
raziel88ck [ Senator RaZieL ]
Dlaczego tak mam?
Ze stara klawiatura jest wszystko ok, ale z nowa juz nie, chodzi, w biosie, na windowsie, ale w dosie nie:/ i za kazdym raze gdy robie formata musze podlaczac stara klawe bo nowa nie dziala, nowa klawa to gembird iluminator, wyglada jak tracer iluminator
maviozo [ Man with a movie camera ]
A masz w biosie enable usb keyboard? Chyba że obie są usb, ale "stara" może jest ps2?

Cremek [ Konsul ]
Jesli to jest klawia na USB to moze masz wylaczone w BIOS-ie ustawienie USB Legacy Support.
grish_em_all [ Legend ]
Jeżeli nową klawiaturę masz na USB to właśnie w interfejsie tkwi przyczyna.
Ech chłopaki, za szybcy jesteście :P

raziel88ck [ Senator RaZieL ]
stara jest na ps2, nowa na usb, opisze mi ktos dokladniej gdzie to w biosie ustawic? :)

Cremek [ Konsul ]
Zalezy jaki masz BIOS moze byc w Default Settings albo w Advanced ewentualnie Peripheral zalezy jaka wersja i jakiego producenta... szukajcie a znajdziecie BIOS nie jest znowu taki wielki ;-).

raziel88ck [ Senator RaZieL ]
znalazlem i ustawilem dziala :) dziekuje wszystkim