Cartman___ [ Konsul ]
Rozciagniety obraz na TV
Mam TV LCD Samsunga HD READY. Tam obraz ustawiony na 16:9 . TV z kablowki jest rozszerzona na boki jakby, zakupilismy TV Cyfrowa z UPC i dali dekoder. Na nim ustawilem 16:9 i tak mam rozciagniety obraz . Co jest ku^%$ ? Myslalem ,ze tv cyfrowa jest w 16:9 a tu ch*j ! Ciagle razciagniety obraz , ludzie sa grubi . Dopeior jak dam na 4:3 to jest ok ale wtedy mam po bokach czarne pasy. Czy ku&%^ kazdy tak ma ?! Jak to gowno ustawic aby bylo ok ?
Volk [ Legend ]
No niestety - albo grubasy albo czarne pasy.
Salado. [ Generaďż˝ ]
normalka, większość programów jest w 4:3 i nic na to nie poradzisz, musisz skalować do 16:9

_MaZZeo [ Senator ]
Cliffton [ Generaďż˝ ]
Tylko dlaczego do cholery nie robią już telewizorów 4:3? Niby możesz kupić 16:9 i przestawić sobie na 4:3, ale jest wtedy świadomość, że spora część obrazu się marnuje :D
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
"Albo Grubasy ... Albo czarne pasy! :) "
Mr.Kalgan [ Gold Dragon ]
A moze wybrać w screen mode opcję FILM ?
hubercik015 [ Nasza-Plotka ]
Mam samsunga 40" i do tego N i nie ani na zwykłej antenie jak i na N takich prblemów od 1 włączenai wsio śmiga.
Cartman___ [ Konsul ]
opcja film nie pomogla . no juz wysiadam. w sumie to nie ogladam tv , ale czasem jak jem i wlacze tv to mnie to irytuje
ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]
możesz jeszcze przyciąć se górę i dół.
Cartman___ [ Konsul ]
boshka wystarczy ? czy lepiej jakas pila
maviozo [ Man with a movie camera ]
Cartman->a jakie masz opcje wyświetlania?