GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Leworęczni

05.01.2009
00:50
[1]

logicznyalek [ Konsul ]

Leworęczni

Jest tu ktoś leworęczny? Czy to prawda, że leworęczni wszystko robią lewą ręką? DOSŁOWNIE wszystko? Do czego używacie prawej?

05.01.2009
00:53
[2]

Łysack [ Przyjaciel ]

Jest tu ktoś leworęczny?

jestem

Czy to prawda, że leworęczni wszystko robią lewą ręką?

nie

DOSŁOWNIE wszystko?

nie

Do czego używacie prawej?

nożyczki i nóż przy obiedzie na przykład

05.01.2009
00:55
[3]

M'q [ Schattenjäger ]

Pewnie do tego, do czego Ty lewej.

05.01.2009
00:55
[4]

mariosprinter [ Konsul ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8313078

05.01.2009
00:56
[5]

GROM Giwera [ One Shot ]

większość również normalnie myszki śmiga prawą ręką. I zmienia biegi w samochodzie :P

05.01.2009
00:58
[6]

GBreal.II [ floydian ]

Ja piszę lewą ręką i sztućce trzymam odwrotnie.

05.01.2009
00:59
[7]

ronn [ moralizator ]

dziwnym nie jest, żem ja jest

prawą piszę

lewą gram w pilę


05.01.2009
01:01
smile
[8]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

A ja jestem dziwny,

bo prawą piszę,

a w piłkę gram obiema nogami.

05.01.2009
01:07
[9]

Indescriptible [ Pretorianin ]

a ja jestem oburęczna:) i jak mi się jedna ręka zmęczy od pisania, to mogę zacząć pisać drugą.

Faceci mogą mi pozazdrościć ;))

05.01.2009
01:10
[10]

pecet007 [ - ]

Takie tematy były już setki razy, ale powtórzę, skoro się już zacząłem do tego wątku dopisywać:
Lewą ręką piszę, trzymam noże etc., prawą obsługuję m.in. myszkę.

05.01.2009
01:12
smile
[11]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

leworeczni?

JA

pijani?

JA

nie robie wszystkiego, myszke trzymam np prawa reka ;p, tak samo nozyczki ;)

05.01.2009
08:35
[12]

Cobrasss [ Konsul ]

Ja jestem Lewo i co :D co robię prawą, o np z Myszki korzystam, głaszę kota :P, Strzelam z Pistoletu na kulki 6mm, lewą to jem, rysuję, przełączam kanały w czarno/białym telewizorku (Telewizor z kolorami to komercha).

05.01.2009
08:41
smile
[13]

Jamkonorek [ Jandulka ]

a ja jestem oburęczna:) i jak mi się jedna ręka zmęczy od pisania, to mogę zacząć pisać drugą.

Faceci mogą mi pozazdrościć ;))



Phi, w 3 kl. podstawówki też byłem oburęczny, teraz piszę sobie lewą resztę robię prawą. Na klawiaturze nie robi mi różnicy czy wsad czy strzałki, a mam paru znajomych którzy wsadem nei potrafią jeździć np. autem :) Prawą pisać mogę, ale szybciej się męczy i pismo brzydsze ;p

Edit: W nogę gram prawą ;)

05.01.2009
09:59
[14]

jojko999 [ Generaďż˝ ]

myślę, że leworęczni mają najczęściej bardziej sprawną rękę prawą niż praworęczni lewą.
Jestem leworęczny, wiele razy zdarzały mi się pytania: a napisz coś prawą ręką?
Jak napisze, to się śmieją jakie kośluny wyszły. Wtedy każę im coś napisać lewą i za każdym razem wyszły im większe kośluny.

Prawą trzymam myszkę, sztućce (bo tak wypada) i ziemniaki obieram prawą. Miałem kiedyś taki nożyk, którym można było obierać tylko prawą, potem kupiłem sobie taki, którym można obierać i tą i tą ręką, ale okazało się, że lewą już nie umiem :-)

05.01.2009
10:04
[15]

Darth Wiader [ Centurion ]

Piszę lewą ręką, kopię lewą nogą, sztućce trzymam normalnie (znaczy widelec lewa; nóż prawa, ale już łyżka do zupy w lewej, bo z prawej wylewam :D), a prawą to, co z konieczności, czyli zmiana biegów chociażby.
A producenci nożyczek powinni dostać w papę, bo lewą ręką nie mogę nic wyciąć, bo się nie chce ciąć, za to prawą tnie, ale nie umiem i wychodzi koślawo. :-/ :D

05.01.2009
10:40
[16]

wysiak [ Senator ]

Darth Wiader --> Poszukaj odwroconych nozyczek dla mankutow, dosc ciezko dostepne, ale da sie kupic.

05.01.2009
10:53
[17]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

leworecznosc to choroba, trzeba ich separować od zdrowego społeczeństwa i poddawać leczeniu

05.01.2009
10:54
smile
[18]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Łysack -> Do czego są Ci potrzebne nożyczki przy obiedzie?

05.01.2009
12:41
[19]

Łysack [ Przyjaciel ]

Jeckyl -> do cięcia ludzkich ścięgien i rozcinania skóry ;]

spoiler start
oczywiście nożyczki miały być osobno i sztućce osobno;)
spoiler stop

05.01.2009
12:42
smile
[20]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Pierwsza odpowiedź bardziej mi się podobała niż ta w spoilerze ;)

05.01.2009
12:47
smile
[21]

Pl@ski [ Rastaman ]

Nożyczki w prawej ręce?! No wai, tak się nie da... Pisać prawą też się nie da, ale za to obsługa komputera (myszki znaczy się ;) tylko prawą ręką...

05.01.2009
13:22
[22]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

W sumie tylko pisać nie umiem prawą, tak to mi obojętne. Taki ze mnie naciągany lewus.

05.01.2009
13:40
[23]

Macco™ [ CFC ]

tak jak większość osób które się wyżej wpisała sztućców używam normalnie(ale oczywiście łyżkę trzymam w lewej ręce), myszkę obsługuję prawą ręką. Mam niestety ogromny problem z nożyczkami. Lewą za cholerę się nie da a prawa jest zbyt nieporadna.

05.01.2009
13:43
[24]

Awerik [ Carioca ]

alexej, 100% poparcia. Leworęczność to choroba wymagająca leczenia, a nawet amputacji lewej kończyny w skrajnych przypadkach.

05.01.2009
13:43
[25]

włodkens [ Legionista ]

Ja jestem leworęczny wszystko lewa robie oprócz pisania smsów i trzymania myszki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.