GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak sie nazywal tamten watek?

05.01.2009
14:29
[1]

TjBmH1 [ Centurion ]

Jak sie nazywal tamten watek?

No wlasnie

ten watek byl w kategorii dowcipy
autor watku dal taki link do strony gdzie mozna zniszczyc jakas strone
wie ktos jak on sie nazywal?

jak ktos chce wiecej szczegolow to mowic w tym watku

z gory thx.

05.01.2009
14:30
smile
[2]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

poszukaj w archiwum

05.01.2009
14:31
[3]

TjBmH1 [ Centurion ]

[2]ale ja sie pytam jak nazywal sie ten watek

05.01.2009
14:32
[4]

Lethos [ Cyborg ]

ale GOL`a i tak nie zniszczysz.

05.01.2009
14:33
[5]

Saluteer [ Senator ]

Pewnie Ci chodzi o to jaki ten watek mial tytul. Pisz pan po polsku.

05.01.2009
14:34
[6]

tchesyek [ Pretorianin ]

Chodziło o zniszczenie YouTube??

05.01.2009
14:37
[7]

|RESPECT| [ Pretorianin ]

^^Dowcip^^

O ten chodzi ?

05.01.2009
14:38
[8]

TjBmH1 [ Centurion ]

to sie dowiem jaksie nazywal

on sie chyba nazywal bodajze "zemscij sie na gol'u"

05.01.2009
14:38
smile
[9]

MacGawron [ OPC ]

"Nazywal sie" ten watek "Zmieniacz stron - GOL"

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7737811

Tu masz lepszy

05.01.2009
14:38
[10]

mariosprinter [ Konsul ]

O to chodzi?

05.01.2009
14:43
[11]

TjBmH1 [ Centurion ]

Tu masz lepszy

No normalnie wisze ci piwo

o ta strone mi chodzilo

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.