GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego tak mam?

05.01.2009
10:12
smile
[1]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]

Dlaczego tak mam?

Ze stara klawiatura jest wszystko ok, ale z nowa juz nie, chodzi, w biosie, na windowsie, ale w dosie nie:/ i za kazdym raze gdy robie formata musze podlaczac stara klawe bo nowa nie dziala, nowa klawa to gembird iluminator, wyglada jak tracer iluminator

05.01.2009
10:14
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

A masz w biosie enable usb keyboard? Chyba że obie są usb, ale "stara" może jest ps2?

05.01.2009
10:14
smile
[3]

Cremek [ Konsul ]

Jesli to jest klawia na USB to moze masz wylaczone w BIOS-ie ustawienie USB Legacy Support.

05.01.2009
10:14
[4]

grish_em_all [ Legend ]

Jeżeli nową klawiaturę masz na USB to właśnie w interfejsie tkwi przyczyna.

Ech chłopaki, za szybcy jesteście :P

05.01.2009
10:22
smile
[5]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]

stara jest na ps2, nowa na usb, opisze mi ktos dokladniej gdzie to w biosie ustawic? :)

05.01.2009
10:48
smile
[6]

Cremek [ Konsul ]

Zalezy jaki masz BIOS moze byc w Default Settings albo w Advanced ewentualnie Peripheral zalezy jaka wersja i jakiego producenta... szukajcie a znajdziecie BIOS nie jest znowu taki wielki ;-).

05.01.2009
10:53
smile
[7]

raziel88ck [ Senator RaZieL ]

znalazlem i ustawilem dziala :) dziekuje wszystkim

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.