Deadly.Chancellor [ Konsul ]
Wejdz a zobaczysz :)
Trudno się z tym nie zgodzić :)
Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać, pytanie kieruje głównie do "znawców internetu" bo problem mam z neostradą:
Jak chce dodac obrazek to caly czas pisze "wysylanie zadania do gry online" i nic sie nie dzieje.Dlaczego nie chce sie dodac?mam lacze 512 kb/s
czekam i czekam i nic
na kazdej przegladarce tak sie robi
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
pytaj ale pytania nie widze
s1ntex [ Generaďż˝ ]
Witam
Po długiej przerwie powracam na forum.
Ale nie z tym mam problem
Otóż jakieś rok temu kupiłem sobie Zen Aurvany.
były już 2 razy reklamowane.
3 raz będę się lekko wstydził reklamować nie wypada.
Może wam uda się mi pomóc.
Jakiś czas temu czyt. 2-3 dni temu
Prawa słuchawka zaczęła przerywać(3 raz w ciągu roku...)
Zauważyłem że jak poruszę kabelkiem w okolicy "pchełki" cud gra.
po czym jak wykonam jaki kol wiek ruch przestaje grać.
I tu rodzi się moje pytanie
Czy da się coś z tym zrobić?
Wykorzystałem opcji "szukaj" lecz mi to nie pomogło.
Pomocy!.
z poważaniem
kruku14.
__
Zmień przeglądarkę.
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Deadly
Albo:
1.Obrazek jest za duży
2.Czekaj dłużej
3.Jest za duży
4.Jaką masz Przeglądarke?
Deadly.Chancellor [ Konsul ]
Firefox 3

bartushan [ zjem Twój mózg ]
Masz zepsuty kabelek przy sluchawce proste :P jesli mozesz ja jakos rozebrac to tak zrob i zlutuj :)
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Zmień na IE7 a będzie ok też mam neostrade i jest wszystko dobrze.
Kreciuch89 [ Pretorianin ]
deadly----> obrazki zapisuj w formacie JPG. Wtedy mniej zajmują

Hannah Montana [ Pretorianin ]
To pewnie przez bluetooth.
Słyszałem, że źródło sygnału bluetooth (vide telefon komórkowy) powodują problemy z uploadem.
Spróbuj znaleźć źródło sygnału bluetooth, wyeliminować je, a następnie ponownie połączyć się z siecią.
Pamiętaj tylko, że jeżeli masz radiówkę, NAJPIERW wyłącz komputer, następnie skontaktuj się z usługodawcą, poproś by tymczasowo wyłączyć Ci usługę internetową, wyłącz koma, zadzwoń do usługodawcy, włącz internet. Powinno być OK.
Kamikaze_man [ Konsul ]
1.Obrazek jest za duży
2.Czekaj dłużej
3.Jest za duży
4.Jaką masz Przeglądarke?
Heee? xD
A tak prawdę mowiąc to mam to samo ostatnio...

Deadly.Chancellor [ Konsul ]
A można jakoś zmienić format obrazka na JPG ?
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
tak może być za duzy i wchodzi dłuuuugo
miałem tak samo ale zmniejszyłem o troche i było git majonez
EDIT: deadly .jpg zmieniasz końcówke tylko

Deadly.Chancellor [ Konsul ]
ok dzięki wszystkim :)