GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W jakiem programie przyspieszę filmik?

04.01.2009
23:16
[1]

Maciejevsky [ Konsul ]

W jakiem programie przyspieszę filmik?

jw.
Mam filmik, który chce alby leciał szybciej, w Windows Movie Maker nie da się zrobić takiego czegoś ( albo ja nie znalazłem )

Propozycje?

04.01.2009
23:26
[2]

ejpi [ Shit Happens ]

Virtual Dub

Wybierasz "Video frame rate control" i w source rate adjustment wpisujesz np 500 fps i do tego jeszcze w Frame rate conversion wybierz convert to fps 25.

04.01.2009
23:27
[3]

Qer-Azghal [ Chor��y ]

Potwierdzam pana u góry... VirtualDub

ten mały programik potrafi czynić cuda :D

05.01.2009
14:09
[4]

Marecki_KG [ Centurion ]

z mojej strony mogę Ci polecić: Ulead Video Studio

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.