Nomad_91 [ Centurion ]
Obudowa NTT System
Siemka! Chciałem się dowiedzieć czy tą obudowę bo nie mogę nigdzie jej znaleźć
ciemek [ Senator ]
tak
Nomad_91 [ Centurion ]
Sorry miało być: Siemka! Chciałem się dowiedzieć czy tą obudowę gdzieś kupić bo niemogę jej nigdzie jej znaleźć