GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

po raz pierwszy wujem ;d

04.01.2009
17:06
[1]

pizol87 [ Pretorianin ]

po raz pierwszy wujem ;d

Po raz pierwszy wujem i od razu chrzestny ;d;d

04.01.2009
17:07
smile
[2]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Słodki;)
Gratulacje i życzę pomyślności dla siostry;)

04.01.2009
17:09
[3]

hopkins [ Zaczarowany ]

Sliczny :)

Powodzenia!

04.01.2009
17:09
[4]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Ty się cieszysz, ja w tym roku mam dwóch chrześniaków nowo narodzonych, ja to nie wiem co to będzie za te 10 lat na komunii :P

Ale gratuluję ! Dzieciak fajny ! :)

04.01.2009
17:11
[5]

pizol87 [ Pretorianin ]

w sumie racja już musiałem łóżeczko kupić, ale czego nie robi się dla dzieci trzeba być jak najlepszym wujem :)

04.01.2009
17:13
smile
[6]

Sorcerer [ Konsul ]

Fajnie macha rękami, widzę u niego zadatki na nowego Rubika.

04.01.2009
17:13
[7]

ppaatt1 [ Trekker ]


Ty się cieszysz, ja w tym roku mam dwóch chrześniaków nowo narodzonych, ja to nie wiem co to będzie za te 10 lat na komunii :P

U mnie już dwie siostrzenice i jedna bratanica. Szykują się kolejny wysyp bobasów. Boje się o kolejne święta :)

04.01.2009
17:13
smile
[8]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Słodziak :D wszytkiego najlepszego dla niego i jego wuja ^^

"Ty się cieszysz, ja w tym roku mam dwóch chrześniaków nowo narodzonych, ja to nie wiem co to będzie za te 10 lat na komunii :P "

już?? prze te 4 dni zdążyli o.o

04.01.2009
17:14
[9]

unclesam [ Konsul ]

Słłiiiiiiiiiiiit

04.01.2009
17:15
smile
[10]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

ppaatt1--> No i mnie jest kolejno siostrzenica, bratanek, bratanica(chrześniaczka) i siostrzeniec(chrześniak)... :P

Może założymy seryjny wątek wujków :P ;)?

04.01.2009
17:18
smile
[11]

Volk [ Legend ]

No to szykuj sie na wydatki! ;)

04.01.2009
17:28
smile
[12]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Najpóźniej za dwa tygodnie też będę wujkiem :)

04.01.2009
17:32
[13]

Lethal Doze [ Pretorianin ]

Śliczny malec

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.