GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do nagrywania ...

05.01.2009
15:54
[1]

Rasta' [ Konsul ]

Program do nagrywania ...

Szukam programu do nagrywania bądź samego odtwarzania muzyki granej na gitarze lecz z możliwością przesteru, na nim w sumie mi najbardziej zależy, zna ktoś tytuły jakiś fajnych programów ? Freeware może być , płatne też jeśli jest jakiś trial.

05.01.2009
16:01
[2]

Rasta' [ Konsul ]

up :(

05.01.2009
16:02
[3]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Nie wiem o jakie przesterowanie Ci chodzi, ale możesz spróbować podbić głośność do absolutnego maksimum (np. w audacity) i zapisać plik. Po zapisaniu i przeładowaniu połowa dźwięku będzie obcięta i zostanie przester.

05.01.2009
16:14
[4]

Rasta' [ Konsul ]

nienie, chodzi o podłączam gitare (z przejściówką) pod wejscie na mikrofon w kompie, i słychać czyste brzmienie gitary jak gram, a chce mieć ten dźwięk zmieniony, nazywa się to gain, przester jak kto woli. Chce żeby stockowy dźwięk gitary zmienił się wlasnie dzieki Gainowi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.