GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia N90

05.01.2009
07:47
[1]

lenk431655 [ Centurion ]

Nokia N90

Cześć!
Co myślicie na temat Noki N90? Mam dylemat ponieważ chcę ją sobie zafundować ale nic o niej nie wiem. Czy bedzie szybsza od n73 i czy lepiej się sprawuje.

05.01.2009
07:57
[2]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

n90 w chwili obecnej jest już troszeczkę przestarzała

n90 -

Sam wybrałbym n73. -

05.01.2009
08:58
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Tego posta pisze z nokii n73. Działa bardzo dobrze chociaż wiadomo ze czasami może byc trochę wolna. Ale nadrabia jakością dźwięku i dużym wyświetlaczem. Wygodna do pisania i ma nie głupi aparat.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.