśli macie też propozycje czegoś na głowę i nogi dla łuczniczki, to również prosiłbym o info.
Z góry dzięki, pozdrawiam.

edit: znalazłem link do tych przedmiotów które szukam:
jeśli wiecie jak się nazywają i gdzie można je znaleźć to prosziłbym o odpowiedź :)

05.08.2009
13:47
[231]

Krisu94 [ Centurion ]

Luppus---> ta niebieska zbroja to Kirys Ismeny, wypada z Lamii w IV akcie. Jej stałe bonusy to premia do obrażeń kłutych i odporność na wcześniej wspomniane obrażenia. Na nogi proponuję Nagolenniki Tygrysoczłeka (spory bonus do szybkości ataku), a na głowę Czapkę Anaplekte (odporność na żywioły) lub Hełm Watażki (bonus do siły i zręczności). Oczywiście zdobycie tych wszystkich przedmiotów z dobrymi prefixami i suffixami zajmie kilkadziesiąt godzin farmienia.

05.08.2009
18:04
[232]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Dzięki Krisu94, jeszcze mnie ciekawi gdzie zapolować na Czapkę Anaplekte i jakiś dobry zielony łuk.

05.08.2009
19:04
[233]

Krisu94 [ Centurion ]

Luppus---> Czapeczka Anaplektę wypada w IV akcie z Keresów. Co do łuku to ja polecam weterański styksowy łuk orła (można go znaleźć u kupców w IV akcie) lub jeżynowy łuk (wypada z tych żab na plaży w Rodos, nie pamiętam już jak się nazywają).

P.S Wrzucić screena Haruspika.

05.08.2009
19:46
[234]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Dzięki jeszcze raz Krisu. Screen --->

Włączony jest trans rekonwalescencji, sztuka łowów i ziołowy lek.


Titan Quest + Immortal Throne cz. 21 - Luppus
05.08.2009
20:10
smile
[235]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Luppus------> Dokładnie jak powiedzieli koledzy wyżej szukaj Kirysu Ismeny. Sam go szukam a dokładniej "Moloszy Kirys Ismeny Polany" Cgyba najlepsza zbroja dla postaci idącej w obrażenia kłute.

05.08.2009
20:15
[236]

Krisu94 [ Centurion ]

Bardzo dobry jest również Moloszy Kirys Ismeny Bogów, ale jeżeli uda Ci się znaleźć chociaż jeden z nich to będzie spory sukces.

P.S A ty Rippo jaką grasz postacią?

05.08.2009
20:35
[237]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

Ponownie kończę mojego Czempiona i zaczynam Haruspika.

06.08.2009
11:15
[238]

venom_85 [ Junior ]

Rippo89 - Jak Ci sie gralo Czempionem? Bo wg mnie to slaba postac. Oprocz serca debu (bez ktorego tak na prawde mozna sie obejsc) nie ma nic ciekawego w mistrzostwie Natury.

Moze wiecie co trzeba zrobic, zeby nad przeciwnikami bylo wyswietlane ile zadalem obrazen (domyslam sie, ze trzeba zainstalowac jakiegos moda). Chodzi mi o cos takiego (o liczby nad Hadesem):

06.08.2009
12:10
[239]

Luppus [ Generaďż˝ ]

kurcze, jakoś Sacred 2 tak nie wciąga jak TQIT. Grałem niedawno w S2, ale TQ jest fantastyczny w swej prostocie. Wróciłem i mam ambitny plan rozwinąć moje najlepsze postacie do 70 poziomu lub wyżej, haruspika i zdobywcę. Haruspik już jest na 69 poziomie, zdobywca dopiero na 61, choć mam drugiego na 67, ale było kilka pomyłek więc go odstawiłem.

Rippo89 ---> haruspik ci się na pewno spodoba. Szybki jest :)

venom_85 ---> jak to nie ma nic ciekawego w Naturze? Wilki są świetne i plaga nie najgorsza. Odświerzenie też się przydaje.

06.08.2009
12:19
[240]

Faolan [ Człowiek Wilk ]

venom_85 --> na żółto zazwyczaj wyświetlane są nad przeciwnikiem obrażenia krytyczne, które mu zadałeś, na czerwono jeśli zostały zadane Tobie. Trzeba to włączyć w opcjach gry, o ile się nie mylę.

