
kyla [ Centurion ]
CMD.EXE Zakończ teraz jak wyłączyć???
Przy zamykaniu ( kończeniu pracy) XP pojawia się okienko :
kończenie pracy ''cmd.exe'' Windows (program nie odpowiada ) . Trzeba coś klilnąć ( zakończ teraz , anuluj lub X ) i zamyka się - jest to trochę denerwujące. Jak to wyłączyć
kyla [ Centurion ]
up
wysiak [ Senator ]
Sciagnij ProcessExplorer, i sprawdz co i dlaczego uruchamia ci tego cmd.