Maciejevsky [ Konsul ]
W jakiem programie przyspieszę filmik?
jw.
Mam filmik, który chce alby leciał szybciej, w Windows Movie Maker nie da się zrobić takiego czegoś ( albo ja nie znalazłem )
Propozycje?
ejpi [ Shit Happens ]
Virtual Dub
Wybierasz "Video frame rate control" i w source rate adjustment wpisujesz np 500 fps i do tego jeszcze w Frame rate conversion wybierz convert to fps 25.
Qer-Azghal [ Chor��y ]
Potwierdzam pana u góry... VirtualDub
ten mały programik potrafi czynić cuda :D
Marecki_KG [ Centurion ]
z mojej strony mogę Ci polecić: Ulead Video Studio