GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rachunek

05.01.2009
13:39
[1]

gorn2500 [ Pretorianin ]

Rachunek

Mój kolega pytał mnie o rade bo dostał rachunek za red tube co na jego miejscu byście zrobili (nie jest pełnoletni) ?

05.01.2009
13:39
smile
[2]

na zaś [ Konsul ]

ja bym pękał ze śmiechu:)

05.01.2009
13:40
smile
[3]

dziecko neostrady xP [ Milk Makes Electricity ]

macie cos zaplacic??
i z kad ten rachunek?z poczty czy jak?

05.01.2009
13:42
smile
[4]

Sorcerer [ Konsul ]

Ja po prostu zrobiłem stałe zlecenie i po kłopocie.

05.01.2009
13:54
smile
[5]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

ten twoj kolega ma prze.... srane -jego starzy sie o tym dowiedza prawdopodobnie ze to ogladal
o_O i do tego pewnie jeszcze bedzie musial cos placic

05.01.2009
14:14
[6]

kiewiczi [ Pretorianin ]

E no niech sie nauczy, że jak nie ma 18 to sie nie zakłada kont premium i nie podaje adresu zamieszkania bo chyba on musiał tam założyć konto no i pewnie wypełniał adres itd no i dostał.

05.01.2009
14:33
smile
[7]

Fett [ Avatar ]

Niech powie czy warto :D

05.01.2009
14:34
[8]

kiewiczi [ Pretorianin ]

No właśnie ;D.
I jak to jest tam na ,,vipach" xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.