GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak wypisać się z newslettera lub usunąć konto?

05.01.2009
14:52
[1]

Łysack [ Przyjaciel ]

Jak wypisać się z newslettera lub usunąć konto?



kiedyś zarejestrowałem się na tej stronie - czegoś tam potrzebowałem i nie było dostępne dla niezalogowanych..

Teraz przychodzi mi newsletter z tej strony, a na samej stronie nie ma możliwości wypisania się z newslettera, ani usunięcia konta - co z tym można zrobić?

a może to ja nie widzę tej możliwości, a jest ona gdzieś schowana?

05.01.2009
15:06
[2]

jambond [ ___ The Best Driver ___ ]

Na dole w newsletter-rze powinno być ccoś w stylu "Jesli nie chcesz otrzymywac newslettera kliknij tu: .....". Przynajmniej we wszystkich do jakich ja jestem zapisany tak jest.

05.01.2009
15:09
smile
[3]

Mipari [ Generaďż˝ ]

Nie wiem jak się wypisać, ale najprościej chyba oznaczyć ten newsletter jako spam.

05.01.2009
15:14
[4]

Łysack [ Przyjaciel ]

jambond -> no właśnie nie ma tego w mailu:( chyba pierwszy newsletter, bez możliwości wypisania się:(

Mipari -> tak już zrobiłem, ale i tak mi będzie zapychalo skrzynkę w koszu przez 30 dni:P

05.01.2009
16:08
smile
[5]

...NathaN... [ The Godfather ]

Na przyszłość

05.01.2009
16:11
[6]

provos [ Clandestino ]

Albo mailinator.com

05.01.2009
16:23
[7]

Hakim [ Generaďż˝ ]

Tymczasem napisz im, że prosisz o wypisanie Twojego adresu e-mail z newslettera.
Jak są poważni to to zrobią.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.