
FreshPrincee [ Legionista ]
TV, DVD, SAT jak to spiąć do kupy ?
Wymieniłem prawie cały sprzęt video i mam problem jak to spiąć
Zestaw
TV (3 hdmi, composit 2x, scart 2x, antenka)
DVD (hdmi, composit 2x, scart 2x , antenka 2x)
Tuner (composit 2x, scart 2x , antenka 2x)
W tv chyba nie mam AV a DVD nie widzi mi gdy szukam programów muszę przełączać się na composit i żonglować pilotami. Chciałbym to podłączyć tak żebym mógł nagrywać i programy z TV naziemnej jak i z satelity na DVD.
(antena analog -> tuner -> dvd -> tv ?)
Poproszę również 2 wariant dla tunera HD najprawdopodobniej będzie to AZbox HD, chciałbym to już wtedy wszystko spiąć kabelkami hdmi
Idę się pobawić ale liczę że szybko mi pomożecie ;)
FreshPrincee [ Legionista ]
Nie ogląda nikt telewizji ?
mycha921 [ Invisible ]
Trochę to skomplikowane.
Czym ty chcesz nagrywać programy? Będziesz mieć AZbox HD z PVR ?
FreshPrincee [ Legionista ]
Chcę nagrywać nagrywarką DVD ma dysku/płytach.
maviozo [ Man with a movie camera ]
Ja bym zrobił tak.
Tuner -scart->DVD->scart->TV
Przy hd jest problem nieco większy choć nie do końca.
DVD<-scart-<tuner HD->hdmi->tv
Chyba tak.