GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

praktyki w technikum.pytanie

04.01.2009
20:13
smile
[1]

ch18 [ ZIP Skład ]

praktyki w technikum.pytanie

31 marca rozpoczynam miesieczne praktyki.Moje pytanie brzmi nastepujaco.Czy moge sobie zalatwic praktyki w innym wojewodztwie?Czy ich sobie nie zalatwie to szkola ma obowiazek to zrobic??

04.01.2009
20:34
[2]

Marysia. [ Centurion ]

zapytaj szkołę... na studiach jest możliwość odrabiania praktyk wakacyjnych w innym województwie, z logicznych względów.

04.01.2009
21:23
[3]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Tak szkoła ma obowiązek załatwić ci praktyki,gdziekolwiek w polsce.

Mam ten sam problem.

05.01.2009
00:18
[4]

Łysack [ Przyjaciel ]

szkoła ma obowiązek załatwić praktyki w miejscu najbliższym szkole - żebyś nie musiał dojeżdżać dalej niż do szkoły.

Jak chcesz sobie załatwić gdzieś indziej to musisz to zrobić na własną rękę - wtedy na własną rękę przywozisz dokumenty potwierdzające praktyki do szkoły i szkoła je zatwierdza lub nie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.