pizol87 [ Pretorianin ]
po raz pierwszy wujem ;d
Po raz pierwszy wujem i od razu chrzestny ;d;d

techi [ All Hail Lelouch! ]
Słodki;)
Gratulacje i życzę pomyślności dla siostry;)
hopkins [ Zaczarowany ]
Sliczny :)
Powodzenia!
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Ty się cieszysz, ja w tym roku mam dwóch chrześniaków nowo narodzonych, ja to nie wiem co to będzie za te 10 lat na komunii :P
Ale gratuluję ! Dzieciak fajny ! :)
pizol87 [ Pretorianin ]
w sumie racja już musiałem łóżeczko kupić, ale czego nie robi się dla dzieci trzeba być jak najlepszym wujem :)

Sorcerer [ Konsul ]
Fajnie macha rękami, widzę u niego zadatki na nowego Rubika.
ppaatt1 [ Trekker ]
Ty się cieszysz, ja w tym roku mam dwóch chrześniaków nowo narodzonych, ja to nie wiem co to będzie za te 10 lat na komunii :P
U mnie już dwie siostrzenice i jedna bratanica. Szykują się kolejny wysyp bobasów. Boje się o kolejne święta :)

Juvenille [ Generaďż˝ ]
Słodziak :D wszytkiego najlepszego dla niego i jego wuja ^^
"Ty się cieszysz, ja w tym roku mam dwóch chrześniaków nowo narodzonych, ja to nie wiem co to będzie za te 10 lat na komunii :P "
już?? prze te 4 dni zdążyli o.o
unclesam [ Konsul ]
Słłiiiiiiiiiiiit

halfmaniac [ Dr. Freeman ]
ppaatt1--> No i mnie jest kolejno siostrzenica, bratanek, bratanica(chrześniaczka) i siostrzeniec(chrześniak)... :P
Może założymy seryjny wątek wujków :P ;)?

Volk [ Legend ]
No to szykuj sie na wydatki! ;)

Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Najpóźniej za dwa tygodnie też będę wujkiem :)
Lethal Doze [ Pretorianin ]
Śliczny malec