GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rozciagniety obraz na TV

05.01.2009
18:05
[1]

Cartman___ [ Konsul ]

Rozciagniety obraz na TV

Mam TV LCD Samsunga HD READY. Tam obraz ustawiony na 16:9 . TV z kablowki jest rozszerzona na boki jakby, zakupilismy TV Cyfrowa z UPC i dali dekoder. Na nim ustawilem 16:9 i tak mam rozciagniety obraz . Co jest ku^%$ ? Myslalem ,ze tv cyfrowa jest w 16:9 a tu ch*j ! Ciagle razciagniety obraz , ludzie sa grubi . Dopeior jak dam na 4:3 to jest ok ale wtedy mam po bokach czarne pasy. Czy ku&%^ kazdy tak ma ?! Jak to gowno ustawic aby bylo ok ?

05.01.2009
18:07
[2]

Volk [ Legend ]

No niestety - albo grubasy albo czarne pasy.

05.01.2009
18:07
[3]

Salado. [ Generaďż˝ ]

normalka, większość programów jest w 4:3 i nic na to nie poradzisz, musisz skalować do 16:9

05.01.2009
18:08
smile
[4]

_MaZZeo [ Senator ]

05.01.2009
18:09
[5]

Cliffton [ Generaďż˝ ]

Tylko dlaczego do cholery nie robią już telewizorów 4:3? Niby możesz kupić 16:9 i przestawić sobie na 4:3, ale jest wtedy świadomość, że spora część obrazu się marnuje :D

05.01.2009
18:13
[6]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

"Albo Grubasy ... Albo czarne pasy! :) "

05.01.2009
18:27
[7]

Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]

A moze wybrać w screen mode opcję FILM ?

05.01.2009
18:29
[8]

hubercik015 [ Nasza-Plotka ]

Mam samsunga 40" i do tego N i nie ani na zwykłej antenie jak i na N takich prblemów od 1 włączenai wsio śmiga.

05.01.2009
18:42
[9]

Cartman___ [ Konsul ]

opcja film nie pomogla . no juz wysiadam. w sumie to nie ogladam tv , ale czasem jak jem i wlacze tv to mnie to irytuje

05.01.2009
18:48
[10]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

możesz jeszcze przyciąć se górę i dół.

05.01.2009
19:17
[11]

Cartman___ [ Konsul ]

boshka wystarczy ? czy lepiej jakas pila

05.01.2009
19:18
[12]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Cartman->a jakie masz opcje wyświetlania?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.