Duto2 [ Konsul ]
Alan Wake- mógłby mi ktoś coś wyjaśnić?
W sumie nigdy nie interesowałem się tą grą ale chciałbym o coś spytać. Gra będzie nastawiona na akcje(coś jak Max Payne) czy bardziej na klimat grozy(Silent Hill)?
Chodzi mi również o sterowanie itp.
JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]
Klimat grozy coś, ala Silent Hill
Pit17 [ Mr.Pyro ]
To jest gra producenta May Payna więc sądze, że będzie jak SH
[edit] aha no to nie wiem

Ashaard [ WOLTER ]
Poczytaj zapowiedzi.
Duto2 [ Konsul ]
W zapowiedziach napisane jest iż będzie to psychologiczny-horror a do tego gra akcji... Aha no i że ma świetną latarkę...
JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]
No tak, czyli bliżej jej do SH niż MP ;)