Rasta' [ Konsul ]
Program do nagrywania ...
Szukam programu do nagrywania bądź samego odtwarzania muzyki granej na gitarze lecz z możliwością przesteru, na nim w sumie mi najbardziej zależy, zna ktoś tytuły jakiś fajnych programów ? Freeware może być , płatne też jeśli jest jakiś trial.
Rasta' [ Konsul ]
up :(
maviozo [ Man with a movie camera ]
Nie wiem o jakie przesterowanie Ci chodzi, ale możesz spróbować podbić głośność do absolutnego maksimum (np. w audacity) i zapisać plik. Po zapisaniu i przeładowaniu połowa dźwięku będzie obcięta i zostanie przester.
Rasta' [ Konsul ]
nienie, chodzi o podłączam gitare (z przejściówką) pod wejscie na mikrofon w kompie, i słychać czyste brzmienie gitary jak gram, a chce mieć ten dźwięk zmieniony, nazywa się to gain, przester jak kto woli. Chce żeby stockowy dźwięk gitary zmienił się wlasnie dzieki Gainowi.