GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CMD.EXE Zakończ teraz jak wyłączyć???

05.01.2009
16:23
smile
[1]

kyla [ Centurion ]

CMD.EXE Zakończ teraz jak wyłączyć???

Przy zamykaniu ( kończeniu pracy) XP pojawia się okienko :
kończenie pracy ''cmd.exe'' Windows (program nie odpowiada ) . Trzeba coś klilnąć ( zakończ teraz , anuluj lub X ) i zamyka się - jest to trochę denerwujące. Jak to wyłączyć


CMD.EXE Zakończ teraz jak wyłączyć??? - kyla
05.01.2009
17:09
[2]

kyla [ Centurion ]

up

05.01.2009
17:23
[3]

wysiak [ Senator ]

Sciagnij ProcessExplorer, i sprawdz co i dlaczego uruchamia ci tego cmd.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.