lenk431655 [ Centurion ]
Nokia N90
Cześć!
Co myślicie na temat Noki N90? Mam dylemat ponieważ chcę ją sobie zafundować ale nic o niej nie wiem. Czy bedzie szybsza od n73 i czy lepiej się sprawuje.
xion [ Żołądkowa Gorzka ]
n90 w chwili obecnej jest już troszeczkę przestarzała
n90 -
Sam wybrałbym n73. -
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Tego posta pisze z nokii n73. Działa bardzo dobrze chociaż wiadomo ze czasami może byc trochę wolna. Ale nadrabia jakością dźwięku i dużym wyświetlaczem. Wygodna do pisania i ma nie głupi aparat.