GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie odnośnie allegro

05.01.2009
12:30
[1]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Pytanie odnośnie allegro

Witam!

Założyłem sobie konto, przyszedł do mnie list z kodem. Dokończyłem rejestracje i moje konto zostało w pełni aktywowane. Komentarze to chleb powszedni na allegro i jeżeli się ma jedno wielkie 0, to ciężko coś zdziałać. Także postanowiłem sprzedać 5 ładowarek. Rozeszły się jak świeże bułeczki, aż tu wchodzę na następny dzień i patrzę, a tu dupny komunikat, że moje konto zostało zawieszone.

Wydaje mi się, że to nie jest jednak problemem. Problem leży chyba w tym, że jak miałem 16 lat, czyli jakieś 5 lat temu, to miałem konto na allegro. Szalałem tam z zakupami na prawo i lewo. Następnie się przeprowadziłem i o tamtym koncie kompletnie zapomniałem, ponieważ przestałem z niego korzystać. Z tego co pamiętam nie zapłaciłem prowizji i chyba tutaj jest pies pogrzebany. Chociaż nie wiem co mam o tym wszystkim sądzić...

Kontakt z obsługą klienta jest do niczego, muszę czekać do 72 godzin na odpowiedź, co jest śmiechem na sali. Nie zna ktoś może jakiegoś numeru telefonu albo bezpośredniego adresu em-mail?

05.01.2009
12:35
[2]

Hakim [ Generaďż˝ ]

Zacznij od zapłacenia tamtej zaległości. Bez tego podejrzewam nic nie zdziałasz (jeżeli rzeczywiście powiązali Twoje obecne konto z tamtym).

05.01.2009
15:19
[3]

davhend [ Ghost of Sparta ]

Hakim - sęk w tym, że nie pamiętam kompletnie danych do zalogowania itd.

Napisałem do nich, czekam na odp.

P.S. Mam nadzieję, że się do czekam. xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.