davhend [ Ghost of Sparta ]
Pytanie odnośnie allegro
Witam!
Założyłem sobie konto, przyszedł do mnie list z kodem. Dokończyłem rejestracje i moje konto zostało w pełni aktywowane. Komentarze to chleb powszedni na allegro i jeżeli się ma jedno wielkie 0, to ciężko coś zdziałać. Także postanowiłem sprzedać 5 ładowarek. Rozeszły się jak świeże bułeczki, aż tu wchodzę na następny dzień i patrzę, a tu dupny komunikat, że moje konto zostało zawieszone.
Wydaje mi się, że to nie jest jednak problemem. Problem leży chyba w tym, że jak miałem 16 lat, czyli jakieś 5 lat temu, to miałem konto na allegro. Szalałem tam z zakupami na prawo i lewo. Następnie się przeprowadziłem i o tamtym koncie kompletnie zapomniałem, ponieważ przestałem z niego korzystać. Z tego co pamiętam nie zapłaciłem prowizji i chyba tutaj jest pies pogrzebany. Chociaż nie wiem co mam o tym wszystkim sądzić...
Kontakt z obsługą klienta jest do niczego, muszę czekać do 72 godzin na odpowiedź, co jest śmiechem na sali. Nie zna ktoś może jakiegoś numeru telefonu albo bezpośredniego adresu em-mail?
Hakim [ Generaďż˝ ]
Zacznij od zapłacenia tamtej zaległości. Bez tego podejrzewam nic nie zdziałasz (jeżeli rzeczywiście powiązali Twoje obecne konto z tamtym).
davhend [ Ghost of Sparta ]
Hakim - sęk w tym, że nie pamiętam kompletnie danych do zalogowania itd.
Napisałem do nich, czekam na odp.
P.S. Mam nadzieję, że się do czekam. xD