TjBmH1 [ Centurion ]
Jak sie nazywal tamten watek?
No wlasnie
ten watek byl w kategorii dowcipy
autor watku dal taki link do strony gdzie mozna zniszczyc jakas strone
wie ktos jak on sie nazywal?
jak ktos chce wiecej szczegolow to mowic w tym watku
z gory thx.

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
poszukaj w archiwum
TjBmH1 [ Centurion ]
[2]ale ja sie pytam jak nazywal sie ten watek
Lethos [ Cyborg ]
ale GOL`a i tak nie zniszczysz.
Saluteer [ Senator ]
Pewnie Ci chodzi o to jaki ten watek mial tytul. Pisz pan po polsku.
tchesyek [ Pretorianin ]
Chodziło o zniszczenie YouTube??
|RESPECT| [ Pretorianin ]
^^Dowcip^^
O ten chodzi ?
TjBmH1 [ Centurion ]
to sie dowiem jaksie nazywal
on sie chyba nazywal bodajze "zemscij sie na gol'u"

MacGawron [ OPC ]
"Nazywal sie" ten watek "Zmieniacz stron - GOL"
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7737811
Tu masz lepszy
mariosprinter [ Konsul ]
O to chodzi?
TjBmH1 [ Centurion ]
Tu masz lepszy
No normalnie wisze ci piwo
o ta strone mi chodzilo