06.08.2009
13:49
[241]

Mukarito [ Legionista ]

Mam pytanko: Nowa Śmierci u licza to jest takie coś, co uruchamia się podczas obecności przeciwników obok niego czy to co "leci i wybucha" na 6 metrów (pocisk)? Bo nie odróżniam tego :P

06.08.2009
17:28
[242]

venom_85 [ Junior ]

Luppus - Gralem Chempionem i zaliczylem nim kilka zgonow. Bez Serca Debu i Odnowy spokojnie mozna sobie poradzic - od czego sa miksturki. Wilki - nigdy nie przekonalem sie (i chyba nie przekonam) do towarzyszy w takich grach. Jezeli chodzi o Plage - daje efekty, ale wolno sie regeneruje. I zanim przejdzie na innych to zabijam wroga, na ktorego ja rzucilem. Poza tym nie lubie ciagle rzucac czarow. Lubie robic sieke, a Zwiastun, ktorym gram, jest do tego stworzony. Wybralem Trans Empatii, choc (chyba) wszyscy polecaja dla tej postaci Trans Gniewu.


PS Wlasnie zabilem Hadesa - bulka z maslem. Trwalo to okolo 15 sekund.

07.08.2009
08:35
smile
[243]

Kreciuch89 [ Konsul ]

Mam pytanko: Nowa Śmierci u licza to jest takie coś, co uruchamia się podczas obecności przeciwników obok niego czy to co "leci i wybucha" na 6 metrów (pocisk)? Bo nie odróżniam tego :P

Nowa śmierci wygląda tak, jak aura śmiertelnego chłodu. U licza aktywuje się ona raz na jakiś czas( albo ten zdechlak aktywuje ją kiedy mu się podoba) i redukuje bodajże zdrówko przeciwników

08.08.2009
20:33
[244]

Luppus [ Generaďż˝ ]

Słuchajcie, ciekawi mnie jeszcze łuk ze screena w tym linku a dokładnie, jak się nazywa i gdzie go szukać. Na razie znalazłem 4 jeżynowe łuki, ale żaden nie miał nic ciekawego poza szybkością ataku (jeden dawał nawet +56% szybkości). Z lamii na razie wypadają mi tylko Hełmy Ismeny, o kirysach nie widu ni słychu. Gorgony dały trochę kiepskie kajdany i Wolę Apollina i na razie tyle. Czy Naszyjnik Nieśmiertelnej Furii wypada tylko u Hadesa, czy można go znaleźć w całym IV akcie? Nie chce mi się chodzić do Hadesa póki co i chciałbym się dowiedzieć, czy można owy naszyjnik znaleźć gdzie indziej.
Pozdrawiam :) Może dzisiaj dobiję do 70 poziomu. Kurcze, napiszcie też na jakiej wersji gracie i może pofarmimy przez Hamachi.

09.08.2009
09:23
[245]

Turner Wiliam [ Pretorianin ]

Luppus Nadprzyrodzony łuk, od jeźdźców pustyni(chyba tak się nazywają (Dune Riders)) II akt, te takie "żaby" w kapturach czerwonych bądź bez, na hienach jeżdżą. Najlepiej szukać w okolicach Fajumu. Naszyjnik najszybciej na Hadesie, teoretycznie powinien być możliwy do odnalezienia w całym akcie (na 1,17 pewnie i na Hydrze go znajdziesz), możesz np., u Charona pofarmić. Co do Hamachi, to pewnie tylko Ty grasz na 17. Pozdrawiam.

09.08.2009
11:53
[246]

lazurek [ malowany człowiek ]

jeśli dałbyś cynk, skąd zassać tego patcha to mógłbym z Tobą pobiegać ;)

09.08.2009
12:56
[247]

Mukarito [ Legionista ]

Np. stąd ;)

09.08.2009
14:49
[248]

Luppus [ Generaďż˝ ]

lazurek ---> tu masz linka do wątku z patchem 1.17

09.08.2009
15:32
[249]

lazurek [ malowany człowiek ]

a z tych najważniejszych rzeczy co jest poprawione/ulepszone ?
mój angielski nie jest celujący ( mimo, że miałem 6 na koniec gimazjum :P ), i trochę męczy mnie czytanie tego

edit : zaczynając nową postać, ze snem zdąrzyłem już zauważyć, że trochę częściej wypadają przedmioty, i jest nowy relikt. Chociaż to wypadanie to może przypadek .. szkoda też, że udało mi się już głupio zginąć tym wieszczem :(

09.08.2009
18:13
smile
[250]

Rippo89 [ Arbiter elegantiarum ]

250 POSTÓW KOLEJNA CZĘŚĆ UTWORZONA ZAPRASZAM

*************************************************
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9365671&N=1
*************************************************

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.