gorn2500 [ Pretorianin ]
Rachunek
Mój kolega pytał mnie o rade bo dostał rachunek za red tube co na jego miejscu byście zrobili (nie jest pełnoletni) ?

na zaś [ Konsul ]
ja bym pękał ze śmiechu:)

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]
macie cos zaplacic??
i z kad ten rachunek?z poczty czy jak?

Sorcerer [ Konsul ]
Ja po prostu zrobiłem stałe zlecenie i po kłopocie.

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]
ten twoj kolega ma prze.... srane -jego starzy sie o tym dowiedza prawdopodobnie ze to ogladal
o_O i do tego pewnie jeszcze bedzie musial cos placic
kiewiczi [ Pretorianin ]
E no niech sie nauczy, że jak nie ma 18 to sie nie zakłada kont premium i nie podaje adresu zamieszkania bo chyba on musiał tam założyć konto no i pewnie wypełniał adres itd no i dostał.

Fett [ Avatar ]
Niech powie czy warto :D
kiewiczi [ Pretorianin ]
No właśnie ;D.
I jak to jest tam na ,,vipach" xD