GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Alan Wake- mógłby mi ktoś coś wyjaśnić?

05.01.2009
15:04
[1]

Duto2 [ Konsul ]

Alan Wake- mógłby mi ktoś coś wyjaśnić?

W sumie nigdy nie interesowałem się tą grą ale chciałbym o coś spytać. Gra będzie nastawiona na akcje(coś jak Max Payne) czy bardziej na klimat grozy(Silent Hill)?

Chodzi mi również o sterowanie itp.

05.01.2009
15:05
[2]

JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]

Klimat grozy coś, ala Silent Hill

05.01.2009
15:05
[3]

Pit17 [ Mr.Pyro ]

To jest gra producenta May Payna więc sądze, że będzie jak SH

[edit] aha no to nie wiem

05.01.2009
15:12
smile
[4]

Ashaard [ WOLTER ]

Poczytaj zapowiedzi.

05.01.2009
15:13
[5]

Duto2 [ Konsul ]

W zapowiedziach napisane jest iż będzie to psychologiczny-horror a do tego gra akcji... Aha no i że ma świetną latarkę...

05.01.2009
15:23
[6]

JaSiEk1996 [ Silent Assassin! ]

No tak, czyli bliżej jej do SH niż MP ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.