GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wejdz a zobaczysz :)

05.01.2009
15:49
[1]

Deadly.Chancellor [ Konsul ]

Wejdz a zobaczysz :)

Trudno się z tym nie zgodzić :)

Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać, pytanie kieruje głównie do "znawców internetu" bo problem mam z neostradą:

Jak chce dodac obrazek to caly czas pisze "wysylanie zadania do gry online" i nic sie nie dzieje.Dlaczego nie chce sie dodac?mam lacze 512 kb/s

czekam i czekam i nic

na kazdej przegladarce tak sie robi

05.01.2009
15:50
[2]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

pytaj ale pytania nie widze

05.01.2009
15:51
[3]

s1ntex [ Generaďż˝ ]

Witam
Po długiej przerwie powracam na forum.
Ale nie z tym mam problem
Otóż jakieś rok temu kupiłem sobie Zen Aurvany.
były już 2 razy reklamowane.
3 raz będę się lekko wstydził reklamować nie wypada.
Może wam uda się mi pomóc.
Jakiś czas temu czyt. 2-3 dni temu
Prawa słuchawka zaczęła przerywać(3 raz w ciągu roku...)
Zauważyłem że jak poruszę kabelkiem w okolicy "pchełki" cud gra.
po czym jak wykonam jaki kol wiek ruch przestaje grać.
I tu rodzi się moje pytanie
Czy da się coś z tym zrobić?
Wykorzystałem opcji "szukaj" lecz mi to nie pomogło.
Pomocy!.
z poważaniem

kruku14.

__

Zmień przeglądarkę.

05.01.2009
15:53
[4]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Deadly

Albo:

1.Obrazek jest za duży
2.Czekaj dłużej
3.Jest za duży
4.Jaką masz Przeglądarke?

05.01.2009
15:55
[5]

Deadly.Chancellor [ Konsul ]

Firefox 3

05.01.2009
15:58
smile
[6]

bartushan [ zjem Twój mózg ]

Masz zepsuty kabelek przy sluchawce proste :P jesli mozesz ja jakos rozebrac to tak zrob i zlutuj :)

05.01.2009
15:59
[7]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Zmień na IE7 a będzie ok też mam neostrade i jest wszystko dobrze.

05.01.2009
16:00
[8]

Kreciuch89 [ Pretorianin ]

deadly----> obrazki zapisuj w formacie JPG. Wtedy mniej zajmują

05.01.2009
16:03
smile
[9]

Hannah Montana [ Pretorianin ]

To pewnie przez bluetooth.
Słyszałem, że źródło sygnału bluetooth (vide telefon komórkowy) powodują problemy z uploadem.
Spróbuj znaleźć źródło sygnału bluetooth, wyeliminować je, a następnie ponownie połączyć się z siecią.
Pamiętaj tylko, że jeżeli masz radiówkę, NAJPIERW wyłącz komputer, następnie skontaktuj się z usługodawcą, poproś by tymczasowo wyłączyć Ci usługę internetową, wyłącz koma, zadzwoń do usługodawcy, włącz internet. Powinno być OK.

05.01.2009
16:12
[10]

Kamikaze_man [ Konsul ]

1.Obrazek jest za duży
2.Czekaj dłużej
3.Jest za duży
4.Jaką masz Przeglądarke?


Heee? xD

A tak prawdę mowiąc to mam to samo ostatnio...

05.01.2009
16:15
smile
[11]

Deadly.Chancellor [ Konsul ]

A można jakoś zmienić format obrazka na JPG ?

05.01.2009
16:15
[12]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

tak może być za duzy i wchodzi dłuuuugo


miałem tak samo ale zmniejszyłem o troche i było git majonez

EDIT: deadly .jpg zmieniasz końcówke tylko

05.01.2009
16:23
smile
[13]

Deadly.Chancellor [ Konsul ]

ok dzięki wszystkim :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.