GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam ps2.

04.01.2009
17:39
[1]

fandbt2 [ Pretorianin ]

Sprzedam ps2.

Elo.Ps 2 jest Fat.Przerobiona Swapem[BRAK PRZEDNIEJ CZĘSCI OD TACKI]
Konsola
Oryginalne okablowanie
9 gier orginalnych[potem podam spis]
Swap magic[Chaczyk i płyty]
2 gry na swapa nie oryginalne.
Orginalny jeden pad.

04.01.2009
17:42
[2]

Garret Rendellson [ Szlachcic ]

Za ile?

04.01.2009
17:43
smile
[3]

-=Esiu=- [ Everybody lies ]

Poprosze o fotki, spis gier i o cene....


04.01.2009
17:44
[4]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Podaj cenę, pośmiejemy się

04.01.2009
17:48
smile
[5]

bebz00n [ Centurion ]

daję 12 groszy za "chaczyk"

04.01.2009
17:55
[6]

Drifter034 [ Konsul ]

Podaj numer gg bo kolega niemający tu konta może będzie chętny.

04.01.2009
21:35
[7]

fandbt2 [ Pretorianin ]

Cena do uzgodnienia 150-200 zł.
9771363
Gry:
Orginałki:Fight night round 3,Fifa 2005,Smack Down 2,Pro evolutin soccer 4 i 5,Fifa 2002,Need for speed pro stret.
Nie orginałki:Dragon ball Z budokai tenkaichi 3,God of war 2.

04.01.2009
21:38
smile
[8]

Endemic_thought [ Generaďż˝ ]

Podaj emaila fandbt2

05.01.2009
13:44
[9]

fandbt2 [ Pretorianin ]

[email protected]
Foty niedługo wrzuce

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.